Resultater for Danone Open Ystad Grand Prix 2
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Resultat Gren 18 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
Tävling | Danone Open | Utskriftsdatum | 08 oktober 2016 | |||
Tävlingsort | Ystad | Utskriftstid | 19:08 | |||
Arrangör | Ystads Simsällskap | |||||
Bassäng | 25m | |||||
Tävlingsdatum | 08 oktober 2016 |
Gren 18, 4X50m Medley Mixed, Finaler 0 år och äldre |
Sponsor: Lindsténs Elektriska AB |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | Landskrona Mix 1 | 2003 | Landskrona Simsällskap | 1:52.19 | ||||||
Ida Sandwång | 2001 | 30.19 | 30.19 | |||||||
Emil Hassling | 2000 | 29.38 | 59.57 | |||||||
Alfred Christensson | 1998 | 25.76 | 1:25.33 | |||||||
My Rydgren | 1999 | 26.86 | 1:52.19 | |||||||
2 | SK Ran Mixed A | 0 | Simklubben Ran | 1:55.70 | ||||||
Isabella Revstedt | 2001 | 31.84 | 31.84 | |||||||
Stina Lindberg | 2000 | 32.72 | 1:04.56 | |||||||
Richard Berg | 1998 | 25.77 | 1:30.33 | |||||||
Daniel Olsson-Shirazi | 1997 | 25.37 | 1:55.70 | |||||||
3 | Hvidovre Mix 1 | 0 | Hvidovre Svømme Klub | 1:56.41 | ||||||
Jakob Petersen | 1999 | 33.38 | 33.38 | |||||||
Frederikke Mertins | 2000 | 29.97 | 1:03.35 | |||||||
Marcus Rappenborg | 1999 | 25.98 | 1:29.33 | |||||||
Frederikke Dons | 1998 | 27.08 | 1:56.41 | |||||||
4 | Trelleborg Mix | 0 | Trelleborg Sim | 1:56.98 | ||||||
Davilda Lareva | 2000 | 31.10 | 31.10 | |||||||
Axel Lloyd | 1999 | 32.03 | 1:03.13 | |||||||
Isabelle Sering | 2002 | 29.46 | 1:32.59 | |||||||
Mattias Rydqvist | 2000 | 24.39 | 1:56.98 | |||||||
5 | Ystads SS Lag 1 | 0 | Ystads Simsällskap | 1:59.24 | ||||||
Filip Christiansson | 1999 | 29.25 | 29.25 | |||||||
Alicia Norberg Randowo | 1999 | 34.48 | 1:03.73 | |||||||
Amanda Strömberg | 1998 | 30.11 | 1:33.84 | |||||||
Gustaf Persson | 2001 | 25.40 | 1:59.24 | |||||||
6 | