Tulokset IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2015 alkukilpailut ES1 | Tulostuspäivämäärä | 31 lokakuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 19:47 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 31 lokakuu 2015 |
Laji 26, P11,12 50m Perhosuinti, Loppukilpailut 11 v |
P12 LRIKM-ennätys Manu Mäntymäki, NumKis, 29,00 1997 |
P11 LRIKM-ennätys Sergey Kuznetsov, Cetus, 31,74 2011 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Juuso Pulkkinen | 2004 | 140 | 41.98 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Joakim Kuhlberg | 2004 | 122 | 43.85 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
3 | Veerti Juurakko | 2004 | 91 | 48.35 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Alvar Aho | 2004 | 74 | 51.89 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Richard Ramstedt | 2004 | 63 | 54.58 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Justus Holtari | 2004 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella | ||||||||||
- | Leo Hautaniemi | 2004 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella | ||||||||||
Laji 26, P11,12 50m Perhosuinti, Loppukilpailut 12 v |
P12 LRIKM-ennätys Manu Mäntymäki, NumKis, 29,00 1997 |
P11 LRIKM-ennätys Sergey Kuznetsov, Cetus, 31,74 2011 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Aleksi Koprinen | 2003 | 309 | 32.23 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
2 | Lari Tumanoff | 2003 | 282 | 33.21 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
3 | Luukas Vainio | 2003 | 231 | 35.50 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Niklas Hatakka | 2003 | 224 | 35.89 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Tuukka Inkilä | 2003 | 207 | 36.83 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
6 | Niklas Rantapää | 2003 | 170 | 39.29 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
7 | Benjamin Hoot | 2003 | 164 | 39.82 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Isak Jatkola | 2003 | 160 | 40.08 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
9 | Oskari Repo | 2003 | 147 | 41.24 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
10 | Elis Fokin | 2003 | 143 | 41.68 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
11 | Alexander Huhtala | 2003 | 117 | 44.51 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
12 | Henry Nyman | 2003 | 108 | 45.66 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
13 | Tony Heinola | 2003 | 90 | 48.58 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
14 | Atte Poikela | 2003 | 89 | 48.68 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Mattias Janhunen | 2003 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.05 | Tulostuspäivämäärä | 31 lokakuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 19:47 |