Results for Speedo Carnival
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Feb 1, 2020 to Feb 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 13, 200m Vapaauinti Tytöt 13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jenni Korkeamäki |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.84 |
520 |
2:20.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Dominika Stalinskaja |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
463 |
2:25.98 |
+5.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ellen Lindell |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
439 |
2:28.61 |
+8.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Milka Marjakaarto |
2007 |
Cetus Espoo |
|
428 |
2:29.87 |
+9.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Naomi Hillers |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.80 |
426 |
2:30.08 |
+9.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anita Mäkinen |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
+0.81 |
426 |
2:30.13 |
+9.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Veera Oila |
2007 |
Vanders |
+0.77 |
422 |
2:30.58 |
+10.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.93 |
384 |
2:35.31 |
+14.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ida Paaskoski |
2007 |
Cetus Espoo |
|
382 |
2:35.58 |
+15.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Aino Leipijärvi |
2007 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.84 |
346 |
2:40.91 |
+20.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Alma Westerholm |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.68 |
305 |
2:47.67 |
+27.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Emma Tissari |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
+0.81 |
301 |
2:48.41 |
+28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Viia Tossavainen |
2007 |
Simmis Wanda ry |
+0.95 |
286 |
2:51.39 |
+30.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Emma Nissinen |
2007 |
Cetus Espoo |
|
281 |
2:52.29 |
+31.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Alina Pesonen |
2007 |
Octopus Lohja |
|
267 |
2:55.39 |
+34.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Vuokko Larjomaa |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.90 |
266 |
2:55.51 |
+35.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Hertta Katajisto |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
+0.68 |
261 |
2:56.62 |
+36.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Nea Vilén |
2007 |
Simmis Wanda ry |
+0.86 |
261 |
2:56.75 |
+36.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Anjelica Sood |
2007 |
Cetus Espoo |
|
210 |
3:09.88 |
+49.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Maija Sinisalo |
2007 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimari |
+0.98 |
205 |
3:11.43 |
+51.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Aino Nokikuru |
2007 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.58 |
200 |
3:13.04 |
+52.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Anastasia-Aleksandra Peltone |
2007 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimari |
+0.93 |
198 |
3:13.55 |
+53.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Vieno Niemi |
2007 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.54 |
156 |
3:29.51 |
+1:09.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1.2.2020 14:42:56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 13, 200m Vapaauinti Tytöt 14-15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Louna Kasvio |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
615 |
2:12.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Helmi Räsänen |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
550 |
2:17.88 |
+5.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Meri Elo |
2006 |
Swimming Jyväskylä |
+0.73 |
549 |
2:17.90 |
+5.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Milla Kiviranta |
2006 |
Vanders |
+0.61 |
538 |
2:18.83 |
+6.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Laura Kousa |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
530 |
2:19.53 |
+6.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emmi Nieminen |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
523 |
2:20.19 |
+7.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Cécilia Richard |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
511 |
2:21.28 |
+8.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ariel Julienne Jämsen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.79 |
496 |
2:22.70 |
+9.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lotta Nurminen |
2005 |
Tuusulan Uimaseura ry |
+0.87 |
479 |
2:24.32 |
+11.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Iina Rissanen |
2005 |
Vanders |
+0.76 |
473 |
2:24.96 |
+12.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Minea Partanen |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.85 |
471 |
2:25.13 |
+12.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ella Kostiainen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.84 |
470 |
2:25.27 |
+12.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Liina Saario |
2006 |
ORCA Helsinki |
+0.75 |
445 |
2:27.95 |
+15.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ronja Ristevirta |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.88 |
437 |
2:28.77 |
+15.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Rebekka Ritmala |
2006 |
Vanders |
|
426 |
2:30.10 |
+17.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ronja Kero |
2005 |
ORCA Helsinki |
+0.80 |
422 |
2:30.54 |
+17.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Ada Oila |
2005 |
Vanders |
+0.83 |
421 |
2:30.65 |
+17.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Ella Kalliokari |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
410 |
2:32.08 |
+19.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Siiri Päivärinta |
2005 |
Cetus Espoo |
|
397 |
2:33.63 |
+20.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Lotta Lönnqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
397 |
2:33.71 |
+20.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Tatiana Sukhareva |
2005 |
Vanders |
+0.60 |
374 |
2:36.73 |
+23.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Annu Pasma |
2006 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.86 |
369 |
2:37.43 |
+24.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Iris Rautiainen |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.94 |
364 |
2:38.20 |
+25.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Ellen Kivistö |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.92 |
362 |
2:38.52 |
+25.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Janna Flinkman |
2005 |
Octopus Lohja |
+0.99 |
359 |
2:38.90 |
+26.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Vieno Virtanen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
|
345 |
2:41.03 |
+28.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Iida Saarikoski |
2006 |
Cetus Espoo |
|
325 |
2:44.20 |
+31.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Lada Belozjorova |
2006 |
ORCA Helsinki |
|
324 |
2:44.44 |
+31.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Senni Hokkanen |
2006 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.86 |
319 |
2:45.25 |
+32.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Ella Meriläinen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.94 |
274 |
2:53.75 |
+40.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Waula Taimela |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.82 |
260 |
2:56.79 |
+43.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Pipsa Linteri |
2006 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimari |
+0.90 |
240 |
3:01.71 |
+48.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Emma Sund |
2005 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimari |
|
234 |
3:03.12 |
+50.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Olesia Leshchuk |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
221 |
3:06.71 |
+53.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Ida Ekman |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.85 |
196 |
3:14.36 |
+1:01.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Viivi Olkkonen |
2005 |
Cetus Espoo |
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Essi Ahvenainen |
2005 |
Vanders |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Vivian Vesa |
2006 |
Cetus Espoo |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nea Hollström |
2005 |
Cetus Espoo |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 1.2.2020 14:42:56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-01 14:43:09 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|