Results for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Sunnuntaiaamu
Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2018 alkukilpailut ES2 | Tulostuspäivämäärä | 04 marraskuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Vantaa | Tulostusaika | 12:03 | |||
Järjestäjä | Simmis Wanda | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 02 marraskuu 2018 |
Laji 31, P11,12,13-16 50m SU, Loppukilpailut 11 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Eetu Autio | 2007 | 224 | 36.57 | ||||||
Uimaseura Aquila | 35.89 | |||||||||
2 | Daniel Kajava | 2007 | 203 | 37.77 | ||||||
Vanders | 38.50 | |||||||||
3 | Ville-Veikko Luomala | 2007 | 159 | 40.93 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | 42.65 | |||||||||
4 | Ilja Belov | 2007 | 154 | 41.40 | ||||||
Simmis Wanda | 40.35 | |||||||||
5 | Oiva Koppelmäki | 2007 | 148 | 41.96 | ||||||
Hyvinkään Uimaseura | 45.29 | |||||||||
6 | Tuukka Visto | 2007 | 134 | 43.35 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | 41.39 | |||||||||
- | Artjom Malofejev | 2007 | DSQ | |||||||
Vanders | 45.68 | |||||||||
SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen | ||||||||||
- | Onni Kataja | 2007 | DSQ | |||||||
Riihimäen Uimaseura | 59.17 | |||||||||
SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen | ||||||||||
Laji 31, P11,12,13-16 50m SU, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Aleksandr Logvin | 2006 | 225 | 36.50 | ||||||
Vanders | 38.00 | |||||||||
2 | Daniel Guzhov | 2006 | 163 | 40.63 | ||||||
Vanders | 41.68 | |||||||||
3 | Elias Tuukkanen | 2006 | 128 | 44.00 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | 48.85 | |||||||||
Laji 31, P11,12,13-16 50m SU, Loppukilpailut 13 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Kalle Mäkinen | 2002 | 539 | 27.29 | ||||||
Vanders | 26.65 | |||||||||
2 | Joonas Cranston | 2003 | 466 | 28.64 | ||||||
Nummelan Kisaajat | 29.46 | |||||||||
3 | Henri Heikkilä | 2003 | 413 | 29.83 | ||||||
Uimaseura Aquila | 30.00 | |||||||||
4 | Lauri Tolvanen | 2003 | 412 | 29.84 | ||||||
Haminan Uimaseura | 31.09 | |||||||||
5 | Ville-Veikko Katajisto | 2002 | 393 | 30.31 | ||||||
Nurmijärven Uinti | 30.30 | |||||||||
6 | Elias Saarinen | 2002 | 347 | 31.62 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | 31.74 | |||||||||
7 | Aarne Myllynen | 2002 | 343 | 31.73 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | 32.36 | |||||||||
8 | Konsta Pekkala | 2003 | 331 | 32.09 | ||||||
Simmis Wanda | 32.59 | |||||||||
9 | Akseli Maaranen | 2004 | 321 | 32.43 | ||||||
Hyvinkään Uimaseura | 31.84 | |||||||||
10 | Kasper Holopainen | 2003 | 312 | 32.75 | ||||||
Nummelan Kisaajat | 33.77 | |||||||||
11 | Aki Hakkarainen | 2003 | 308 | 32.87 | ||||||
Simmis Wanda | 31.54 | |||||||||
12 | Jesse Lintusalo | 2004 | 304 | 33.01 | ||||||
Vanders | 33.04 | |||||||||
13 | Jerry Roine | 2002 | 297 | 33.29 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | 34.70 | |||||||||
14 | Veeti Salminen | 2004 | 260 | 34.79 | ||||||
Simmis Wanda | 34.12 | |||||||||
15 | Martti Karesjoki | 2004 | 245 | 35.49 | ||||||
Tuusulan Uimaseura | 36.19 | |||||||||
16 | Miko Mikkola | 2004 | 213 | 37.20 | ||||||
Simmis Wanda | 41.75 | |||||||||
17 | Tommi Myllynen | 2004 | 208 | 37.45 | ||||||
Nurmijärven Uinti | 37.05 | |||||||||
18 | Georgi Biatetc | 2005 | 193 | 38.39 | ||||||
Uimaseura Aquila | 40.96 | |||||||||
19 | Tiger Tran | 2005 | 171 | 40.03 | ||||||
Simmis Wanda | 40.17 | |||||||||
20 | Daniel Kabonen | 2004 | 167 | 40.33 | ||||||
Simmis Wanda | 41.99 | |||||||||
21 | Aapo Ahlroos | 2004 | 136 | 43.19 | ||||||
Vanders | 44.23 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 04 marraskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda | Tulostusaika | 12:03 |