2021-05-17   02:53:15
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo Carnival

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo Carnival    Tulostuspivmr  02 helmikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  14:37   
  Jrjestj  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  02 helmikuu 2019         
 
 
Laji 14, 200m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Leo Whrn  2005    484  29.32  1:01.58  1:36.00    2:09.87   
  Vanders                   
                     
Nico Peltonen  2005    422  30.56  1:05.72  1:41.96    2:15.93   
  Hyvinkn Uimaseura  2:25.32                 
                     
Teo Mattelmki  2005    414  32.20  1:07.59  1:42.63    2:16.85   
  Cetus Espoo  2:15.60                 
                     
William Fagerstedt  2005    400  31.68  1:08.51  1:44.85    2:18.40   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit  2:29.98                 
                     
Mikael Bckerman  2006    309  34.79  1:13.45  1:53.04    2:30.75   
  Gladius Kirkkonummi  2:31.17                 
                     
Samuli Seger  2005    303  33.95  1:13.00  1:53.59    2:31.80   
  Octopus Lohja                   
                     
Juho Herva  2005    296  33.05  1:12.45  1:53.83    2:32.93   
  Hyvinkn Uimaseura                   
                     
Johannes Kauppinen  2005    265  36.46  1:16.98  1:58.92    2:38.71   
  Haminan Uimaseura  2:40.34                 
                     
Niko Nokikuru  2005    264  37.19  1:19.03  2:01.50    2:38.82   
  Riihimen Uimaseura  2:43.07                 
                     
10  Benjamin Winqvist  2006    260  36.33  1:17.64  1:59.25    2:39.75   
  Cetus Espoo  2:42.66                 
                     
11  Ivan Gavrilov  2005    243  34.53  1:15.25  1:59.64    2:43.28   
  Cetus Espoo                   
                     
12  Oiva Koppelmki  2007    237  38.16  1:21.54  2:05.04    2:44.81   
  Hyvinkn Uimaseura  2:49.22                 
                     
13  Oscar Westerberg  2005    222  37.63  1:22.31  2:06.93    2:48.21   
  Cetus Espoo  2:46.59                 
                     
14  Robert Cranston  2006    218  39.54  1:24.87  2:09.63    2:49.33   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
15  Nikolas Ruotsalo  2006    218  37.00  1:21.22  2:07.72    2:49.38   
  Octopus Lohja  3:02.56                 
                     
16  Alex Karlsson  2006    213  37.57  1:21.83  2:07.61    2:50.76   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit  2:51.97                 
                     
17  Hugo Aslak Samuli Haverinen  2006    195  39.48  1:23.86  2:10.28    2:55.73   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit  2:55.90                 
                     
18  Evan Mustonen  2005    191  41.26  1:27.58  2:14.02    2:57.10   
  Cetus Espoo                   
                     
19  Lauri Valtanen  2007    190  39.62  1:26.09  2:13.51    2:57.36   
  Simmis Wanda  3:07.91                 
                     
20  Niilo Harja  2006    127  44.68  1:35.94  2:30.60    3:22.77   
  Cetus Espoo                   
                     
21  Mikael Kulay  2007    73  53.95  1:57.95  3:02.98    4:03.21   
  Cetus Espoo  4:06.34                 
                     
Eemil Reijonen  2005              DNS   
  Cetus Espoo  2:35.51                 
                     
 
Laji 14, 200m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Alexander Malyshkov  2004    505  28.83  1:01.56  1:35.02    2:08.08   
  Salon Uimarit  2:07.22                 
                     
Joonas Cranston  2003    479  29.18  1:02.69  1:37.38    2:10.30   
  Nummelan Kisaajat  2:11.28                 
                     
Onni ijl  2004    468  29.54  1:02.75  1:37.14    2:11.37   
  Hyvinkn Uimaseura  2:09.81                 
                     
Roni Severinkangas  2003    454  29.62  1:02.88  1:37.99    2:12.63   
  Cetus Espoo  2:11.83                 
                     
Waldemar Palombi  2004    439  29.82  1:03.51  1:38.80    2:14.16   
  Helsingfors Simsllskap  2:09.39                 
                     
Samuel Saari  2004    430  31.78  1:06.23  1:40.99    2:15.09   
  Cetus Espoo  2:16.01                 
                     
Matias Rasinmki  2003    429  29.97  1:04.09  1:39.51    2:15.19   
  Cetus Espoo  2:11.29                 
                     
Juuso Pulkkinen  2004    407  32.35  1:08.28  1:44.02    2:17.53   
  Cetus Espoo  2:15.85                 
                     
Henry Nyman  2003    407  29.88  1:04.96  1:41.40    2:17.55   
  Helsingfors Simsllskap  2:14.50                 
                     
10  Viktor Asklf  2004    407  31.57  1:07.05  1:42.74    2:17.56   
  Cetus Espoo  2:17.96                 
                     
11  Mark Tomi Wilhelm Vompa  2003    406  30.50  1:05.43  1:41.84    2:17.64   
  Kalevi Ujumiskool  2:21.63                 
                     
12  Ranel Rannik  2003    406  30.08  1:05.00  1:42.30    2:17.74   
  Kalevi Ujumiskool  2:22.18                 
                     
13  Jesse Lintusalo  2004    388  32.09  1:08.18  1:45.00    2:19.79   
  Vanders  2:38.47                 
                     
14  Aleks Hokkanen  2004    385  32.77  1:08.75  1:45.73    2:20.09   
  Kalevi Ujumiskool  2:30.58                 
                     
15  Miko Mikkola  2004    249  35.67  1:18.06  2:02.25    2:42.00   
  Simmis Wanda                   
                     
16  Aapo Ahlroos  2004    238  38.11  1:21.48  2:04.78    2:44.42   
  Vanders  2:53.02                 
                     
17  Aleksi Rissanen  2004    213  37.80  1:22.42  2:07.29    2:50.55   
  Simmis Wanda  2:52.29                 
                     
18  Aleksandr Petukhov  2004    204  39.24  1:24.06  2:09.83    2:53.20   
  ORCA Helsinki  3:00.20                 
                     
19  Ilmari Laitala  2003    191  41.21  1:26.21  2:12.19    2:56.86   
  Cetus Espoo  2:49.06                 
                     
Alexander Nyman  2004              DNS   
  Hyvinkn Uimaseura  2:31.05                 
                     
Juuso Rahikainen  2003              DNS   
  Tuusulan Uimaseura  2:07.78                 
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  02 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  14:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner