Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Stockholms Simförbund |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 25, 2020 to Jan 26, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 200m Frisim Damer Klass A - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Felicia Östlund |
2002 |
Spårvägen Simförening |
+0.51 |
|
2:15.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Klara Possman |
2003 |
Södertörns Simsällskap |
+0.60 |
|
2:16.13 |
+0.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ella Törnqvist |
2003 |
Tyresö Simsällskap |
+0.64 |
|
2:16.57 |
+1.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Amanda Nilsson |
2002 |
Södertörns Simsällskap |
+0.76 |
|
2:17.06 |
+1.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elsa Djuphammar |
2003 |
Simklubben Neptun |
+0.72 |
|
2:17.59 |
+2.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Madicken Eriksson |
2003 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.67 |
|
2:19.05 |
+3.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Hedda Sköld |
2002 |
Wisby Simsällskap |
+0.75 |
|
2:26.37 |
+10.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Emelie Söderström |
2003 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.69 |
|
2:26.83 |
+11.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Linnea Nordström |
2002 |
Simklubben Neptun |
-.-- |
|
3:07.11 |
+51.68 |
|
S8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-01-25 09:47:12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 200m Frisim Damer Klass B - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nina Pavlovic Cano |
2004 |
Södertörns Simsällskap |
+0.74 |
|
2:09.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sara Torstensson |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.69 |
|
2:12.86 |
+2.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elin Grähs |
2004 |
Simklubben Neptun |
+0.84 |
|
2:17.51 |
+7.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elvira Montes |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
-.-- |
|
2:19.39 |
+9.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Else Jomaa |
2004 |
Simklubben Neptun |
+0.59 |
|
2:21.85 |
+11.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Elsa Lövquist |
2004 |
Simklubben Neptun |
+0.59 |
|
2:22.62 |
+12.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Fiona Karlsson |
2004 |
Ösmo Simsällskap |
+0.88 |
|
2:27.80 |
+17.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Li Elveskog |
2004 |
Simklubben Neptun |
+0.72 |
|
2:27.90 |
+17.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emilia Tshibanda |
2004 |
Södertälje Simsällskap |
-.-- |
|
2:29.48 |
+19.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Nella Silfwergård |
2004 |
Wisby Simsällskap |
+0.82 |
|
2:29.51 |
+19.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Elma Ridhagen |
2004 |
Tyresö Simsällskap |
+0.72 |
|
2:30.83 |
+20.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ella Sörensen |
2004 |
Södertälje Simsällskap |
+0.87 |
|
2:37.07 |
+27.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jenny Yelda Bibo |
2004 |
Södertälje Simsällskap |
+0.62 |
|
2:47.51 |
+37.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Natalia Ljung |
2004 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.52 |
|
2:49.11 |
+39.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Leona Arganti |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.90 |
|
2:58.99 |
+49.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-01-25 09:47:12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 200m Frisim Damer Klass C - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Wilma Åhlén |
2005 |
Simklubben Neptun |
+0.76 |
|
2:13.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alma Thunberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
+0.91 |
|
2:16.73 |
+3.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Felicia Klintemar |
2005 |
Södertörns Simsällskap |
+0.58 |
|
2:16.77 |
+3.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Wilma Eld |
2005 |
Spårvägen Simförening |
+0.79 |
|
2:18.90 |
+5.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mia Samuelsson |
2005 |
Wisby Simsällskap |
+0.77 |
|
2:19.86 |
+6.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alice Velden |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.75 |
|
2:20.76 |
+7.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Amanda Bäck |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
2:23.97 |
+10.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Marit Seeliger |
2005 |
Södertälje Simsällskap |
+0.69 |
|
2:24.27 |
+10.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emilia Karlsson Bertoli |
2005 |
Tyresö Simsällskap |
+0.75 |
|
2:24.38 |
+10.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Alina Färm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
+0.73 |
|
2:24.43 |
+11.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ella Ekepil |
2005 |
Wisby Simsällskap |
+0.80 |
|
2:25.20 |
+11.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lisa Uddeholt |
2005 |
Spårvägen Simförening |
+0.53 |
|
2:26.37 |
+12.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Linn Solehav |
2005 |
Stockholmspolisens IF SF |
-.-- |
|
2:28.58 |
+15.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Tilja Stålnacke |
2005 |
Södertörns Simsällskap |
+0.67 |
|
2:29.47 |
+16.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sara Andersson |
2005 |
Södertälje Simsällskap |
-.-- |
|
2:33.11 |
+19.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Wilma Groth |
2005 |
Spårvägen Simförening |
+0.73 |
|
2:39.43 |
+26.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Moa Karlsson |
2005 |
Hellas Simklubb |
+0.75 |
|
2:44.16 |
+30.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Lisa Danfelter |
2005 |
Spårvägen Simförening |
+0.80 |
|
2:53.39 |
+40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Karolina Nivenius |
2005 |
Spårvägen Simförening |
+0.66 |
|
3:05.55 |
+52.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Freya Ebert Westerberg |
2005 |
Tyresö Simsällskap |
+0.47 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-01-25 09:47:12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 200m Frisim Damer Klass D - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alexandra Alkas Alias |
2006 |
Spårvägen Simförening |
+0.73 |
|
2:20.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ella Adman |
2006 |
Wisby Simsällskap |
+0.54 |
|
2:23.94 |
+3.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vida Haesert |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.54 |
|
2:24.43 |
+3.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ellinor Eldh |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
+0.79 |
|
2:25.29 |
+4.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Bonnie Tham |
2006 |
Gustavsbergs Simsällskap |
+0.57 |
|
2:25.50 |
+4.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Linnea Farrar |
