Resultater for Tensta cup 2
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Tensta simhall |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Apr 12, 2018 to Apr 12, 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50m Extralopp Herrar - Final |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Swimstyle |
|
|
|
Ali Albahadili |
2004 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
38.67 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Nathanael Alexandersson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
48.66 |
50m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
Ludvig Alverfors |
2004 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
38.48 |
50m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
Markus Annas |
2004 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
37.92 |
50m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
Gustav Bernhardsson |
2009 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
48.58 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Daniel Bruhn |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
44.19 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Aron Ekblad |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
30.78 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Alan Eriksson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
31.32 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Brian Eriksson |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
36.97 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Marcus Farjo |
2000 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
41.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Geaney |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
42.93 |
50m Butterfly |
|
|
|
|
|
|
Konstantinos Georgiadis Thris |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
46.04 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Lucas Goulet |
2008 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
38.14 |
50m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
Philip Goulet |
2008 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
47.31 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Roy Hjort Mowitz |
2008 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
55.66 |
50m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
Ludwig Höijer |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
43.44 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Vidar Karlström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
38.16 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Wilmer Riisgaard |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
35.38 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
John Ström |
2004 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
35.52 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Teodor Ström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
51.32 |
50m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
Oliver Sörman |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
47.90 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Felix Wensmark |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
48.08 |
50m Breaststroke |
|
|
|
|
|
|
Axel Wickbom |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
43.92 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Otto von Arronet |
2009 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
50.86 |
50m Backstroke |
|
|
|
|
|
|
Rasmus Öst |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
44.82 |
50m Freestyle |
|
|
|
|
|
|
Hugo Östling |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
45.08 |
50m Butterfly |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-04-12 18:17:52 |
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|