Resultat för STT Efterårsstævne
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Søndag Damer Junior og Senior
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 31, 100m Brystsvømning Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sofie Bak |
2003 |
Hvidovre Svømmeklub |
+0.79 |
|
1:15.60 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.50 |
(+0.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anja Xin Andersen |
2004 |
Herlev Svømning |
+0.58 |
|
1:16.78 |
+1.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.97 |
(-2.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
+0.73 |
|
1:18.14 |
+2.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.33 |
(-0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
+0.77 |
|
1:18.27 |
+2.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.40 |
(+0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lærke Blond |
2003 |
Swim Team Taastrup |
+0.72 |
|
1:18.93 |
+3.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.51 |
(+3.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
+0.67 |
|
1:19.18 |
+3.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.84 |
(+2.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
|
|
1:20.29 |
+4.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.01 |
(+2.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Emilie Larsen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
+0.79 |
|
1:22.46 |
+6.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.66 |
(-0.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Silja Nøhr Mortensen |
2003 |
Swim Team Taastrup |
+0.68 |
|
1:23.54 |
+7.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.15 |
(-10.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Annika Køhn |
2005 |
Swim Team Taastrup |
+0.67 |
|
1:23.65 |
+8.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.20 |
(-0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Emma Haagen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
+0.77 |
|
1:24.01 |
+8.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.71 |
(-0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Laura Thomadsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
+0.66 |
|
1:24.32 |
+8.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.44 |
(-1.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Mathilde Bæklund Thygesen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
+0.87 |
|
1:43.64 |
+28.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:42.87 |
(+0.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 15-11-2020 17:46:06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18-11-2020 19:58.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|