Resultat för Syyskisat Salo 2019
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Syyskisat 2019 | Tulostuspäivämäärä | 28 syyskuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Salo | Tulostusaika | 18:04 | |||
Järjestäjä | Salon Uimarit ry | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 28 syyskuu 2019 |
Laji 29, 50m SU T10, N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Laura Toivonen | 2010 | Aurajoen Uinti | 48.77 | ||||||
2 | Ran Yu | 2010 | Aurajoen Uinti | 52.36 | ||||||
3 | Janina Hyvönen | 2010 | Salon Uimarit | 57.23 | ||||||
4 | Saara Solkinen | 2010 | Salon Uimarit | 57.84 | ||||||
5 | Iina Lehtinen | 2009 | Salon Uimarit | 1:02.94 | ||||||
6 | Olivia Areva | 2010 | Salon Uimarit | 1:03.06 | ||||||
7 | Rosa Sjöblom | 2009 | Salon Uimarit | 1:05.43 | ||||||
8 | Martta Kivelä | 2011 | Salon Uimarit | 1:08.03 | ||||||
9 | Sanni Virtanen | 2010 | Salon Uimarit | 1:11.65 | ||||||
10 | Olivia Vanne | 2010 | Salon Uimarit | 1:12.40 | ||||||
11 | Fanni Karttunen | 2012 | Salon Uimarit | 1:12.64 | ||||||
12 | Anne Suominen | 2010 | Salon Uimarit | 1:16.84 | ||||||
13 | Heta Lesonen | 2011 | Salon Uimarit | 1:22.95 | ||||||
- | Aada Leino | 2011 | Salon Uimarit | DSQ | ||||||
SW 10.6 Köydestä vetäminen | ||||||||||
- | Elsa Ailanen | 2009 | Swimming Team Rauma | DSQ | ||||||
SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen | ||||||||||
- | Iida Korpi | 2012 | Uimaseura Kaarina | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Nanna Virta | 2010 | Salon Uimarit | DSQ | ||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 29, 50m SU T10, N, Loppukilpailut 11 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Raakel Luoto | 1975 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 30.01 | ||||||
2 | Sini Heikkilä | 2003 | Salon Uimarit | 33.86 | ||||||
3 | Ella Alanko | 2003 | Aurajoen Uinti | 34.01 | ||||||
4 | Heidi Javanainen | 2003 | Swimming Team Rauma | 34.16 | ||||||
5 | Kiia Metsäkonkola | 2005 | Salon Uimarit | 34.65 | ||||||
6 | Olivia Uusitorppa | 2004 | Swimming Team Rauma | 35.25 | ||||||
7 | Viola Penttilä | 2004 | Swimming Team Rauma | 35.73 | ||||||
- | Adele Ahlstedt | 2007 | Salon Uimarit | DSQ | ||||||
SW 10.5 Kävely / ponnistaminen altaan pohjassa | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 28 syyskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit | Tulostusaika | 18:04 |