Tulokset UGP 1 2019-2020, Stenungsund
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Pass 4 - Söndag EM 13/10
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Stenungsund Arena |
Arrangör: |
VSSF & S77 Stenungsund |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 200m Fjärilsim Herrar 14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jakob Simonsson |
2005 |
Föreningen Uddevalla Sim |
0.71 |
307 |
2:40.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oliver Andersson |
2005 |
Föreningen Uddevalla Sim |
0.76 |
219 |
3:00.02 |
+19.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tommy Lundberg |
2005 |
Simklubben Vänersborg |
|
178 |
3:12.89 |
+32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-10-13 15:30:22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 200m Fjärilsim Herrar 15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eddie Dahlström |
2004 |
Föreningen Uddevalla Sim |
0.74 |
424 |
2:24.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Rasmus Kristiansson |
2004 |
Trollhättans Simsällskap |
0.73 |
252 |
2:51.75 |
+27.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-10-13 15:30:22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 200m Fjärilsim Herrar 16-17 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Lundberg |
2002 |
Simklubben Vänersborg |
0.75 |
428 |
2:24.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Linus Olofsson |
2003 |
Simklubben S02 |
0.75 |
364 |
2:31.94 |
+7.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Simon Andersson |
2003 |
Föreningen Uddevalla Sim |
0.87 |
286 |
2:44.66 |
+20.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jacob Hassan |
2003 |
Kungälvs Simsällskap |
0.76 |
174 |
3:14.34 |
+50.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-10-13 15:30:22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 200m Fjärilsim Herrar 18-20 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Felix Persson |
2000 |
Simklubben Vänersborg |
0.86 |
126 |
3:35.98 |
|
|
|
S14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-10-13 15:30:22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 200m Fjärilsim Herrar 12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Josef Holmén |
2007 |
Kungälvs Simsällskap |
0.88 |
120 |
3:39.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-10-13 15:30:22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-13 15:30:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: S77 Stenungsund |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|