Results for ManseCup
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Tampereen Uinnin Tuki |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
helmi 9, 2020 to helmi 9, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50m Selkäuinti Naiset 9 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Minea Mannersuo |
2011 |
TaTu Tampere |
|
|
58.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kaisla Kokko |
2011 |
TaTu Tampere |
|
|
1:07.39 |
+8.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 9.2.2020 17.53.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50m Selkäuinti Naiset 10-11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Matilda Ådjers |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
48.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sanni Korhonen |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
51.06 |
+2.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Minja Kautto |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
58.72 |
+10.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elea Sarkki |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
58.85 |
+10.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emma Hamilton |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
1:03.71 |
+15.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Juuli Pulkkinen |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Milja Tiikkaja |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Olivia Nurmi |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 9.2.2020 17.53.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50m Selkäuinti Naiset 12 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Siiri Tarkka |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
48.23 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Margareth Toomet |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
48.72 |
+0.49 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sini Ylipelkonen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
48.80 |
+0.57 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sandra Roivas |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
49.26 |
+1.03 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kiti Jernström |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
53.86 |
+5.63 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Minerva Ruuskanen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
55.12 |
+6.89 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Helmi Nikula |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
55.12 |
+6.89 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nelli Hietala |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Katriina Hautamäki |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
6.4 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 9.2.2020 17.53.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-09 17.53.20 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|