2021-05-15   22:54:38
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo Carnival

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo Carnival    Tulostuspivmr  02 helmikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  12:10   
  Jrjestj  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  02 helmikuu 2019         
 
 
Laji 8, 200m Rintauinti Pojat, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Antti Musikka  2005    360  38.61  1:24.93  2:12.90    2:58.46   
  Vanders                   
                     
Samuel Halminen  2005    356  39.51  1:25.74  2:13.42    2:59.05   
  Helsingfors Simsllskap                   
                     
Veikka Levsalo  2005    344  40.05  1:28.07  2:15.91    3:01.16   
  Helsingfors Simsllskap                   
                     
Serhat Kalin  2005    339  38.03  1:23.54  2:12.80    3:02.15   
  ORCA Helsinki                   
                     
Eemil Reijonen  2005    329  42.65  1:29.12  2:16.32    3:03.94   
  Cetus Espoo  3:03.11                 
                     
Samuli Seger  2005    284  41.36  1:30.54  2:21.78    3:13.17   
  Octopus Lohja  3:25.25                 
                     
Jimi Kurkikangas  2005    261  43.98  1:36.15  2:28.12    3:18.59   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
Johannes Kauppinen  2005    226  46.37  1:40.87  2:35.08    3:28.24   
  Haminan Uimaseura                   
                     
Lassi Leppnen  2006    213  48.49  1:42.20  2:38.62    3:32.49   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
Nikolas Ruotsalo  2006              DSQ   
  Octopus Lohja                   
  SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lhdn / knnksen jlkeen)               
                     
 
Laji 8, 200m Rintauinti Pojat, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Alexander Huhtala  2003    480  35.06  1:15.30  1:58.41    2:42.11   
  Cetus Espoo  2:39.39                 
                     
Juuso Pulkkinen  2004    396  38.52  1:22.51  2:08.12    2:52.93   
  Cetus Espoo  2:54.68                 
                     
Vinski Saarikallio  2004    241  44.51  1:35.17  2:30.50    3:23.99   
  Riihimen Uimaseura  3:17.01                 
                     
Aki Eetu Petteri Raitala  2004    220  48.57  1:41.89  2:37.00    3:30.09   
  Riihimen Uimaseura  3:32.58                 
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  02 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  12:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner