2021-05-17   03:14:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo Carnival

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo Carnival    Tulostuspivmr  02 helmikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  13:38   
  Jrjestj  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  02 helmikuu 2019         
 
 
Laji 11, 50m Perhosuinti Tytt, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lotta Jokinen  2009    170          44.05   
  Simmis Wanda  47.48                 
Amelie Hillers  2009    117          49.82   
  Helsingfors Simsllskap  49.67                 
Venla Hoffren  2009    108          51.18   
  Simmis Wanda  52.82                 
Senni Sevenius  2009    105          51.77   
  Hyvinkn Uimaseura                   
Emma Kaivola  2009    82          56.21   
  Hyvinkn Uimaseura  1:00.46                 
Aada Tuononen  2009    73          58.20   
  Cetus Espoo                   
Hanna-mari Kuisma  2009    73          58.40   
  Hyvinkn Uimaseura  55.64                 
Veera Tawast  2009    66          1:00.44   
  Simmis Grani                   
Vilma Pivrinta  2009    65          1:00.52   
  Cetus Espoo                   
10  Aino Hakkarainen  2009    61          1:02.00   
  Helsingfors Simsllskap  1:05.76                 
11  Emmi Pohjonen  2009    50          1:05.91   
  Hyvinkn Uimaseura  1:04.03                 
 
Laji 11, 50m Perhosuinti Tytt, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Linnea Heikkil  2008    219          40.49   
  Simmis Grani  42.63                 
Hilma Mannersalo  2008    201          41.65   
  Cetus Espoo  42.05                 
Saga Linnosaari  2008    156          45.34   
  Cetus Espoo  45.89                 
Mikaela Heiman  2008    141          46.85   
  Simmis Wanda  46.08                 
Sira Katavisto  2008    132          47.98   
  ORCA Helsinki  51.31                 
Jade Brelo  2008    121          49.32   
  Cetus Espoo  48.90                 
Siiri Laine  2008    82          56.07   
  Helsingfors Simsllskap  53.89                 
Lotta Juvonen  2008    73          58.32   
  Hyvinkn Uimaseura                   
Ronja Taskinen  2008    69          59.43   
  Cetus Espoo                   
10  Nelly strm  2008    66          1:00.34   
  Cetus Espoo                   
11  Iina Huusela  2008    50          1:06.28   
  Hyvinkn Uimaseura                   
Lotta Koski  2008              DNS   
  Simmis Grani                   
Helena Kujamo  2008              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 8.2 Eriaikainen ksiveto vedenpinnan alapuolella               
Raakel Rihte  2008              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 8.3 Rintauinnin potku               
 
Laji 11, 50m Perhosuinti Tytt, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Anita Mkinen  2007    369          34.04   
  Nummelan Kisaajat  36.48                 
Anna Salo  2007    357          34.41   
  Cetus Espoo  34.61                 
Dominika Stalinskaja  2007    330          35.33   
  Cetus Espoo  35.46                 
Ida Savolainen  2007    300          36.47   
  Cetus Espoo  39.50                 
Ellen Lindell  2007    277          37.44   
  Cetus Espoo  36.65                 
Emilyn Alexandra Savolainen  2007    266          37.95   
  Cetus Espoo  36.94                 
Matilda Leppnen  2007    242          39.19   
  Cetus Espoo  37.86                 
Silvia Koskela  2007    202          41.60   
  Jrvenpn Uintiklubi  40.85                 
Esther Reunala  2007    188          42.57   
  Octopus Lohja  44.41                 
10  Venla Karialho  2007    166          44.44   
  Hyvinkn Uimaseura  42.18                 
11  Saaga Tuominen  2007    133          47.84   
  Cetus Espoo  49.45                 
12  Maia Loponen  2007    128          48.35   
  ORCA Helsinki  45.85                 
13  Sandra Savolainen  2007    121          49.31   
  Cetus Espoo  56.08                 
14  Kia Niklander  2007    107          51.30   
  Hyvinkn Uimaseura  50.25                 
15  Nea Viln  2007    107          51.36   
  Simmis Wanda  52.98                 
16  Aura Haunia  2007    101          52.36   
  Simmis Wanda  48.34                 
Emma Nissinen  2007              DNS   
  Cetus Espoo  46.39                 
Saga Ronkainen  2007              DNS   
  Cetus Espoo  49.38                 
Kaisla Henttu  2007              DSQ   
  Simmis Wanda  55.20                 
  SW 8.2 Ksien palautus ei tapahtunut veden pinnan ylpuolella               
Valeriia Timonina  2007              DSQ   
  Cetus Espoo  46.97                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  02 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  13:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner