Results for Kevätkisat 2019 Salo
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Kevätkisat 2019 | Tulostuspäivämäärä | 02 maaliskuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Salo | Tulostusaika | 17:50 | |||
Järjestäjä | Salon Uimarit ry | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 02 maaliskuu 2019 |
Laji 25, 4X50m SKU 2N+2M, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Cetus Espoo 2 | 1990 | 1:57.21 | |||||||
Cetus Espoo | 1:58.15 | |||||||||
Jari Schwarte | 1990 | 27.98 | 27.98 | |||||||
Cindy Palm | 2003 | 33.70 | 1:01.68 | |||||||
Julia Peltola | 2003 | 29.55 | 1:31.23 | |||||||
Roni Severinkangas | 2003 | 25.98 | 1:57.21 | |||||||
2 | Cetus Espoo 1 | 1997 | 1:57.89 | |||||||
Cetus Espoo | 2:02.44 | |||||||||
Otto Sormunen | 2002 | 30.47 | 30.47 | |||||||
Alexander Huhtala | 2003 | 32.94 | 1:03.41 | |||||||
Emilia Eloranta | 1997 | 28.17 | 1:31.58 | |||||||
Dina Sadojevic Jelacik | 2004 | 26.31 | 1:57.89 | |||||||
3 | Aurajoen Uinti Masters Mix 1 | 1961 | 2:17.22 | |||||||
Aurajoen Uinti | 2:17.00 | |||||||||
Taito Nurmi | 1961 | 38.64 | 38.64 | |||||||
Anu Tolvanen | 1982 | 36.46 | 1:15.10 | |||||||
Karine Gagnon | 1985 | 31.92 | 1:47.02 | |||||||
Tommi Kahlos | 1978 | 30.20 | 2:17.22 | |||||||
4 | Aurajoen Uinti Masters Mix 3 | 1968 | 2:18.27 | |||||||
Aurajoen Uinti | 2:18.50 | |||||||||
Miika Nordblad | 1991 | 28.93 | 28.93 | |||||||
Tero Nordström | 1968 | 38.20 | 1:07.13 | |||||||
Maria Muukkonen | 1986 | 33.99 | 1:41.12 | |||||||
Merja Lundberg | 1970 | 37.15 | 2:18.27 | |||||||
5 | Sähisevät Kissat | 0 | 2:28.48 | |||||||
Salon Uimarit | ||||||||||
Sini Heikkilä | 2003 | 35.04 | 35.04 | |||||||
Egor Malyshkov | 2003 | 41.07 | 1:16.11 | |||||||
Matias Saarinen | 2006 | 35.45 | 1:51.56 | |||||||
Ronja Mäkelä | 2005 | 36.92 | 2:28.48 | |||||||
6 | Piikikkäät Siilit | 0 | 2:37.93 | |||||||
Salon Uimarit | ||||||||||
Ella Lindholm | 2008 | 46.42 | 46.42 | |||||||
Nuutti Vienonen | 2005 | 40.53 | 1:26.95 | |||||||
Miika Nurminen | 2005 | 37.68 | 2:04.63 | |||||||
Vilma Manninen | 2005 | 33.30 | 2:37.93 | |||||||
7 | Ujot Kaniinit | 0 | 2:38.26 | |||||||
Salon Uimarit | ||||||||||
Saima Peltonen | 2007 | 43.79 | 43.79 | |||||||
Joona Pohjola | 2004 | 34.25 | 1:18.04 | |||||||
Kaapo Tuomainen | 2008 | 45.74 | 2:03.78 | |||||||
Essi Pyykkö | 2006 | 34.48 | 2:38.26 | |||||||
8 | Someron Esa | 2004 | 2:52.55 | |||||||
Someron Esa | ||||||||||
Samuel Revo | 2006 | 44.86 | 44.86 | |||||||
Laura Laine | 2004 | 47.10 | 1:31.96 | |||||||
Sonja Revo | 2008 | 52.13 | 2:24.09 | |||||||
Oliver Priimägi | 2005 | 28.46 | 2:52.55 | |||||||
- | Aurajoen Uinti Masters Mix 2 | 1962 | DSQ | |||||||
Aurajoen Uinti | 2:17.00 | |||||||||
Mari Ääri | 1980 | 31.31 | 31.31 | |||||||
SW 10.11 Vaihtorikko | ||||||||||
- | Kipittävät Koirat | 0 | DSQ | |||||||
Salon Uimarit | ||||||||||
Emma Laaksonen | 2009 | 1:01.06 | 1:01.06 | |||||||
SW 10.11 Vaihtorikko | ||||||||||
- | Lauhkeat Lampaat | 0 | DSQ | |||||||
Salon Uimarit | ||||||||||
Malva Salmelin | 2006 | 39.63 | 39.63 | |||||||
Alexander Malyshkov | 2004 | 34.27 | 1:13.90 | |||||||
SW 10.11 Vaihtorikko | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 02 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit | Tulostusaika | 17:50 |