2006 |
Simklubben Neptun |
+0.70 |
|
2:26.44 |
+5.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ines Wijk |
2006 |
Simklubben Neptun |
+0.69 |
|
2:27.68 |
+6.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Frida Loqvist |
2006 |
Spårvägen Simförening |
+0.72 |
|
2:27.72 |
+6.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Amelia Gustafsson |
2006 |
Simklubben Neptun |
+0.52 |
|
2:28.14 |
+7.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Emma Persson |
2006 |
Wisby Simsällskap |
+0.86 |
|
2:28.68 |
+7.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lea Rodin |
2006 |
Simklubben Neptun |
+0.63 |
|
2:29.96 |
+9.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Meja Thunvall |
2006 |
Ösmo Simsällskap |
-.-- |
|
2:30.41 |
+9.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Felicia Westerdahl |
2006 |
Gustavsbergs Simsällskap |
+0.73 |
|
2:30.55 |
+9.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Freja Vesterlund |
2006 |
Ösmo Simsällskap |
+0.83 |
|
2:32.28 |
+11.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Anna Dimitriou |
2006 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.59 |
|
2:32.37 |
+11.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ebba Mattisson |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
+0.94 |
|
2:34.34 |
+13.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Stella Egmar |
2006 |
Spårvägen Simförening |
+0.80 |
|
2:34.44 |
+13.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Clara Teljstedt |
2006 |
Södertälje Simsällskap |
+0.77 |
|
2:35.26 |
+14.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Agnes Öhman |
2006 |
Ösmo Simsällskap |
+0.78 |
|
2:36.61 |
+15.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Sheila Hedman |
2006 |
Simklubben Neptun |
-.-- |
|
2:38.32 |
+17.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Meja Johansson |
2006 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.60 |
|
2:38.63 |
+17.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Lola Hjort Mowitz |
2006 |
Spårvägen Simförening |
+0.85 |
|
2:40.35 |
+19.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Ebba Gradevik-Laurell |
2006 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
-.-- |
|
2:45.57 |
+24.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Laura Midby |
2006 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
+0.77 |
|
2:49.02 |
+28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Stella Gammel |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
-.-- |
|
2:52.90 |
+31.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Lea Rosenholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
+0.82 |
|
2:56.24 |
+35.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Anna Malmring |
2006 |
Spårvägen Simförening |
+0.89 |
|
2:58.32 |
+37.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tilde Jonasson |
2006 |
Hellas Simklubb |
+0.87 |
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alva Ek |
2006 |
Stockholmspolisens IF SF |
-.-- |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-01-25 09:47:12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 200m Frisim Damer Klass E - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filippa Hanikat |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
+0.75 |
|
2:22.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sofia Bang |
2007 |
Simklubben Neptun |
-.-- |
|
2:22.28 |
+0.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anna Eneroth |
2007 |
Simklubben Neptun |
+0.73 |
|
2:28.27 |
+6.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elina Tshibanda |
2007 |
Södertälje Simsällskap |
+0.50 |
|
2:28.69 |
+6.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Juni Stenbacka |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
+0.78 |
|
2:29.22 |
+6.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Isabelle Sandström |
2007 |
Gustavsbergs Simsällskap |
+0.52 |
|
2:30.19 |
+7.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elise Karlsson |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.72 |
|
2:30.71 |
+8.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Thea Bergström |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.65 |
|
2:31.00 |
+8.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Agnes Thunberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
+0.79 |
|
2:32.15 |
+9.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Delara Ronquist |
2007 |
Simklubben Neptun |
+0.63 |
|
2:33.83 |
+11.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Melissa Klintengren |
2007 |
Södertälje Simsällskap |
+0.76 |
|
2:35.89 |
+13.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Anna Eklöf |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.79 |
|
2:36.97 |
+14.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Alicia Dahlberg |
2007 |
Simklubben Neptun |
+0.77 |
|
2:39.87 |
+17.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ellen Bystedt |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
2:40.17 |
+17.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Julia Lundgren |
2007 |
Simklubben Neptun |
-.-- |
|
2:40.45 |
+18.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Lovisa Lindberg |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
+0.76 |
|
2:41.71 |
+19.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Signe Mueller |
2007 |
Simklubben Neptun |
+0.77 |
|
2:44.14 |
+21.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Sandra Ignatjovic |
2007 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.82 |
|
2:44.29 |
+22.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Olivia Bäck |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.68 |
|
2:45.61 |
+23.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Fidelie Börnesson |
2007 |
Tyresö Simsällskap |
+0.53 |
|
2:50.30 |
+28.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Ellen Gustafsson |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.77 |
|
2:50.83 |
+28.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Ella Pahlén |
2007 |
Tyresö Simsällskap |
+0.84 |
|
2:51.99 |
+29.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Vivyan Wallqvist |
2007 |
Simklubben Neptun |
+0.82 |
|
2:52.48 |
+30.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Olivia Strömberg |
2007 |
Simklubben Neptun |
+0.55 |
|
2:53.54 |
+31.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Matilda Lobendahl |
2007 |
Spårvägen Simförening |
+0.74 |
|
2:55.11 |
+32.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Ida Sundbom |
2007 |
Spårvägen Simförening |
+0.89 |
|
3:10.94 |
+48.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Elin Yavuz |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
3:12.62 |
+50.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-01-25 09:47:12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-25 09:50:37 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Södertörns Simsällskap |
|
|
|
|
|
|