2021-05-17   03:39:56
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo Carnival

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo Carnival    Tulostuspivmr  02 helmikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  12:02   
  Jrjestj  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  02 helmikuu 2019         
 
 
Laji 7, 200m Rintauinti Tytt, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Wilma Sundt  2006    560  38.29  1:22.04  2:06.07    2:48.75   
  Helsingfors Simsllskap  2:56.73                 
                     
Iisa-lotta Rantaniitty  2006    453  41.15  1:27.73  2:14.57    3:01.11   
  Cetus Espoo  3:03.51                 
                     
Matilda Leppnen  2007    449  40.10  1:27.43  2:15.67    3:01.60   
  Cetus Espoo  3:30.04                 
                     
Milla Kiviranta  2006    421  41.12  1:29.14  2:17.80    3:05.47   
  Vanders                   
                     
Enni Tammilehto  2006    409  42.61  1:30.21  2:19.14    3:07.30   
  Cetus Espoo                   
                     
Sofie Nauklr  2006    386  44.37  1:33.21  2:22.74    3:11.03   
  Simmis Grani  3:20.06                 
                     
Ninja Brelo  2006    282  47.21  1:42.21  2:38.93    3:32.11   
  Cetus Espoo  3:30.56                 
                     
Senni Hokkanen  2006    277  49.80  1:44.12  2:39.52    3:33.32   
  Riihimen Uimaseura  3:37.09                 
                     
Siiri Multamki  2006    274  49.10  1:43.55  2:39.73    3:34.10   
  ORCA Helsinki                   
                     
10  Pinja Hoffren  2006    271  47.53  1:43.68  2:39.97    3:34.75   
  Simmis Wanda  3:47.06                 
                     
11  Sonja Berseneva  2006    271  48.07  1:43.03  2:40.32    3:34.83   
  ORCA Helsinki  4:06.25                 
                     
12  Dominika Stalinskaja  2007    244  51.40  1:48.26  2:45.48    3:42.33   
  Cetus Espoo                   
                     
13  Malla Kostiainen  2006    244  50.93  1:48.02  2:46.26    3:42.56   
  Cetus Espoo  4:02.17                 
                     
14  Ellen Lindell  2007    228  49.76  1:48.02  2:48.47    3:47.52   
  Cetus Espoo  3:35.28                 
                     
15  Emmi Liukko  2006    215  54.02  1:51.81  2:52.66    3:51.98   
  Cetus Espoo                   
                     
16  Karoliina Jukarainen  2006    157  55.76  2:01.16  3:07.98    4:17.32   
  Riihimen Uimaseura                   
                     
Bea Kortelainen  2006              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 7.1 P ei rikkonut veden pintaa ennen toisen ksivedon leveint kohtaa lhdn / knnksen jlkeen               
                     
 
Laji 7, 200m Rintauinti Tytt, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Inka Vahtola  2005    545  39.15  1:23.55  2:07.49    2:50.23   
  Cetus Espoo  2:52.45                 
                     
Rina Rantanen  2005    485  40.10  1:25.54  2:11.85    2:57.05   
  Cetus Espoo  2:56.48                 
                     
Sofi Andstrm  2005    470  40.77  1:26.58  2:13.15    2:58.89   
  ORCA Helsinki  3:00.31                 
                     
Ronja Nevanko  2005    465  40.05  1:25.01  2:12.42    2:59.53   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit  2:56.08                 
                     
Kaarina Rihte  2005    464  41.36  1:27.48  2:14.67    2:59.56   
  Cetus Espoo  3:04.56                 
                     
Saara Raulos  2005    461  40.95  1:26.14  2:12.94    3:00.04   
  Cetus Espoo  3:04.50                 
                     
Anna Mattila  2004    445  41.18  1:27.48  2:14.37    3:02.16   
  Helsingfors Simsllskap  2:59.41                 
                     
Ciara Wacklin  2004    407  42.93  1:30.48  2:19.50    3:07.71   
  Cetus Espoo  3:00.07                 
                     
Emma Lnnberg  2005    371  43.82  1:33.44  2:24.41    3:13.45   
  Cetus Espoo  3:09.28                 
                     
10  Vilja Rautell  2004    364  44.29  1:34.14  2:25.33    3:14.80   
  Octopus Lohja  3:13.16                 
                     
11  Tatiana Sukhareva  2005    348  44.88  1:34.91  2:26.86    3:17.59   
  Vanders                   
                     
12  Reetta Haara  2004    296  46.47  1:39.68  2:33.91    3:28.66   
  Simmis Wanda  3:33.54                 
                     
13  Siiri Kuparinen  2005    266  50.53  1:46.82  2:42.22    3:36.12   
  Haminan Uimaseura  3:40.68                 
                     
14  Almina Kroglu  2005    227  49.88  1:46.84  2:47.61    3:47.86   
  Simmis Wanda                   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  02 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  12:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner