Results for Mustekalauinnit 2018
Below are all results from the competition shown by session.
Ilta
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Mustekalauinnit | Tulostuspäivämäärä | 27 lokakuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lohja | Tulostusaika | 16:06 | |||
Järjestäjä | Octopus Lohja | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 27 lokakuu 2018 |
Laji 1, 50m RU P-10, 12, M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Niilo Lappalainen | 2011 | 108 | 52.89 | ||||||
Nokian Pyry | 56.13 | |||||||||
2 | Atte Malinen | 2008 | 84 | 57.64 | ||||||
Cetus Espoo | 58.67 | |||||||||
3 | Nooa Koskela | 2009 | 74 | 59.93 | ||||||
Cetus Espoo | 1:08.69 | |||||||||
4 | Konsta Horppu | 2008 | 64 | 1:02.91 | ||||||
Nokian Pyry | 1:00.63 | |||||||||
5 | Thomas Brutel | 2008 | 63 | 1:03.39 | ||||||
Cetus Espoo | 1:04.03 | |||||||||
6 | Sisu Toiva | 2009 | 48 | 1:09.36 | ||||||
Nokian Pyry | ||||||||||
- | Mario Valero De La Iglesia | 2008 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | 56.87 | |||||||||
SW 10.8 Kielletty varuste tai vartalon teippaus | ||||||||||
- | Ohto Heikkinen | 2008 | DSQ | |||||||
Hyvinkään Uimaseura | 1:03.97 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 1, 50m RU P-10, 12, M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Luka Hirvonen | 2006 | 214 | 42.21 | ||||||
Nokian Pyry | 45.93 | |||||||||
2 | Kasperi Hauta-Aho | 2006 | 183 | 44.44 | ||||||
Octopus Lohja | 46.75 | |||||||||
3 | Robert Cranston | 2006 | 173 | 45.31 | ||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
4 | André Salmi | 2006 | 155 | 46.92 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
5 | Sisu Lahtinen | 2007 | 129 | 49.94 | ||||||
Octopus Lohja | 53.28 | |||||||||
6 | Mikael Kulay | 2007 | 97 | 54.90 | ||||||
Cetus Espoo | 54.37 | |||||||||
7 | Eetu Lahtinen | 2007 | 80 | 58.46 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | 59.54 | |||||||||
8 | Aron Uggeldal | 2007 | 54 | 1:06.80 | ||||||
Kimito Sportförening rf | 1:09.41 | |||||||||
Laji 1, 50m RU P-10, 12, M, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Mikael Jokinen | 2001 | 440 | 33.19 | ||||||
Loimaan Uimaseura | 33.57 | |||||||||
2 | Juuso Rahikainen | 2003 | 420 | 33.69 | ||||||
Tuusulan Uimaseura | 33.79 | |||||||||
3 | Birger Niskanen | 2002 | 287 | 38.27 | ||||||
Tuusulan Uimaseura | 37.03 | |||||||||
4 | Pasi Koskela | 1972 | 281 | 38.52 | ||||||
Cetus Espoo | 37.97 | |||||||||
5 | Antti Malmberg | 2003 | 215 | 42.12 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
6 | Mikko Forsberg | 2004 | 103 | 53.76 | ||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 27 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Octopus Lohja | Tulostusaika | 16:06 |