Tulokset Pitkäperjantain uinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Pitkäperjantain uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Turku |
|
Tulostusaika |
17:20 |
|
|
Järjestäjä |
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 27, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Roope Koskela |
2007 |
|
189 |
42.65 |
1:34.21 |
2:34.53 |
|
3:18.46 |
|
|
Raision Urheilijat |
3:27.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 27, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Luka Laaksonen |
2005 |
|
314 |
35.69 |
1:22.43 |
2:12.45 |
|
2:47.56 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2:50.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Tuomas Toppinen |
2005 |
|
312 |
36.94 |
1:20.80 |
2:12.04 |
|
2:47.91 |
|
|
Aurajoen Uinti |
2:43.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Veeti Valdolin |
2005 |
|
259 |
38.76 |
1:25.23 |
2:19.34 |
|
2:58.79 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
3:00.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Jasper Oikarainen |
2005 |
|
256 |
39.29 |
1:27.18 |
2:18.00 |
|
2:59.32 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2:54.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Maksim Amosov |
2005 |
|
256 |
43.38 |
1:28.27 |
2:22.76 |
|
2:59.42 |
|
|
Aurajoen Uinti |
3:09.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Eero Mäenpää |
2005 |
|
228 |
37.80 |
1:24.71 |
2:24.58 |
|
3:06.35 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
3:03.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Ivan Kovalchuk |
2005 |
|
202 |
38.34 |
1:28.15 |
2:31.77 |
|
3:14.21 |
|
|
Aurajoen Uinti |
3:14.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Jooa Laiho |
2006 |
|
136 |
51.62 |
1:52.13 |
2:51.11 |
|
3:41.40 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Veeti Hämäläinen |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 27, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Efim Romanov |
2002 |
|
570 |
28.83 |
1:04.98 |
1:45.23 |
|
2:17.45 |
|
|
TaTu Tampere |
2:19.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lassi Niemi |
2004 |
|
423 |
31.77 |
1:12.29 |
1:58.27 |
|
2:31.84 |
|
|
TaTu Tampere |
2:34.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Eerik Tikkakoski |
2001 |
|
410 |
31.42 |
1:10.38 |
1:58.22 |
|
2:33.44 |
|
|
TaTu Tampere |
2:34.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Aapo Kinnunen |
2004 |
|
342 |
34.43 |
1:17.07 |
2:07.61 |
|
2:42.95 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2:40.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Tatu Kunttila |
2003 |
|
297 |
37.83 |
1:22.46 |
2:13.45 |
|
2:50.72 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2:44.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Aaro Puutio |
2003 |
|
226 |
40.90 |
1:28.69 |
2:24.32 |
|
3:06.96 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
3:23.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
30 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti |
Tulostusaika |
17:20 |
|