2022-06-30   23:42:42
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för Fritsaplumset3

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 1, 50m Fjärilsim Herrar - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Alfred Thunell 2002 Landskrona Simsällskap +0.91 36.28
2 Theo Litzén 2008 Landskrona Simsällskap +0.40 46.25 +9.97
3 Linus Gustafsson 2009 Landskrona Simsällskap +0.60 49.72 +13.44
4 Liam Andersson 2009 Landskrona Simsällskap +0.68 51.52 +15.24
5 Carl Engström 2009 Landskrona Simsällskap +0.41 55.91 +19.63
6 Michal Liziniewicz 2008 Landskrona Simsällskap +0.74 56.30 +20.02
Grenen officiell:  2020-06-06 10:18:12
2020-06-06 10:18:27 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 2, 50m Fjärilsim Damer - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Mindalin Sjöholm 2008 Landskrona Simsällskap +0.33 34.67
2 Linnea Mårtensson 2006 Landskrona Simsällskap +0.23 34.95 +0.28
3 Elin Malmgren 2007 Landskrona Simsällskap +0.57 36.27 +1.60
4 Julia Palm 2006 Landskrona Simsällskap +0.36 36.48 +1.81
5 Patricia Pavlovic 2008 Landskrona Simsällskap +0.30 41.55 +6.88
6 Mia Maric 2009 Landskrona Simsällskap +0.32 46.57 +11.90
7 Sarah-Li Appelblad Wendt 2011 Landskrona Simsällskap +0.31 52.27 +17.60
8 Emmy Ekvall 2009 Landskrona Simsällskap +0.49 53.01 +18.34
9 Ella Larsson 2009 Landskrona Simsällskap 59.38 +24.71
- Alva Eskilsson 2010 Landskrona Simsällskap +0.34 DSQ
- Linn Ekvall 2011 Landskrona Simsällskap DSQ
- Julia Andersson 2009 Landskrona Simsällskap DSQ
Grenen officiell:  2020-06-06 10:25:31
2020-06-06 10:31:29 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 3, 50m Ryggsim Herrar - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Linus Gustafsson 2009 Landskrona Simsällskap +0.89 50.91
2 Theo Litzén 2008 Landskrona Simsällskap +0.81 51.08 +0.17
3 Liam Andersson 2009 Landskrona Simsällskap +0.77 52.59 +1.68
4 Carl Engström 2009 Landskrona Simsällskap +0.86 55.22 +4.31
5 Gustav Schagerlöf 2009 Landskrona Simsällskap +1.03 55.47 +4.56
6 Michal Liziniewicz 2008 Landskrona Simsällskap +0.87 1:00.05 +9.14
7 Simon Sjöberg 2010 Landskrona Simsällskap +0.68 1:06.48 +15.57
- gustaf Löfberg 2011 Landskrona Simsällskap +0.32 DSQ
Grenen officiell:  2020-06-06 10:37:41
2020-06-06 10:37:54 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 4, 50m Ryggsim Damer - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Lowa Persson 2007 Landskrona Simsällskap +0.77 40.73
2 Maja Antonsson 2007 Landskrona Simsällskap +0.83 42.13 +1.40
3 Lily Thomsen 2007 Landskrona Simsällskap +0.70 43.38 +2.65
4 Emelie Andersson 2007 Landskrona Simsällskap +0.82 44.33 +3.60
5 Patricia Pavlovic 2008 Landskrona Simsällskap +0.78 45.54 +4.81
6 Mia Maric 2009 Landskrona Simsällskap +0.78 46.46 +5.73
7 Emmy Ekvall 2009 Landskrona Simsällskap +0.82 49.28 +8.55
8 Alva Eskilsson 2010 Landskrona Simsällskap +0.83 49.32 +8.59
9 Amalie Riis 2007 Landskrona Simsällskap +0.91 50.30 +9.57
10 Linn Ekvall 2011 Landskrona Simsällskap +0.78 52.61 +11.88
