Results for Speedo Carnival
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Speedo Carnival | Tulostuspäivämäärä | 02 helmikuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 09:57 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 02 helmikuu 2019 |
Laji 2, 50m Selkäuinti Pojat, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Nicolas Nyström | 2008 | 296 | 36.06 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 36.72 | |||||||||
2 | Pravin Perasath | 2008 | 234 | 39.01 | ||||||
Simmis Wanda | 39.47 | |||||||||
3 | Artemi Tsinjonnõi | 2008 | 191 | 41.73 | ||||||
Cetus Espoo | 42.50 | |||||||||
4 | Matti Klümper | 2008 | 168 | 43.52 | ||||||
Cetus Espoo | 44.66 | |||||||||
5 | Mathias Eerola | 2008 | 165 | 43.76 | ||||||
Simmis Grani | 48.17 | |||||||||
6 | Tommi Mosconi | 2008 | 161 | 44.16 | ||||||
Cetus Espoo | 45.23 | |||||||||
7 | Jonas Hassinen | 2008 | 157 | 44.51 | ||||||
Simmis Grani | 45.55 | |||||||||
8 | Iikka Liitola | 2008 | 156 | 44.60 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | 48.00 | |||||||||
9 | Eero Tandefelt-Kauste | 2008 | 153 | 44.87 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 49.53 | |||||||||
10 | Severi Tammihovi | 2009 | 149 | 45.31 | ||||||
Cetus Espoo | 43.43 | |||||||||
11 | Frans Nyström | 2008 | 147 | 45.53 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 51.12 | |||||||||
12 | Leo Tuomainen | 2008 | 141 | 46.13 | ||||||
Cetus Espoo | 47.84 | |||||||||
13 | Niila Tukiala | 2009 | 141 | 46.15 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
14 | Eino Lantto | 2008 | 130 | 47.37 | ||||||
Cetus Espoo | 47.64 | |||||||||
15 | Tuli Hakkarainen | 2008 | 120 | 48.63 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 50.39 | |||||||||
16 | Onni-aaron Lind | 2008 | 105 | 50.92 | ||||||
Cetus Espoo | 51.21 | |||||||||
17 | Joona Salminen | 2008 | 98 | 52.05 | ||||||
Cetus Espoo | 51.68 | |||||||||
18 | Artemiy Andreev | 2009 | 95 | 52.59 | ||||||
Cetus Espoo | 54.24 | |||||||||
19 | Konrad Bäckström | 2009 | 93 | 52.90 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
20 | Aarni Rahkonen | 2009 | 91 | 53.39 | ||||||
Simmis Grani | 52.70 | |||||||||
21 | KEVIN SOIRAMO | 2010 | 85 | 54.57 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
22 | Cole Wagner | 2008 | 84 | 54.78 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
23 | Joonas Walldén | 2009 | 83 | 54.90 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
24 | Daniel Kuismin | 2010 | 70 | 58.06 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
25 | Joona Silander | 2009 | 64 | 59.99 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Ahan Komali | 2009 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | 1:16.99 | |||||||||
- | Mario Valero De La Iglesia | 2008 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | 52.34 | |||||||||
- | Kasper Salmi | 2009 | DSQ | |||||||
Simmis Grani | 1:00.57 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Onni Harja | 2008 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 2, 50m Selkäuinti Pojat, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Ville-veikko Luomala | 2007 | 198 | 41.20 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | 41.14 | |||||||||
2 | Teemu Lehtinen | 2007 | 110 | 50.13 | ||||||
Cetus Espoo | 53.37 | |||||||||
3 | Mikko Salmi | 2007 | 108 | 50.48 | ||||||
Nummelan Kisaajat | 49.42 | |||||||||
4 | Eskil Ehnholm | 2007 | 94 | 52.84 | ||||||
Simmis Grani | 52.51 | |||||||||
5 | Mikael Kulay | 2007 | 90 | 53.61 | ||||||
Cetus Espoo | 52.31 | |||||||||
6 | Altti Sormunen | 2007 | 89 | 53.68 | ||||||
Cetus Espoo | 56.66 | |||||||||
7 | Arttu Kuusela | 2007 | 83 | 54.94 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
8 | Akseli Kurttio | 2007 | 83 | 55.06 | ||||||
Cetus Espoo | 1:00.19 | |||||||||
- | Eerik Välipakka | 2007 | DSQ | |||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
SW 6.5 Maaliintulo vatsallaan | ||||||||||
Laji 2, 50m Selkäuinti Pojat, Loppukilpailut 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Risto Kallström | 2006 | 340 | 34.41 | ||||||
Cetus Espoo | 35.12 | |||||||||
2 | Aleksandr Vysotskiy | 2006 | 275 | 36.94 | ||||||
ORCA Helsinki | 38.99 | |||||||||
3 | Mikael Böckerman | 2006 | 243 | 38.52 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | 39.55 | |||||||||
4 | Rasmus Hyttinen | 2006 | 199 | 41.13 | ||||||
Vanders | 49.01 | |||||||||
5 | Luis Valero De La Iglesia | 2006 | 199 | 41.17 | ||||||
Cetus Espoo | 41.12 | |||||||||
6 | Kasperi Hauta-Aho | 2006 | 147 | 45.49 | ||||||
Octopus Lohja | 55.47 | |||||||||
7 | Anton Ahonen | 2006 | 126 | 47.85 | ||||||
Cetus Espoo | 43.75 | |||||||||
8 | Matti Vahtola | 2006 | 123 | 48.23 | ||||||
Cetus Espoo | 47.21 | |||||||||
9 | Niilo Harja | 2006 | 113 | 49.68 | ||||||
Cetus Espoo | 49.97 | |||||||||
- | Eemi Niskanen | 2006 | DSQ | |||||||
ORCA Helsinki | 57.86 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 02 helmikuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 09:57 |