Results for Cetus - Games
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus - Games |
|
Tulostuspivmr |
17 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
18:06 |
|
|
Jrjestj |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupivmr |
17 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 1500m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
800m |
|
|
|
|
|
|
|
900m |
1000m |
1100m |
1200m |
|
|
|
|
|
|
|
1300m |
1400m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Oscar Skjl |
2002 |
|
572 |
1:04.92 |
2:14.19 |
3:23.94 |
4:34.16 |
17:28.78 |
|
|
Cetus Espoo |
17:21.78 |
|
|
5:44.30 |
6:54.68 |
8:04.87 |
9:15.72 |
|
|
|
|
|
|
|
10:26.29 |
11:36.88 |
12:47.65 |
13:58.76 |
|
|
|
|
|
|
|
15:10.23 |
16:20.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Matias Hjelm |
2002 |
|
556 |
1:05.42 |
2:16.28 |
3:27.78 |
4:38.97 |
17:39.15 |
|
|
Vanders |
|
|
|
5:51.16 |
7:02.77 |
8:14.32 |
9:25.69 |
|
|
|
|
|
|
|
10:35.29 |
11:45.62 |
12:56.28 |
14:07.02 |
|
|
|
|
|
|
|
15:18.46 |
16:29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Niklas Hatakka |
2003 |
|
547 |
1:09.08 |
2:21.71 |
3:34.17 |
4:46.48 |
17:44.80 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
5:59.04 |
7:11.47 |
8:23.57 |
9:35.32 |
|
|
|
|
|
|
|
10:46.84 |
11:58.39 |
13:08.65 |
14:18.61 |
|
|
|
|
|
|
|
15:27.60 |
16:37.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 1500m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
800m |
|
|
|
|
|
|
|
900m |
1000m |
1100m |
1200m |
|
|
|
|
|
|
|
1300m |
1400m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Taneli Lantta |
2001 |
|
669 |
1:02.03 |
2:07.60 |
3:13.98 |
4:20.47 |
16:35.79 |
|
|
Simmis Wanda |
16:50.44 |
|
|
5:26.99 |
6:34.11 |
7:41.10 |
8:48.07 |
|
|
|
|
|
|
|
9:55.03 |
11:02.61 |
12:10.24 |
13:17.91 |
|
|
|
|
|
|
|
14:25.80 |
15:32.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Kasper Envalds |
2001 |
|
617 |
1:02.41 |
2:08.19 |
3:14.72 |
4:21.84 |
17:03.07 |
|
|
Vanders |
17:45.35 |
|
|
5:29.85 |
6:38.30 |
7:46.87 |
8:55.48 |
|
|
|
|
|
|
|
10:04.34 |
11:13.59 |
12:23.02 |
13:33.23 |
|
|
|
|
|
|
|
14:43.89 |
15:54.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Erik Nurmi |
2001 |
|
539 |
1:05.45 |
2:16.33 |
3:27.93 |
4:39.04 |
17:49.67 |
|
|
Vanders |
18:00.49 |
|
|
5:51.21 |
7:02.69 |
8:14.47 |
9:26.35 |
|
|
|
|
|
|
|
10:38.11 |
11:50.98 |
13:03.64 |
14:16.65 |
|
|
|
|
|
|
|
15:29.17 |
16:41.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Herman Widbom |
2001 |
|
523 |
1:05.13 |
2:17.88 |
3:29.69 |
4:43.19 |
18:00.72 |
|
|
Cetus Espoo |
17:54.57 |
|
|
5:55.50 |
7:07.51 |
8:19.47 |
9:30.83 |
|
|
|
|
|
|
|
10:43.15 |
11:55.70 |
13:08.58 |
14:21.65 |
|
|
|
|
|
|
|
15:34.54 |
16:48.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Rasmus Virta |
1998 |
|
499 |
1:06.92 |
2:17.60 |
3:29.02 |
4:40.68 |
18:17.92 |
|
|
Cetus Espoo |
17:46.40 |
|
|
5:52.97 |
7:05.75 |
8:19.18 |
9:33.24 |
|
|
|
|
|
|
|
10:47.21 |
12:02.42 |
13:17.54 |
14:33.02 |
|
|
|
|
|
|
|
15:48.49 |
17:03.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Jon Byskov |
2000 |
|
398 |
1:10.38 |
2:26.77 |
3:44.64 |
5:03.93 |
19:43.84 |
|
|
Nurmijrven Uinti |
|
|
|
6:23.76 |
7:43.79 |
9:04.51 |
10:24.74 |
|
|
|
|
|
|
|
11:44.87 |
13:05.38 |
14:25.68 |
15:46.03 |
|
|
|
|
|
|
|
17:06.24 |
18:26.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Aapo Keltanen |
2001 |
|
345 |
1:09.63 |
2:28.27 |
3:50.24 |
5:14.95 |
20:41.60 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
19:45.36 |
|
|
6:40.15 |
8:04.30 |
9:28.85 |
10:52.76 |
|
|
|
|
|
|
|
12:17.39 |
13:43.06 |
15:07.89 |
16:32.07 |
|
|
|
|
|
|
|
17:56.59 |
19:19.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekij: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspivmr |
17 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
18:06 |
|