Results for Nuorisouinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
1. jakso lauantai 6.4.2019
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Oulun Uimahalli |
Oulun Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 6, 2019 to Apr 7, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50m Butterfly Men 11 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nikita Maximov |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
46.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Simon Hiltunen |
2008 |
Oulun Lohet |
|
|
46.90 |
+0.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ahti Kotila |
2008 |
Oulun Lohet |
|
|
47.12 |
+0.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Veikka Palo |
2009 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
51.98 |
+5.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Oliver Norrena |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
53.68 |
+7.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Oliver Rannanpää |
2008 |
Oulun Lohet |
|
|
54.92 |
+8.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Luka Walter |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
DSQ |
|
|
8.3. |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eero Ranta-Valkama |
2009 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
DSQ |
|
|
4.4. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.4.2019 10:54:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50m Butterfly Men 12-13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kalle Pesälä |
2006 |
Oulun Lohet |
|
|
31.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Konsta Rantasuo |
2006 |
Oulun Lohet |
|
|
33.00 |
+1.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Miko Saukkonen |
2006 |
Kemin Uimaseura |
|
|
34.13 |
+2.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Leevi Väyrynen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
36.64 |
+5.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Niko Kumpulainen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
36.96 |
+5.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Juha-Pekka Heikkinen |
2006 |
Kajaanin Uimaseura |
|
|
37.42 |
+5.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tuukka Orre |
2007 |
Kajaanin Uimaseura |
|
|
38.13 |
+6.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alexey Savelyev |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
40.10 |
+8.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Oskari Hakkarainen |
2007 |
Kajaanin Uimaseura |
|
|
40.34 |
+8.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Tuomo Strömmer |
2007 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
41.00 |
+9.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Eduard Chirica |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
42.45 |
+10.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Eelis Hietala |
2007 |
Swimming Jyväskylä |
|
|
45.33 |
+13.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Joonas Keränen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
45.40 |
+13.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Veeti Palo |
2007 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
45.70 |
+14.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Petrus Bergman |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
47.05 |
+15.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Henri Heiskanen |
2007 |
Kemin Uimaseura |
|
|
47.90 |
+16.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Sandy Yin |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
48.04 |
+16.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Aapo Alaniska |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
48.88 |
+17.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Iiro Tapaninen |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
50.05 |
+18.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Viljo Soini |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
53.09 |
+21.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eetu Kahelin |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
DSQ |
|
|
8.2. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.4.2019 10:54:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50m Butterfly Men 14-15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Markus Veckman |
2004 |
Swimming Jyväskylä |
|
|
28.43 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jere Hannuksela |
2004 |
Haukiputaan Heitto |
|
|
28.88 |
+0.45 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Touko Riipinen |
2004 |
Swimming Jyväskylä |
|
|
29.04 |
+0.61 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mikko Sihvo |
2004 |
Swimming Jyväskylä |
|
|
29.40 |
+0.97 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sisu Sorri |
2005 |
Swimming Jyväskylä |
|
|
30.56 |
+2.13 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Samu Virtanen |
2004 |
Swimming Jyväskylä |
|
|
31.14 |
+2.71 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tuomas Orre |
2005 |
Kajaanin Uimaseura |
|
|
31.76 |
+3.33 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nikita Semach |
2005 |
Swimming Jyväskylä |
|
|
32.14 |
+3.71 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Niilo Suhonen |
2004 |
Swimming Jyväskylä |
|
|
32.70 |
+4.27 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jere Heikkilä |
2004 |
Oulun Lohet |
|
|
35.46 |
+7.03 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Joel Hassinen |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
35.96 |
+7.53 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Vilho Tikkanen |
2005 |
Swimming Jyväskylä |
|
|
37.29 |
+8.86 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Veeti Kela |
2004 |
Kajaanin Uimaseura |
|
|
40.73 |
+12.30 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Antti Ylönen |
2005 |
Kajaanin Uimaseura |
|
|
45.32 |
+16.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.4.2019 10:54:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50m Butterfly Men 16-17 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Matias Rajavaara |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
27.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Joakim Harjaks |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
29.44 |
+1.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Niklas Raesalmi |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
29.53 |
+1.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elias Juntunen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
29.75 |
+1.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Olli Elo |
2002 |
Swimming Jyväskylä |
|
|
30.55 |
+2.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sihan Yu |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
30.90 |
+2.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.4.2019 10:54:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-06 11:03:08 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|