Results for Regionsmesterskab Langbane - Region Syd
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Løb 17 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | Regionsmesterskab Syddanmark L | Udskriftsdato | 16 marts 2019 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 15:06 | |||
Arrangør | Region Syddanmark og H2Odense | |||||
Bassin | 50m | |||||
Stævne dato | 16 marts 2019 |
Løb 17, 4X50m HM Ben Mix, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Delta Devils 1 | 0 | DeltaSwim | 3:08.55 | ||||||
Mikkel Holme Madsen | 2005 | 36.31 | 36.31 | |||||||
Christian Damborg Thomsen | 2005 | 55.94 | 1:32.25 | |||||||
Frederikke Riber | 2005 | 54.71 | 2:26.96 | |||||||
Mathilde Linnet Nørgaard | 2005 | 41.59 | 3:08.55 | |||||||
2 | Vejle 1 | 0 | Vejle Svømmeklub | 3:09.41 | ||||||
Sebastian K Eriksen | 2005 | 44.52 | 44.52 | |||||||
Mads Iversen | 2004 | 32.37 | 1:16.89 | |||||||
Emilie Moberg | 2005 | 13.14 | 1:30.03 | |||||||
Ann-Katrine Windfeld | 2006 | 1:39.38 | 3:09.41 | |||||||
3 | Ksk 1 Mix | 0 | Kolding SK | 3:23.40 | ||||||
Vania Danilkin | 2004 | 50.04 | 50.04 | |||||||
Johanne Heilmann | 2005 | 55.23 | 1:45.27 | |||||||
Lasse Thulstrup | 2004 | 33.87 | 2:19.14 | |||||||
Karla Kristensen | 2005 | 1:04.26 | 3:23.40 | |||||||
4 | Vejle 2 | 0 | Vejle Svømmeklub | 3:23.81 | ||||||
Thor Majgård | 2005 | 47.53 | 47.53 | |||||||
Max Venborg Kromann | 2005 | 50.71 | 1:38.24 | |||||||
Mette Barfoot | 2005 | 53.34 | 2:31.58 | |||||||
Laura Frost Rainer | 2005 | 52.23 | 3:23.81 | |||||||
5 | Delta Devils 2 | 0 | DeltaSwim | 3:30.42 | ||||||
Victoria Richards | 2005 | 54.48 | 54.48 | |||||||
Jonatan Lyck Falk | 2006 | 53.24 | 1:47.72 | |||||||
Johan Erdmann Christensen | 2005 | 57.78 | 2:45.50 | |||||||
Mille Lindeblad | 2005 | 44.92 | 3:30.42 | |||||||
6 | Nyborg Mix 1 | 0 | Nyborg Svømmeklub | 3:30.76 | ||||||
Mathilde Vestergaard | 2006 | 1:03.10 | 1:03.10 | |||||||
Jonas Lykke Sandison | 2004 | 54.03 | 1:57.13 | |||||||
Nina Seirup | 2005 | 45.87 | 2:43.00 | |||||||
Toke Hjalmar Nielsen | 2006 | 47.76 | 3:30.76 | |||||||
7 | Vejle 3 | 0 | Vejle Svømmeklub | 3:31.96 | ||||||
Martin Christensen | 2006 | 47.88 | 47.88 | |||||||
Tobias Holt Poulsen | 2005 | 54.25 | 1:42.13 | |||||||
Mille Holmberg | 2006 | 57.40 | 2:39.53 | |||||||
Sophie Kronborg | 2005 | 52.43 | 3:31.96 | |||||||
8 | Rsk Mix 2 | 0 | Ringe Svømme Klub | 3:32.96 | ||||||
Mathilde Hvidberg | 2007 | 52.19 | 52.19 | |||||||
Christine Mols | 2006 | 54.85 | 1:47.04 | |||||||
Mads Himmelstrup Andersen | 2004 | 1:02.70 | 2:49.74 | |||||||
