Tulokset ManseCup
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Tampereen Uinnin Tuki |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 6, 2019 to loka 6, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 50m Vapaauinti M, P-12,10 10 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Adam Bazhyna |
2010 |
Uinti Tampere |
|
|
38.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eeli Lehtinen |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
40.07 |
+1.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maxim Zuravljov |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
41.46 |
+2.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matias Haapala |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
42.31 |
+3.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eliel Grönroos |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
42.95 |
+4.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eemeli Pennanen |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
42.95 |
+4.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Timi Niemi |
2012 |
TaTu Tampere |
|
|
43.47 |
+4.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Justus Tikkanen |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
43.71 |
+4.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Atte Katajisto |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
43.84 |
+5.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Alex Isotalo |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
45.08 |
+6.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Valtteri Saukko |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
46.68 |
+7.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Daniel Kuidunen |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
48.15 |
+9.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Markus Cook |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
48.72 |
+9.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Kiri Karttunen |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
49.49 |
+10.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Pontus Pyykkö |
2011 |
Uinti Tampere |
|
|
51.16 |
+12.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Elias Leppänen |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
56.76 |
+17.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Maxim Rautanen |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
57.37 |
+18.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Ivan Lukichev |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
58.55 |
+19.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Joakim Tienhaara |
2011 |
TaTu Tampere |
|
|
1:05.16 |
+26.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 17.54.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 50m Vapaauinti M, P-12,10 11-12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tobias Lydén |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
34.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sakari Rossi |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
34.71 |
+0.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Pyry Nieminen |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
35.66 |
+1.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Niklas Tikkanen |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
36.32 |
+1.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tero Soukka |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
36.95 |
+2.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Niklas Kallio |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
37.39 |
+2.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nikita Zuravljov |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
38.01 |
+3.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aapo Harjula |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
38.61 |
+4.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Touko Hokkanen |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
38.97 |
+4.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Eino Anttila |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
39.30 |
+4.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Luka Alfthan |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
39.38 |
+4.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Joel Alfthan |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
39.91 |
+5.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Otso Lehtinen |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
39.95 |
+5.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Onni-Pekka Hirvonen |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
40.15 |
+5.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Aapo Pajunen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
40.30 |
+5.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Jesse Virta |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
40.48 |
+5.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Eetu Nissinen |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
40.92 |
+6.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Joa Siltakoski |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
42.81 |
+8.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Elias Suominen |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
43.49 |
+8.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Matias Aleksander Pieskä |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
44.20 |
+9.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Sami Niemi |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
45.18 |
+10.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Elias Eironen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
45.93 |
+11.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Lasse Jokiniemi |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
46.41 |
+11.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Ifeanyi Koivuaho |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
56.04 |
+21.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 17.54.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 50m Vapaauinti M, P-12,10 13 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Miki Vierre |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
34.27 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eetu Nieminen |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
35.89 |
+1.62 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vili Niemi |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
36.62 |
+2.35 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ferdinand Backman |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
36.72 |
+2.45 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Luukas Kallio |
2005 |
TaTu Tampere |
|
|
38.16 |
+3.89 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Leo Lehtonen |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
39.34 |
+5.07 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rafael Mouna |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
39.76 |
+5.49 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alex Hamilton |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
43.04 |
+8.77 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Saku Schrader |
2004 |
Uinti Tampere |
|
|
51.48 |
+17.21 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tomas Levula |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 17.54.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-06 21.14.51 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Tampereen Uinnin Tuki |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 6, 2019 to loka 6, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50m Vapaauinti N, T-11,9 9 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alisa Välimaa |
2010 |
Uinti Tampere |
|
|
40.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emmi Lehtonen |
2010 |
Uinti Tampere |
|
|
43.33 |
+3.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lydia Arvola |
2010 |
Uinti Tampere |
|
|
43.78 |
+3.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sina Huvila |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
45.35 |
+5.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lilia Listenmaa |
2010 |
Uinti Tampere |
|
|
45.52 |
+5.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Hertta Myllymäki |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
45.77 |
+5.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sinna Leinonen |
2011 |
Uinti Tampere |
|
|
46.42 |
+6.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sanni Mäkelä |
2010 |
Uinti Tampere |
|
|
48.18 |
+8.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
saaga hakala |
2010 |
Uinti Tampere |
|
|
48.83 |
+8.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Minja Kautto |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
50.37 |
+10.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Iida-Sofia Keränen |
2011 |
TaTu Tampere |
|
|
52.81 |
+12.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Anna Tähtinen |
2010 |
Uinti Tampere |
|
|
53.30 |
+13.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Emma Hamilton |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
58.98 |
+18.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Iina Holmberg |
2011 |
Uinti Tampere |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 17.53.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50m Vapaauinti N, T-11,9 10-11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Iiris Myllymäki |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
33.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oona Valtonen |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
34.73 |
+0.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Janna Saloniemi |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
35.18 |
+1.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Venla Rajala |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
35.27 |
+1.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Iida Pennanen |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
36.24 |
+2.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Miisa Yltävä |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
39.86 |
+5.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ekaterina Burnevskaya |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
39.89 |
+5.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Olivia Saukko |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
40.01 |
+6.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Viiu Levola |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
40.97 |
+6.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sissi Viitasaari |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
41.08 |
+7.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Emmi Oksanen |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
42.12 |
+8.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Julia Tikka |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
42.62 |
+8.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Milja Tiikkaja |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
43.18 |
+9.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sanni Korhonen |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
43.19 |
+9.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Margareth Toomet |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
45.11 |
+11.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ida Hamilton |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
45.24 |
+11.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Siiri Tarkka |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
45.87 |
+11.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Katriina Hautamäki |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
48.09 |
+14.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Olivia Savioja |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
48.82 |
+14.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Edith Råtts |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
48.84 |
+14.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Minea Moisio |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eveliina Päivärinta |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sini Ylipelkonen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Chiara Kippola |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 17.53.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50m Vapaauinti N, T-11,9 12 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elsa Joseph |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
34.67 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Grenarlyn Kippola |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
42.20 |
+7.53 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lila Reiman |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
42.85 |
+8.18 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sara Sadiqi |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
42.97 |
+8.30 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kiti Jernström |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
46.80 |
+12.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 17.53.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-06 21.15.00 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Tampereen Uinnin Tuki |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 6, 2019 to loka 6, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 100m Rintauinti M, P-12,10 10 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Maxim Zuravljov |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
1:52.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eliel Grönroos |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
1:55.95 |
+3.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alex Isotalo |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
2:02.71 |
+9.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Pontus Pyykkö |
2011 |
Uinti Tampere |
|
|
2:18.18 |
+25.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Rasmus Kautto |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
2:23.41 |
+30.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 18.24.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 100m Rintauinti M, P-12,10 11-12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mikael Uitto |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
1:27.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Valtteri Pellinen |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
1:31.41 |
+4.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Niklas Tikkanen |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
1:41.96 |
+14.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matias Suutala |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:43.74 |
+16.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Petter Kaskela |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
1:43.87 |
+16.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sakari Rossi |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:45.79 |
+18.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Eero Olli |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:46.47 |
+19.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tobias Lydén |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:49.98 |
+22.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jesse Uutela |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:50.26 |
+23.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ossi Nevalainen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:51.72 |
+24.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Joa Siltakoski |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
1:58.61 |
+31.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nikita Zuravljov |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
1:59.56 |
+32.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Touko Hokkanen |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
2:01.50 |
+34.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Hugo Rossi |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
2:07.00 |
+39.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Joonatan Niemi |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
2:11.16 |
+43.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alexandro Sivenius |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
7.6 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Leo Tähtinen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Topi Äikäs |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
7.6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 18.24.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 100m Rintauinti M, P-12,10 13 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Áron Zautasvili |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
1:43.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alex Hamilton |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 18.24.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-06 21.15.12 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Tampereen Uinnin Tuki |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 6, 2019 to loka 6, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 100m Rintauinti N, T-11,9 9 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lydia Arvola |
2010 |
Uinti Tampere |
|
|
1:55.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lilia Listenmaa |
2010 |
Uinti Tampere |
|
|
2:07.21 |
+11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
saaga hakala |
2010 |
Uinti Tampere |
|
|
2:08.72 |
+12.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Hertta Myllymäki |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
2:10.52 |
+14.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sinna Leinonen |
2011 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Iina Holmberg |
2011 |
Uinti Tampere |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 18.27.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 100m Rintauinti N, T-11,9 10-11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Oona Valtonen |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
1:35.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Rebecca Mäkinen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:36.87 |
+0.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Iida Pennanen |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
1:38.05 |
+2.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ameli Pitre |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:38.09 |
+2.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Selma Ala-Karvia |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:41.04 |
+5.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Iiris Myllymäki |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
1:43.91 |
+8.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nella Kuivanen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:45.31 |
+9.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Olivia Saukko |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
1:45.36 |
+9.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Hanna Vänni |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:48.33 |
+12.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Emmi Jokinen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:50.23 |
+14.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ekaterina Burnevskaya |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
1:50.46 |
+14.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
nelli savisto |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
1:53.83 |
+17.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Hanna Zautasvili |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:53.93 |
+18.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Olivia Gadd |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:55.39 |
+19.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Emilia Ådjers |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:56.61 |
+20.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Kerttu Mätäsjärvi |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
1:56.68 |
+20.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Alissa Silfver |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:58.73 |
+22.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Miisa Yltävä |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
1:59.37 |
+23.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Pinja Metsäpelto |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:59.78 |
+23.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Katriina Hautamäki |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
2:00.30 |
+24.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Iina Mäensivu |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
2:00.50 |
+24.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Linda From |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
2:00.97 |
+25.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Matilda Ådjers |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
2:01.35 |
+25.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Sissi Viitasaari |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
2:02.34 |
+26.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Ida Hamilton |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
2:04.82 |
+28.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Sanni Korhonen |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
2:07.74 |
+31.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Sini Ylipelkonen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
2:08.13 |
+32.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Meea Kinnunen |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
7.6 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Veera Linna |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
7.6 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aljean Kippola |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
7.6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 18.27.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 100m Rintauinti N, T-11,9 12 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sara Sadiqi |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
2:06.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 18.27.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-06 21.15.22 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Tampereen Uinnin Tuki |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 6, 2019 to loka 6, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 50m Selkäuinti M, P-12,10 10 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Atte Katajisto |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
50.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eemeli Pennanen |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
51.42 |
+1.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Valtteri Saukko |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
52.09 |
+1.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Daniel Kuidunen |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
55.02 |
+4.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kiri Karttunen |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
56.62 |
+6.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Elias Leppänen |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
1:10.11 |
+19.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ivan Lukichev |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
10.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Joakim Tienhaara |
2011 |
TaTu Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maxim Rautanen |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 18.30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 50m Selkäuinti M, P-12,10 11-12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mikael Uitto |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
43.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eero Olli |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
45.14 |
+1.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Luka Alfthan |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
45.88 |
+2.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Joel Alfthan |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
46.11 |
+2.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eetu Nissinen |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
48.56 |
+5.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Otso Lehtinen |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
49.16 |
+5.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elias Eironen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
52.51 |
+9.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Matias Aleksander Pieskä |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
53.95 |
+10.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Joonatan Niemi |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
55.07 |
+11.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ifeanyi Koivuaho |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
1:01.73 |
+18.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Leevi Kivinen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 18.30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 50m Selkäuinti M, P-12,10 13 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Áron Zautasvili |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
36.86 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Saku Schrader |
2004 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
6.2 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 18.30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-06 21.15.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Tampereen Uinnin Tuki |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 6, 2019 to loka 6, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 50m Selkäuinti N, T-11,9 9 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anna Tähtinen |
2010 |
Uinti Tampere |
|
|
52.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Minja Kautto |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
1:00.23 |
+7.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emma Hamilton |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
1:12.07 |
+19.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Iida-Sofia Keränen |
2011 |
TaTu Tampere |
|
|
1:14.23 |
+21.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 18.39.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 50m Selkäuinti N, T-11,9 10-11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Siiri Tarkka |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
53.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matilda Ådjers |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
53.99 |
+0.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Olivia Savioja |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
54.10 |
+0.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Milja Tiikkaja |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
56.15 |
+2.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Pinja Metsäpelto |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
56.54 |
+2.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Margareth Toomet |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
10.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 18.39.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 50m Selkäuinti N, T-11,9 12 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kiti Jernström |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
55.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 18.39.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-06 21.15.56 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Tampereen Uinnin Tuki |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 6, 2019 to loka 6, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 50m Perhosuinti N, P-12,10 10 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Timi Niemi |
2012 |
TaTu Tampere |
|
|
51.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Justus Tikkanen |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
1:09.91 |
+18.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 18.40.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 50m Perhosuinti N, P-12,10 11-12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Valtteri Pellinen |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
33.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Petter Kaskela |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
35.23 |
+1.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Topi Äikäs |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
41.95 |
+8.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aapo Harjula |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
46.91 |
+13.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ossi Nevalainen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
49.59 |
+15.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Hugo Rossi |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
52.03 |
+18.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 18.40.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-06 21.16.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Tampereen Uinnin Tuki |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 6, 2019 to loka 6, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 50m Perhosuinti N, T-11,9 10-11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nella Kuivanen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
