2021-05-15   23:07:29
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo Carnival

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo Carnival    Tulostuspivmr  02 helmikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  13:48   
  Jrjestj  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  02 helmikuu 2019         
 
 
Laji 12, 50m Perhosuinti Pojat, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Pravin Perasath  2008    215          37.39   
  Simmis Wanda  35.77                 
Nicolas Nystrm  2008    198          38.44   
  Helsingfors Simsllskap  39.75                 
Artemi Tsinjonni  2008    148          42.36   
  Cetus Espoo  44.67                 
Frans Nystrm  2008    146          42.51   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit                   
Tommi Mosconi  2008    120          45.36   
  Cetus Espoo  46.44                 
Matti Klmper  2008    114          46.19   
  Cetus Espoo  45.38                 
Tuli Hakkarainen  2008    97          48.78   
  Helsingfors Simsllskap  55.89                 
Tomas Leinonen  2008    76          52.86   
  Cetus Espoo                   
Mario Valero De La Iglesia  2008    66          55.43   
  Cetus Espoo                   
10  Leo Tuomainen  2008    53          59.61   
  Cetus Espoo  59.43                 
Eino Lantto  2008              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 8.3 Rintauinnin potku               
Ilkka Itkonen  2008              DSQ   
  Helsingfors Simsllskap  1:00.38                 
  SW 8.2 Ksien palautus ei tapahtunut veden pinnan ylpuolella               
 
Laji 12, 50m Perhosuinti Pojat, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ilmari Nieminen  2007    202          38.21   
  Cetus Espoo  38.76                 
Ville-veikko Luomala  2007    189          39.05   
  Jrvenpn Uintiklubi  38.75                 
Eljas Pekkola  2007    152          42.01   
  Cetus Espoo  50.63                 
Topias Toivanen  2007    130          44.21   
  Cetus Espoo  48.06                 
Roope Liimatainen  2007    127          44.55   
  Cetus Espoo  46.88                 
Veikka Veijola  2007    120          45.42   
  Helsingfors Simsllskap  47.55                 
Lenni Syvnen  2007    117          45.81   
  Cetus Espoo  54.60                 
Lenni Nevalainen  2007    116          45.89   
  Cetus Espoo  45.13                 
Angelos Toledos  2007    106          47.27   
  Simmis Grani                   
10  Oiva Koppelmki  2007    101          48.03   
  Hyvinkn Uimaseura  45.13                 
11  Joonas Kernen  2007    98          48.50   
  Cetus Espoo  53.74                 
12  Mikael Suni  2007    95          49.14   
  Cetus Espoo  50.44                 
13  Otto Vauhkonen  2007    93          49.42   
  Cetus Espoo  52.58                 
14  Veikko Hautaniemi  2007    64          55.92   
  Cetus Espoo  57.35                 
15  Henri Koskela  2007    46          1:02.41   
  Cetus Espoo                   
Akseli Savolainen  2007              DSQ   
  Cetus Espoo  59.71                 
  SW 8.2 Ksien palautus ei tapahtunut veden pinnan ylpuolella               
 
Laji 12, 50m Perhosuinti Pojat, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aleksandr Vysotskiy  2006    263          34.97   
  ORCA Helsinki  35.44                 
Aarne Laurila  2006    251          35.52   
  Cetus Espoo  36.64                 
Aleksandr Logvin  2006    241          36.00   
  Vanders  34.86                 
Andr Salmi  2006    197          38.49   
  Simmis Grani  41.41                 
Joona Jakoaho  2006    186          39.24   
  Hyvinkn Uimaseura  38.20                 
Kasperi Miettinen  2006    182          39.52   
  Hyvinkn Uimaseura  38.80                 
Topias Muhonen  2006    161          41.19   
  Octopus Lohja  42.08                 
Aaron Tikkanen  2006    127          44.54   
  Hyvinkn Uimaseura  44.31                 
Nikita Shishinin  2006    113          46.26   
  ORCA Helsinki  49.61                 
10  Aarne Nuutinen  2006    101          48.10   
  Cetus Espoo  44.33                 
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  02 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  13:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner