Tulokset STT Efterårsstævne
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 25, 100m Rygsvømning Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Schastine Tabor |
2005 |
Swim Team Taastrup |
+0.62 |
|
1:04.35 |
|
|
DM krav sen |
|
|
|
Entry time: 1:03.10 |
(+1.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
Solrød Svømmeklub |
+0.79 |
|
1:08.12 |
+3.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.13 |
(+1.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jaqueline Haack |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
+0.67 |
|
1:09.34 |
+4.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.92 |
(-1.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
+0.66 |
|
1:11.14 |
+6.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.53 |
(-1.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
+0.70 |
|
1:11.79 |
+7.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.81 |
(-2.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
+0.75 |
|
1:13.15 |
+8.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.78 |
(+0.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Maja Hansen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
+0.80 |
|
1:17.17 |
+12.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.92 |
(-6.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Josefine Meng Langhorn |
2006 |
Svømmeklubben Syd |
+0.68 |
|
1:20.07 |
+15.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.92 |
(+1.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Laura Thomadsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
+0.69 |
|
1:22.29 |
+17.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.45 |
(+3.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Rosa Cornelia Barrisøe |
2006 |
Swim Team Taastrup |
+0.87 |
|
1:23.64 |
+19.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.45 |
(+3.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Isabella Kongstad |
2006 |
Svømmeklubben Syd |
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 15-11-2020 17:22:36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18-11-2020 19:58.17 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|