42.85 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hanna Zautasvili |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
45.00 |
+2.15 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alissa Silfver |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
46.70 |
+3.85 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Meea Kinnunen |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
47.12 |
+4.27 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Veera Linna |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
47.57 |
+4.72 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ameli Pitre |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
48.09 |
+5.24 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aljean Kippola |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
51.15 |
+8.30 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Linda From |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
52.77 |
+9.92 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emmi Jokinen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
53.69 |
+10.84 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Olivia Gadd |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
54.13 |
+11.28 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Iina Mäensivu |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
55.42 |
+12.57 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Emmi Oksanen |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
59.67 |
+16.82 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
nelli savisto |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Kerttu Mätäsjärvi |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
8.2 |
|
|
|
|
- |
|
Eveliina Päivärinta |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
8.2 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 18.40.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-06 21.16.18 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Tampereen Uinnin Tuki |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 6, 2019 to loka 6, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 100m Selkäuinti M, P-12,10 10 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Adam Bazhyna |
2010 |
Uinti Tampere |
|
|
1:45.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matias Haapala |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
1:50.03 |
+4.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eeli Lehtinen |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Markus Cook |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 18.55.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 100m Selkäuinti M, P-12,10 11-12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jesse Uutela |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:30.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tero Soukka |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
1:34.24 |
+4.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Pyry Nieminen |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
1:34.52 |
+4.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Niklas Kallio |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
1:35.42 |
+5.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jesse Virta |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
1:38.92 |
+8.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Matias Suutala |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:41.44 |
+11.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elias Suominen |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
1:51.65 |
+21.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alexandro Sivenius |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Onni-Pekka Hirvonen |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Leo Tähtinen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 18.55.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 100m Selkäuinti M, P-12,10 13 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Miki Vierre |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
1:27.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eetu Nieminen |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
1:28.38 |
+1.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Luukas Kallio |
2005 |
TaTu Tampere |
|
|
1:35.18 |
+8.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vili Niemi |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
1:36.66 |
+9.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ferdinand Backman |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
1:40.32 |
+13.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Leo Lehtonen |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
1:40.39 |
+13.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tomas Levula |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 18.55.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-06 21.16.36 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Tampereen Uinnin Tuki |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 6, 2019 to loka 6, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 100m Selkäuinti N, T-11,9 9 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alisa Välimaa |
2010 |
Uinti Tampere |
|
|
1:47.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emmi Lehtonen |
2010 |
Uinti Tampere |
|
|
1:51.50 |
+3.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sina Huvila |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
1:52.63 |
+5.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sanni Mäkelä |
2010 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 18.58.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 100m Selkäuinti N, T-11,9 10-11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rebecca Mäkinen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:27.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hanna Vänni |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:30.02 |
+2.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Chiara Kippola |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
1:31.99 |
+4.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Selma Ala-Karvia |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:32.64 |
+4.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Janna Saloniemi |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
1:34.27 |
+6.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Venla Rajala |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
1:34.54 |
+6.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Viiu Levola |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
1:42.82 |
+14.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Minea Moisio |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
1:44.03 |
+16.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emilia Ådjers |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:49.40 |
+21.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Edith Råtts |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
2:04.06 |
+36.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 18.58.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 100m Selkäuinti N, T-11,9 12 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elsa Joseph |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
1:32.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lila Reiman |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
1:52.02 |
+19.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Grenarlyn Kippola |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 18.58.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-06 21.16.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Tampereen Uinnin Tuki |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 6, 2019 to loka 6, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 25m Vapaauinti M, P-12,10 10 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Konsta Heinonen |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
25.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sami Penttinen |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
27.14 |
+1.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Taito Huilla |
2012 |
TaTu Tampere |
|
|
31.03 |
+5.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mikael Rantaoja |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
33.21 |
+8.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Toivo Huilla |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
2:40.06 |
+2:14.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 19.08.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 25m Vapaauinti M, P-12,10 11-12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Leevi Kivinen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
24.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Niilo Läykki |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
24.85 |
+0.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eino Anttila |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
2:11.06 |
+1:46.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 19.08.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-06 21.17.11 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Tampereen Uinnin Tuki |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 6, 2019 to loka 6, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 12, 25m Vapaauinti N, T-11,9 9 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Fanny Viitanen |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
21.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Minea Mannersuo |
2011 |
TaTu Tampere |
|
|
24.60 |
+3.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elea Sarkki |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
3:00.06 |
+2:38.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 19.08.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-06 21.17.22 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|