Tobias Damsgaard | 2006 | 43.22 | 3:32.96 | |||||||
9 | Rsk Mix 3 | 0 | Ringe Svømme Klub | 3:39.20 | ||||||
Mikkel Møller Nielsen | 2006 | 56.73 | 56.73 | |||||||
Sofie Dyrelund Rasmussen | 2007 | 59.17 | 1:55.90 | |||||||
Emilie Hemmeløff | 2008 | 56.37 | 2:52.27 | |||||||
Julius Schier | 2006 | 46.93 | 3:39.20 | |||||||
10 | Ksk2 Mix | 0 | Kolding SK | 3:53.11 | ||||||
Victoria Fræhr Piihl | 2005 | 1:00.16 | 1:00.16 | |||||||
Asger Als Olsen | 2004 | 1:04.92 | 2:05.08 | |||||||
Ane Christensen | 2006 | 56.76 | 3:01.84 | |||||||
Christopher V. Nielsen | 2004 | 51.27 | 3:53.11 | |||||||
11 | Ksk3 Mix | 0 | Kolding SK | 3:59.35 | ||||||
Nanna Højstrøm | 2007 | 59.90 | 59.90 | |||||||
Emilia Spangsberg | 2007 | 1:10.54 | 2:10.44 | |||||||
Daniel Busk | 2005 | 57.42 | 3:07.86 | |||||||
Rasmus Kabel | 2004 | 51.49 | 3:59.35 | |||||||
12 | Sønderborg Mix 1 | 2006 | Svømmeklubben Sønderborg | 4:03.00 | ||||||
Boris Gamishev | 2007 | 49.23 | 49.23 | |||||||
Anders Munksgaard-Ottosen | 2004 | 1:03.29 | 1:52.52 | |||||||
Sofie Damm Johansen | 2006 | 48.52 | 2:41.04 | |||||||
Lotta Træger | 2008 | 1:21.96 | 4:03.00 | |||||||
13 | Svendborg | 0 | Svendborg Svømme Klub | 4:08.90 | ||||||
William Romer Jørgensen | 2005 | 28.00 | 28.00 | |||||||
Mathias Westergaard | 2004 | 23.99 | 51.99 | |||||||
Lea Romer Jørgensen | 2008 | 50.74 | 1:42.73 | |||||||
Lærke D Huusfeldt | 2006 | 2:26.17 | 4:08.90 | |||||||
- | Hsk T2 Mix 1 | 0 | Hovedstadens Svømmeklub | 4:02.52 | EXTRA | |||||
Vigga Jacoby | 2007 | 52.62 | 52.62 | |||||||
Simon Voldmester | 2007 | 59.55 | 1:52.17 | |||||||
Ib Fang Wang | 2007 | 38.91 | 2:31.08 | |||||||
Thilde Gammelvind | 2008 | 1:31.44 | 4:02.52 | |||||||
- | Hsk T2 Mix 2 | 0 | Hovedstadens Svømmeklub | 3:52.70 | EXTRA | |||||
Konradas Juska | 2007 | 56.00 | 56.00 | |||||||
Clara Vestergaard | 2008 | 55.99 | 1:51.99 | |||||||
Betty Bibeyron-Wara | 2008 | 27.82 | 2:19.81 | |||||||
Maria Kjer Rasmussen | 2007 | 1:32.89 | 3:52.70 | |||||||
- | Hsk T2 Mix 3 | 0 | Hovedstadens Svømmeklub | DSQ | crawlben v start | |||||
- | Nyborg Mix 2 | 0 | Nyborg Svømmeklub | DSQ | Forkert rækkefølge | |||||
- | Rsk Mix 1 | 0 | Ringe Svømme Klub | DSQ | ej flyben v1m | |||||
- | Rsk Mix 4 | 0 | Ringe Svømme Klub | DSQ | crawlben v105m | |||||
Lærke Rosen Lundsfryd | 2006 | 1:07.07 | 1:07.07 | |||||||
Lucas Dyrelund Rasmussen | 2007 | 36.13 | 1:43.20 | |||||||
- | Sønderborg Mix 2 | 2006 | Svømmeklubben Sønderborg | DSQ | crawlben v 0-10m | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 15:06 |