11 Sarah-Li Appelblad Wendt 2011 Landskrona Simsällskap +0.91 53.33 +12.60
12 Astrid Wagner 2008 Landskrona Simsällskap +0.75 54.69 +13.96
13 Ella Larsson 2009 Landskrona Simsällskap +0.82 55.12 +14.39
14 Julia Andersson 2009 Landskrona Simsällskap +0.83 59.94 +19.21
15 Esinetra Rrukaj 2010 Landskrona Simsällskap +0.75 1:01.95 +21.22
16 Saga Persson 2010 Landskrona Simsällskap +0.75 1:04.39 +23.66
Grenen officiell:  2020-06-06 10:48:54
2020-06-06 10:48:58 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 5, 50m Bröstsim Herrar - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Johannes Edman 2004 Landskrona Simsällskap +0.32 39.32
2 Henry Palm 2008 Landskrona Simsällskap +0.29 46.64 +7.32
3 Theo Litzén 2008 Landskrona Simsällskap +0.71 53.97 +14.65
4 Michal Liziniewicz 2008 Landskrona Simsällskap +0.66 55.00 +15.68
5 Carl Engström 2009 Landskrona Simsällskap +0.36 57.38 +18.06
6 Liam Andersson 2009 Landskrona Simsällskap +0.30 58.39 +19.07
7 Gustav Schagerlöf 2009 Landskrona Simsällskap +1.11 1:02.79 +23.47
8 gustaf Löfberg 2011 Landskrona Simsällskap +0.64 1:08.74 +29.42
- Linus Gustafsson 2009 Landskrona Simsällskap +0.97 DSQ
Grenen officiell:  2020-06-06 11:06:50
2020-06-06 11:06:53 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 6, 50m Bröstsim Damer - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Linnea Mårtensson 2006 Landskrona Simsällskap +0.28 46.60
2 Linnea Nielsen 2007 Landskrona Simsällskap +0.41 47.03 +0.43
3 Thowe Eliasson 2006 Landskrona Simsällskap +0.20 47.29 +0.69
4 Mindalin Sjöholm 2008 Landskrona Simsällskap +0.38 47.85 +1.25
5 Emmy Ekvall 2009 Landskrona Simsällskap +0.88 49.93 +3.33
6 Emelie Andersson 2007 Landskrona Simsällskap +0.30 51.09 +4.49
7 Patricia Pavlovic 2008 Landskrona Simsällskap +0.39 52.90 +6.30
8 Mia Maric 2009 Landskrona Simsällskap +0.44 54.83 +8.23
9 Amalie Riis 2007 Landskrona Simsällskap +0.91 55.99 +9.39
10 Ella Larsson 2009 Landskrona Simsällskap +0.44 56.45 +9.85
11 Sarah-Li Appelblad Wendt 2011 Landskrona Simsällskap -.-- 58.16 +11.56
12 Alva Eskilsson 2010 Landskrona Simsällskap +0.70 58.55 +11.95
13 Astrid Wagner 2008 Landskrona Simsällskap +0.54 58.85 +12.25
14 Esinetra Rrukaj 2010 Landskrona Simsällskap -.-- 1:02.27 +15.67
15 Linn Ekvall 2011 Landskrona Simsällskap +0.62 1:05.62 +19.02
16 Saga Persson 2010 Landskrona Simsällskap +0.27 1:06.83 +20.23
- Julia Andersson 2009 Landskrona Simsällskap +0.83 DSQ
Grenen officiell:  2020-06-06 11:22:16
2020-06-06 11:30:09 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 7, 50m Frisim Herrar - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Johannes Edman 2004 Landskrona Simsällskap +0.24 29.65
2 Henry Palm 2008 Landskrona Simsällskap +0.26 34.27 +4.62
3 Linus Gustafsson 2009 Landskrona Simsällskap +0.49 38.26 +8.61
4 Theo Litzén 2008 Landskrona Simsällskap +0.93 41.75 +12.10
5 Liam Andersson 2009 Landskrona Simsällskap +0.50 42.29 +12.64
6 Carl Engström 2009 Landskrona Simsällskap +0.42 43.20 +13.55
7 Michal Liziniewicz 2008 Landskrona Simsällskap +0.41 43.85 +14.20
8 Gustav Schagerlöf 2009 Landskrona Simsällskap +0.63 47.41 +17.76
9 Simon Sjöberg 2010 Landskrona Simsällskap +0.83 57.12 +27.47
10 gustaf Löfberg 2011 Landskrona Simsällskap +0.39 1:02.49 +32.84
Grenen officiell:  2020-06-06 11:52:20
2020-06-06 11:52:22 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 8, 50m Frisim Damer - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Thowe Eliasson 2006 Landskrona Simsällskap +0.35 33.04
2 Julia Palm 2006 Landskrona Simsällskap +0.74 33.11 +0.07
3 Lowa Persson 2007 Landskrona Simsällskap +0.78 35.05 +2.01
4 Lily Thomsen 2007 Landskrona Simsällskap +0.75 36.67 +3.63
5 Patricia Pavlovic 2008 Landskrona Simsällskap +0.30 37.00 +3.96
6 Emelie Andersson 2007 Landskrona Simsällskap +0.36 37.02 +3.98
7 Linnea Nielsen 2007 Landskrona Simsällskap +0.39 37.67 +4.63
8 Maja Antonsson 2007 Landskrona Simsällskap +0.36 37.76 +4.72
9 Mia Maric 2009 Landskrona Simsällskap +0.25 37.88 +4.84
10 Emmy Ekvall 2009 Landskrona Simsällskap +0.39 41.52 +8.48
11 Alva Eskilsson 2010 Landskrona Simsällskap +0.34 42.06 +9.02
12 Amalie Riis 2007 Landskrona Simsällskap +0.34 42.94 +9.90
13 Ella Larsson 2009 Landskrona Simsällskap +0.44 45.56 +12.52
14 Astrid Wagner 2008 Landskrona Simsällskap +0.56 48.55 +15.51
15 Linn Ekvall 2011 Landskrona Simsällskap -.-- 52.53 +19.49
16 Saga Persson 2010 Landskrona Simsällskap +0.76 54.10 +21.06
17 Julia Andersson 2009 Landskrona Simsällskap +0.81 54.92 +21.88
Grenen officiell:  2020-06-06 12:01:54
2020-06-06 12:01:57 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 11, 100m Ryggsim Herrar - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Dennis Henriksson 2005 Landskrona Simsällskap +0.78 1:18.86
50m: 38.69
100m: 1:18.86
(40.17)
Grenen officiell:  2020-06-06 10:59:53
2020-06-06 11:00:06 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 12, 100m Ryggsim Damer - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Julia Palm 2006 Landskrona Simsällskap +0.71 1:23.60
50m: 42.32
100m: 1:23.60
(41.28)
2 Maja Antonsson 2007 Landskrona Simsällskap +0.74 1:33.77 +10.17
50m: 45.95
100m: 1:33.77
(47.82)
Grenen officiell:  2020-06-06 11:00:17
2020-06-06 11:01:32 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 15, 100m Frisim Herrar - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Alfred Thunell 2002 Landskrona Simsällskap +0.80 1:08.10
50m: 32.46
100m: 1:08.10
(35.64)
2 Dennis Henriksson 2005 Landskrona Simsällskap +0.28 1:15.55 +7.45
50m: 35.99
100m: 1:15.55
(39.56)
3 Henry Palm 2008 Landskrona Simsällskap +0.60 1:18.28 +10.18
50m: 36.25
100m: 1:18.28
(42.03)
Grenen officiell:  2020-06-06 12:05:01
2020-06-06 12:08:31 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 16, 100m Frisim Damer - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Elin Malmgren 2007 Landskrona Simsällskap +1.00 1:14.38
50m: 35.74
100m: 1:14.38
(38.64)
2 Linnea Mårtensson 2006 Landskrona Simsällskap +0.38 1:17.01 +2.63
50m: 37.88
100m: 1:17.01
(39.13)
3 Linnea Nielsen 2007 Landskrona Simsällskap +0.43 1:18.98 +4.60
50m: 38.70
100m: 1:18.98
(40.28)
4 Lily Thomsen 2007 Landskrona Simsällskap +0.35 1:27.07 +12.69
50m: 39.44
100m: 1:27.07
(47.63)
- Thowe Eliasson 2006 Landskrona Simsällskap +0.27 DSQ
Grenen officiell:  2020-06-06 12:09:59
2020-06-06 12:10:01 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 17, 200m Medley Herrar - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Dennis Henriksson 2005 Landskrona Simsällskap +0.31 2:58.62
50m: 37.54
100m: 1:21.69
(44.15)
150m: 2:17.87
(56.18)
200m: 2:58.62
(40.75)
Grenen officiell:  2020-06-06 11:22:56
2020-06-06 11:23:34 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 18, 200m Medley Damer - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Julia Palm 2006 Landskrona Simsällskap +0.41 3:08.66
50m: 41.02
100m: 1:30.89
(49.87)
150m: 2:28.17
(57.28)
200m: 3:08.66
(40.49)
Grenen officiell:  2020-06-06 11:26:24
2020-06-06 11:27:58 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 19, 100m Fjärilsim Herrar - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Henry Palm 2008 Landskrona Simsällskap +0.26 1:33.88
50m: 42.71
100m: 1:33.88
(51.17)
Grenen officiell:  2020-06-06 10:28:08
2020-06-06 10:28:15 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 24, 100m Bröstsim Damer - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Elin Malmgren 2007 Landskrona Simsällskap +0.73 1:42.34
50m: 48.98
100m: 1:42.34
(53.36)
2 Mindalin Sjöholm 2008 Landskrona Simsällskap +0.32 1:43.11 +0.77
50m: 51.67
100m: 1:43.11
(51.44)
Grenen officiell:  2020-06-06 11:44:38
2020-06-06 11:44:44 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 27, 100m Frisim Herrar - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Lucas Lindblom 2000 Landskrona Simsällskap +0.20 57.09
50m: 26.88
100m: 57.09
(30.21)
2 Ludvig Hoff 2005 Landskrona Simsällskap +0.22 1:01.85 +4.76
50m: 29.86
100m: 1:01.85
(31.99)
3 Anton Liebenhagen 2005 Landskrona Simsällskap +0.31 1:02.99 +5.90
50m: 30.15
100m: 1:02.99
(32.84)
4 Marcus Riis 2004 Landskrona Simsällskap +0.78 1:07.88 +10.79
50m: 31.54
100m: 1:07.88
(36.34)
Grenen officiell:  2020-06-06 14:06:24
2020-06-06 14:06:30 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 28, 200m Frisim Damer - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Elin Johannesson 1999 Landskrona Simsällskap +0.77 2:16.00
50m: 31.16
100m: 1:05.47
(34.31)
150m: 1:40.86
(35.39)
200m: 2:16.00
(35.14)
2 Viktoria Dellhede 2003 Landskrona Simsällskap +0.33 2:18.51 +2.51
50m: 32.03
100m: 1:06.92
(34.89)
150m: 1:43.20
(36.28)
200m: 2:18.51
(35.31)
3 Emelie Ek-Värn 2004 Landskrona Simsällskap +0.22 2:20.44 +4.44
50m: 31.19
100m: 1:06.07
(34.88)
150m: 1:43.31
(37.24)
200m: 2:20.44
(37.13)
4 Maja Jensen 2006 Landskrona Simsällskap +0.25 2:21.66 +5.66
50m: 32.72
100m: 1:09.04
(36.32)
150m: 1:47.27
(38.23)
200m: 2:21.66
(34.39)
5 Tova Siversson 2005 Landskrona Simsällskap +0.56 2:23.36 +7.36
50m: 32.01
100m: 1:07.89
(35.88)
150m: 1:46.06
(38.17)
200m: 2:23.36
(37.30)
6 Clara Andersson 2007 Landskrona Simsällskap +0.62 2:25.58 +9.58
50m: 33.99
100m: 1:10.19
(36.20)
150m: 1:48.15
(37.96)
200m: 2:25.58
(37.43)
Grenen officiell:  2020-06-06 14:12:35
2020-06-06 14:12:40 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 29, 50m Bröstsim Herrar - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Julius Ekstrand 1998 Landskrona Simsällskap +0.22 31.36
2 Casper Svärd 2001 Landskrona Simsällskap +0.20 32.75 +1.39
3 Viggo Thomsen 2004 Landskrona Simsällskap +0.34 40.90 +9.54
Grenen officiell:  2020-06-06 14:14:04
2020-06-06 14:14:09 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 30, 100m Bröstsim Damer - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Livia Sjunnesson 2005 Landskrona Simsällskap +0.54 1:22.13
50m: 37.69
100m: 1:22.13
(44.44)
2 Amanda Blomkvist 2007 Landskrona Simsällskap +0.22 1:28.33 +6.20
50m: 41.41
100m: 1:28.33
(46.92)
- Emma Hassling 2004 Landskrona Simsällskap +0.39 DSQ
Grenen officiell:  2020-06-06 14:16:23
2020-06-06 14:17:07 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 32, 100m Fjärilsim Damer - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Isabella Djuric 2004 Landskrona Simsällskap +0.63 1:07.73
50m: 31.39
100m: 1:07.73
(36.34)
2 My Pettersson 2006 Landskrona Simsällskap +0.25 1:10.16 +2.43
50m: 32.89
100m: 1:10.16
(37.27)
3 Isabelle Persson-Giribaldi 2005 Landskrona Simsällskap +0.81 1:13.39 +5.66
50m: 34.07
100m: 1:13.39
(39.32)
4 Fanny Hess 2004 Landskrona Simsällskap +0.73 1:17.13 +9.40
50m: 34.61
100m: 1:17.13
(42.52)
- Moa Ekberg 2006 Landskrona Simsällskap +0.20 DSQ
- Emma Maric 2007 Landskrona Simsällskap +0.22 DSQ
Grenen officiell:  2020-06-06 14:29:02
2020-06-06 14:29:06 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 33, 100m Ryggsim Herrar - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Emil Hassling 2000 Landskrona Simsällskap +0.71 59.10
50m: 28.84
100m: 59.10
(30.26)
2 Hampus Svensson 1999 Landskrona Simsällskap +0.67 1:01.25 +2.15
50m: 29.11
100m: 1:01.25
(32.14)
3 Casper Svärd 2001 Landskrona Simsällskap +0.72 1:07.90 +8.80
50m: 32.74
100m: 1:07.90
(35.16)
4 Casper Kristensen 2005 Landskrona Simsällskap +0.69 1:10.19 +11.09
50m: 33.34
100m: 1:10.19
(36.85)
Grenen officiell:  2020-06-06 14:33:18
2020-06-06 14:33:23 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 34, 50m Ryggsim Damer - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Emelie Ek-Värn 2004 Landskrona Simsällskap +0.79 32.27
2 Viktoria Dellhede 2003 Landskrona Simsällskap +0.70 32.55 +0.28
3 Tilde Röiseth 2003 Landskrona Simsällskap +0.67 34.63 +2.36
4 Yasmine Strandh 2006 Landskrona Simsällskap +0.66 36.28 +4.01
Grenen officiell:  2020-06-06 14:36:24
2020-06-06 14:36:29 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 35, 200m Medley Damer - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Matilda Hoff 2003 Landskrona Simsällskap +0.38 2:40.14
50m: 32.71
100m: 1:13.74
(41.03)
150m: 2:02.90
(49.16)
200m: 2:40.14
(37.24)
2 Maja Jensen 2006 Landskrona Simsällskap +0.43 2:43.43 +3.29
50m: 33.76
100m: 1:18.82
(45.06)
150m: 2:07.91
(49.09)
200m: 2:43.43
(35.52)
- Emma Hassling 2004 Landskrona Simsällskap +0.28 2:51.11 +10.97
50m: 35.55
100m: 1:22.68
(47.13)
150m: 2:10.26
(47.58)
200m: 2:51.11
(40.85)
Grenen officiell:  2020-06-06 14:45:09
2020-06-06 14:45:12 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 36, 400m Frisim Herrar - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Anton Liebenhagen 2005 Landskrona Simsällskap +0.91 5:08.96
50m: 32.15
100m: 1:09.87
(37.72)
150m: 1:48.64
(38.77)
200m: 2:29.82
(41.18)
250m: 3:09.62
(39.80)
300m: 3:51.32
(41.70)
350m: 4:31.04
(39.72)
400m: 5:08.96
(37.92)
Grenen officiell:  2020-06-06 14:50:58
2020-06-06 14:51:02 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 37, 50m Frisim Damer - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Isabella Djuric 2004 Landskrona Simsällskap +0.17 31.12
2 Tilde Röiseth 2003 Landskrona Simsällskap +0.22 31.26 +0.14
- Tova Siversson 2005 Landskrona Simsällskap +0.08 DSQ
Grenen officiell:  2020-06-06 14:52:12
2020-06-06 14:53:09 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 38, 200m Bröstsim Herrar - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Jonatan Wede 1988 Landskrona Simsällskap +0.29 2:28.99
50m: 33.68
100m: 1:10.71
(37.03)
150m: 1:49.27
(38.56)
200m: 2:28.99
(39.72)
2 Julius Ekstrand 1998 Landskrona Simsällskap +0.22 2:47.01 +18.02
50m: 35.35
100m: 1:16.06
(40.71)
150m: 2:00.28
(44.22)
200m: 2:47.01
(46.73)
Grenen officiell:  2020-06-06 14:56:33
2020-06-06 14:56:53 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 39, 800m Frisim Damer - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Elin Johannesson 1999 Landskrona Simsällskap +0.87 9:43.95
50m: 32.96
100m: 1:08.74
(35.78)
150m: 2:59.58
(1:50.84)
200m: 2:22.25
()
250m: 5:28.14
(3:05.89)
300m: 3:36.67
()
350m: 6:41.50
(3:04.83)
400m: 4:51.10
()
450m: 7:55.44
(3:04.34)
500m: 6:04.92
()
550m: 9:08.70
(3:03.78)
600m: 7:18.59
()
700m: 8:32.65
(8:32.65)
800m: 9:43.95
(9:43.95)
2 Amanda Blomkvist 2007 Landskrona Simsällskap +0.59 10:54.04 +1:10.09
50m: 36.44
100m: 1:15.12
(38.68)
150m: 4:44.22
(3:29.10)
200m: 2:38.75
()
250m: 6:07.18
(3:28.43)
300m: 4:02.15
()
350m: 7:29.90
(3:27.75)
400m: 5:25.61
()
450m: 8:53.21
(3:27.60)
500m: 6:48.91
()
550m: 10:15.24
(3:26.33)
600m: 8:11.99
()
700m: 9:34.63
(9:34.63)
800m: 10:54.04
(10:54.04)
3 Fanny Hess 2004 Landskrona Simsällskap +0.26 11:07.46 +1:23.51
50m: 35.57
100m: 1:16.12
(40.55)
150m: 4:48.23
(3:32.11)
200m: 2:40.63
()
250m: 6:11.37
(3:30.74)
300m: 4:05.73
()
350m: 7:34.97
(3:29.24)
400m: 5:29.73
()
450m: 9:00.47
(3:30.74)
500m: 6:53.39
()
550m: 10:25.60
(3:32.21)
600m: 8:17.79
()
700m: 9:42.67
(9:42.67)
800m: 11:07.46
(11:07.46)
Grenen officiell:  2020-06-06 15:12:35
2020-06-06 15:12:40 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 40, 50m Fjärilsim Herrar - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Oskar Hoff 1998 Landskrona Simsällskap 26.10
2 Alfred Christensson 1998 Landskrona Simsällskap +0.71 26.29 +0.19
3 Markus Rydgren 2003 Landskrona Simsällskap +0.23 27.03 +0.93
4 Ludvig Hoff 2005 Landskrona Simsällskap +0.24 30.35 +4.25
Grenen officiell:  2020-06-06 15:14:04
2020-06-06 16:59:18 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 41, 100m Frisim Damer - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Moa Ekberg 2006 Landskrona Simsällskap +0.42 1:03.15
50m: 30.43
100m: 1:03.15
(32.72)
2 Linnéa Lindh 2003 Landskrona Simsällskap +0.23 1:03.18 +0.03
50m: 29.55
100m: 1:03.18
(33.63)
3 Emelie Ek-Värn 2004 Landskrona Simsällskap +0.25 1:03.59 +0.44
50m: 30.89
100m: 1:03.59
(32.70)
4 My Pettersson 2006 Landskrona Simsällskap +0.25 1:05.79 +2.64
50m: 31.96
100m: 1:05.79
(33.83)
5 Maja Jensen 2006 Landskrona Simsällskap +0.30 1:05.84 +2.69
50m: 32.41
100m: 1:05.84
(33.43)
6 Isabella Djuric 2004 Landskrona Simsällskap +0.22 1:06.88 +3.73
50m: 32.30
100m: 1:06.88
(34.58)
7 Isabelle Persson-Giribaldi 2005 Landskrona Simsällskap +0.84 1:06.99 +3.84
50m: 32.10
100m: 1:06.99
(34.89)
8 Emma Maric 2007 Landskrona Simsällskap +0.73 1:07.57 +4.42
50m: 31.56
100m: 1:07.57
(36.01)
9 Clara Andersson 2007 Landskrona Simsällskap +0.27 1:07.60 +4.45
50m: 32.81
100m: 1:07.60
(34.79)
10 Livia Sjunnesson 2005 Landskrona Simsällskap +0.22 1:09.00 +5.85
50m: 32.57
100m: 1:09.00
(36.43)
11 Yasmine Strandh 2006 Landskrona Simsällskap +0.48 1:11.61 +8.46
50m: 34.71
100m: 1:11.61
(36.90)
Grenen officiell:  2020-06-06 15:21:26
2020-06-06 15:28:02 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 42, 200m Ryggsim Damer - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Matilda Hoff 2003 Landskrona Simsällskap +0.75 2:40.69
50m: 36.42
100m: 1:16.42
(40.00)
150m: 1:58.59
(42.17)
200m: 2:40.69
(42.10)
- Viktoria Dellhede 2003 Landskrona Simsällskap +0.70 DSQ
Grenen officiell:  2020-06-06 15:25:52
2020-06-06 15:26:55 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 43, 200m Frisim Herrar - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Casper Kristensen 2005 Landskrona Simsällskap +0.70 2:14.10
50m: 30.19
100m: 1:03.69
(33.50)
150m: 1:39.74
(36.05)
200m: 2:14.10
(34.36)
Grenen officiell:  2020-06-06 15:44:42
2020-06-06 15:45:00 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 44, 50m Bröstsim Damer - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Tilde Röiseth 2003 Landskrona Simsällskap +0.75 39.35
- Filippa Bremer 2005 Helsingborgs Simsällskap +0.68 40.84 +1.49
Grenen officiell:  2020-06-06 15:45:55
2020-06-06 15:45:58 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Landskrona Simsällskap
Document
Resultat
Fritzaplumset3
Plats: Arrangör: Landskrona Simsällskap
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 6 jun 2020 till den 6 jun 2020
Gren 45, 100m