Results for Grand Prix 2015-2016, 2.osakilpailu
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa |
|
|
Kilpailu |
Grand Prix 2 |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
18:50 |
|
|
Järjestäjä |
OuLo |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eetu Piiroinen |
1995 |
|
569 |
32.43 |
1:06.28 |
1:40.75 |
|
2:15.06 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
2:13.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Reko Patinen |
1998 |
|
523 |
32.61 |
1:08.30 |
1:44.39 |
|
2:18.87 |
|
|
Nummelan Kisaajat |
2:15.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Eemil Varho |
1997 |
|
522 |
33.23 |
1:08.57 |
1:44.41 |
|
2:19.00 |
|
|
Rauman Uimaseura |
2:18.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Topias Nygård |
2000 |
|
509 |
33.39 |
1:08.59 |
1:44.88 |
|
2:20.10 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
2:18.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Roope Eiserbeck |
1999 |
|
476 |
32.25 |
1:08.06 |
1:45.73 |
|
2:23.30 |
|
|
Joensuun Uimaseura |
2:17.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Danila Dobrzhanskiy |
1998 |
|
463 |
34.12 |
1:09.94 |
1:47.15 |
|
2:24.65 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
2:13.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Martti Tervanen |
2000 |
|
422 |
34.40 |
1:11.38 |
1:50.00 |
|
2:29.16 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
2:22.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Juho Röytiö |
1998 |
|
401 |
34.58 |
1:12.77 |
1:53.09 |
|
2:31.76 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
2:20.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
06 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
18:50 |
|