Resultater for Holbæk Youth Festival 2018
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Afsnit 2 (Ind)
Resultat Løb 20 (Indledende) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Holbæk Youth Festival 2018 | Udskriftsdato | 11 maj 2018 | |||
Stævne by | Holbæk | Udskriftstidspunkt | 12:35 | |||
Arrangør | Holbæk Svømme Klub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 10 maj 2018 |
Løb 20, 50m Frisvømning Herrer, Indledende Årg. 2003-2004 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Oliver Lystlund | 2003 | Holbæk Svømme Klub | 27.60 | ||||||
2 | Marco Stub Olssen | 2004 | A6 | 29.25 | ||||||
3 | Viktor Holst Rasmussen | 2003 | SVØM Korsør | 29.36 | ||||||
4 | Johannes Forsbæk | 2004 | SVØM Korsør | 29.78 | ||||||
5 | Gustav Hartig-Larsen | 2003 | SVØM Korsør | 31.37 | ||||||
6 | Patrick Lind | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 32.36 | ||||||
7 | Gustav Hillestrøm | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 35.12 | ||||||
Løb 20, 50m Frisvømning Herrer, Indledende Årg. 2005-2005 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Konrad Clausen | 2005 | SVØM Korsør | 29.23 | ||||||
2 | Tobias Rehder Knudsen | 2005 | SVØM Korsør | 29.36 | ||||||
3 | Furkan Guler | 2005 | Holbæk Svømme Klub | 29.73 | ||||||
4 | Axel Føns Voss | 2005 | Vest-Brøndby | 31.24 | ||||||
5 | Gustav Mørk Rasmussen | 2005 | Holbæk Svømme Klub | 31.34 | ||||||
6 | Sigurd Chistopher Vickery | 2005 | Vest-Brøndby | 31.51 | ||||||
7 | Theodor Møller | 2005 | Vest-Brøndby | 31.83 | ||||||
8 | Tobias Lindhardt | 2005 | A6 | 32.58 | ||||||
9 | Lucas Emil Heinze | 2005 | Køge Svømmeklub | 33.23 | ||||||
10 | Mauritz Otzen | 2005 | Vest-Brøndby | 34.22 | ||||||
11 | Jonas Nørmark Larsen | 2005 | SVØM Korsør | 38.72 | ||||||
Løb 20, 50m Frisvømning Herrer, Indledende Årg. 2006-2006 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Emil Schmidt | 2006 | A6 | 30.27 | ||||||
2 | Linus Heinrichsen | 2006 | Helsingør Svømmeklub | 30.43 | ||||||
3 | Joachim Poulsen | 2006 | Køge Svømmeklub | 31.38 | ||||||
4 | Carl Emil Ljungdahl | 2006 | Vest-Brøndby | 31.64 | ||||||
5 | Erik Rasmussen | 2006 | Vest-Brøndby | 31.73 | ||||||
6 | Laurits Poulsen | 2006 | Køge Svømmeklub | 34.39 | ||||||
7 | Rodi Cetinkaya | 2006 | Vest-Brøndby | 34.42 | ||||||
8 | Hugo Haakansson | 2006 | Vest-Brøndby | 34.55 | ||||||
9 | Jens Christian Koefoed | 2006 | Helsingør Svømmeklub | 34.61 | ||||||
10 | Calvin Christian Axen | 2006 | Køge Svømmeklub | 35.46 | ||||||
11 | Jonas Holm Clausen | 2006 | Helsingør Svømmeklub | 37.07 | ||||||
12 | Laurits Højgaard Allin | 2006 | Helsingør Svømmeklub | 40.05 | ||||||
13 | Oliver Bosholdt | 2006 | A6 | 43.44 | ||||||
Løb 20, 50m Frisvømning Herrer, Indledende Årg. 2007-2007 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Hjalte Lildballe Møller | 2007 | Køge Svømmeklub | 33.29 | ||||||
2 | Asger Hvilsom | 2007 | Helsingør Svømmeklub | 33.70 | ||||||
3 | Christian Quist | 2007 | SVØM Korsør | 34.73 | ||||||
4 | Harald Rasmus Svendsen | 2007 | A6 | 34.83 | ||||||
5 | Andreas Bendtsen | 2007 | Helsingør Svømmeklub | 36.24 | ||||||
6 | Frej Matias Krog | 2007 | Holbæk Svømme Klub | 36.61 | ||||||
7 | Jacob Uldall-Jessen | 2007 | A6 | 37.63 | ||||||
8 | Charlie Bastillini-Noval | 2007 | Køge Svømmeklub | 38.61 | ||||||
9 | Jacob Hwaiz | 2007 | Vest-Brøndby | 40.36 | ||||||
10 | Lauritz Viborg Husum | 2007 | A6 | 40.58 | ||||||
11 | David Knudsen | 2007 | A6 | 40.86 | ||||||
12 | Jonas Tornow Rasmussen | 2007 | A6 | 41.34 | ||||||
13 | Storm Geiker | 2007 | SVØM Korsør | 41.55 | ||||||
14 | Gustav Hejl-Rasmussen | 2007 | Køge Svømmeklub | 42.09 | ||||||
15 | Keanu Hansen | 2007 | A6 | 47.01 | ||||||
- | Noah Heuser | 2007 | Holbæk Svømme Klub | DSQ | tyvstart | |||||
Løb 20, 50m Frisvømning Herrer, Indledende Årg. 2008-2018 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Malthe Sommer | 2009 | Køge Svømmeklub | 36.01 | ||||||
2 | Anders Rye Gefke | 2008 | Helsingør Svømmeklub | 38.31 | ||||||
3 | Andreas Frommelt Hertz | 2008 | Helsingør Svømmeklub | 39.06 | ||||||
4 | Kristoffer Fjeldsted | 2008 | Køge Svømmeklub | 40.67 | ||||||
5 | Gustav Midtgaard | 2008 | A6 | 41.77 | ||||||
6 | Pelle Christian Severin | 2008 | Køge Svømmeklub | 42.17 | ||||||
7 | Alexander Merl Larsen | 2008 | A6 | 42.74 | ||||||
8 | Luca de Masi | 2008 | Helsingør Svømmeklub | 45.55 | ||||||
9 | Jens Nielsen | 2008 | A6 | 51.10 | ||||||
10 | Otto Galberg-Lund | 2010 | Holbæk Svømme Klub | 53.32 | ||||||
11 | Mads Ulslev Parbst | 2008 | Vest-Brøndby | 56.37 | ||||||
12 | Noah Nygaard | 2008 | Vest-Brøndby | 1:02.98 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 maj 2018 |
Licens til Holbæk Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:35 |