Results for Efterårsstævne 2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 35 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stvne navn | STT Efterrsstvne 2019 | Udskriftsdato | 17 november 2019 | |||
Stvne by | Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:30 | |||
Arrangr | Swim Team Taastrup | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stvne dato | 16 november 2019 |
Lb 35, 400m Frisvmning Damer, Finaler rg. 1970-2007 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | 100m | 200m | 300m | Opnet | Status | ||
1 | Amalie Brammer Krgaard | 2004 | Gladsaxe Svmmeklub | 1:07.53 | 2:17.87 | 3:28.02 | 4:36.97 | |||
2 | Coco Li Fuhrmann | 2006 | Hovedstadens Svmmeklub | 1:09.00 | 2:21.77 | 3:35.19 | 4:47.00 | |||
3 | Jaqueline Haack | 2006 | Solrd Svmmeklub | 1:07.75 | 2:21.38 | 3:36.39 | 4:49.80 | |||
4 | Isabella Rosenberg | 2003 | VAT Copenhagen-MK31 | 1:08.69 | 2:22.03 | 3:36.51 | 4:51.26 | |||
5 | Kaja Waag Kallese | 2005 | Herlev Svmning | 1:08.67 | 2:22.42 | 3:38.01 | 4:51.45 | |||
6 | Maya Baltser | 2004 | Nakskov Svmme Klub | 1:10.64 | 2:28.08 | 3:44.56 | 4:58.71 | |||
7 | Caroline Rygaard Hansen | 2006 | Solrd Svmmeklub | 1:09.53 | 2:26.04 | 3:43.14 | 4:59.27 | |||
8 | Helena Fogh Kronborg | 2005 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 1:11.13 | 2:27.77 | 3:44.08 | 4:59.43 | |||
9 | Maja Hallberg Langkilde | 2004 | Frederiksvrk Svmmeklub | 1:12.07 | 2:29.31 | 3:47.48 | 5:03.38 | |||
10 | Petrine R. E. Srensen | 2005 | Haslev Svmmeklub | 1:10.65 | 2:29.40 | 3:49.72 | 5:07.58 | |||
11 | Andrea Kiefer-Hansen | 2006 | Herlev Svmning | 1:13.55 | 2:33.08 | 3:53.97 | 5:11.33 | |||
12 | Ida Marie Bundgaard Ravn | 2004 | Svmmeklubben Syd | 1:14.96 | 2:35.81 | 3:59.22 | 5:20.46 | |||
13 | Isabell Hansen | 2007 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 1:14.47 | 2:38.36 | 4:03.08 | 5:24.30 | |||
14 | Lrke Mller | 2005 | Haslev Svmmeklub | 1:15.96 | 2:39.35 | 4:03.89 | 5:25.55 | |||
15 | Mathilde Hjort Lodstrup | 2005 | Haslev Svmmeklub | 1:15.79 | 2:39.89 | 4:04.01 | 5:26.38 | |||
16 | Emma Spang | 2006 | Solrd Svmmeklub | 1:20.11 | 2:46.63 | 4:12.88 | 5:36.59 | |||
17 | Clara Dam Lukowski | 2007 | Hovedstadens Svmmeklub | 1:22.23 | 2:51.72 | 4:20.92 | 5:43.76 | |||
18 | Rosa Cornelia Barrise | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 1:21.09 | 2:50.32 | 4:18.80 | 5:44.14 | |||
19 | Emilia Nielsen | 2007 | Albertslund IF | 1:27.97 | 4:37.27 | 6:09.58 | ||||
- | Mille Korndal-Henriksen | 2005 | Farum Svmmeklub | DNS | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:30 |