2021-05-17   02:46:38
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo Carnival

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo Carnival    Tulostuspivmr  02 helmikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  10:05   
  Jrjestj  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  02 helmikuu 2019         
 
 
Laji 3, 200m Perhosuinti Tytt, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Louna Kasvio  2006    444  34.98  1:15.60  1:58.21    2:39.55   
  Helsingfors Simsllskap  2:43.56                 
                     
Wilma Sundt  2006    389  35.10  1:18.44  2:03.40    2:46.76   
  Helsingfors Simsllskap  2:48.69                 
                     
Malin Lindblom  2006    381  36.35  1:20.91  2:05.15    2:47.98   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit  2:59.15                 
                     
Maria Karvonen  2006    262  40.18  1:29.12  2:22.15    3:10.19   
  Simmis Wanda  3:16.65                 
                     
Nina Sundberg  2006    181  44.19  1:41.09  2:40.17    3:35.30   
  Octopus Lohja  3:54.27                 
                     
 
Laji 3, 200m Perhosuinti Tytt, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ada Hakkarainen  2005    465  35.19  1:14.67  1:55.53    2:37.17   
  Helsingfors Simsllskap  2:37.86                 
                     
Aino Koskelo  2005    398  35.87  1:17.59  2:00.83    2:45.54   
  Nurmijrven Uinti  2:44.22                 
                     
Lumi Rossi  2005    364  35.96  1:18.51  2:03.81    2:50.51   
  Cetus Espoo  2:44.51                 
                     
Liilia Tnisson  2004    317  33.90  1:22.93  2:13.86    2:58.53   
  Kalevi Ujumiskool  3:04.91                 
                     
Ilona Kajava  2004    266  39.40  1:30.04  2:20.79    3:09.36   
  ORCA Helsinki  2:56.30                 
                     
Tatiana Sukhareva  2005    205  44.14  1:39.27  2:34.42    3:26.48   
  Vanders                   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  02 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner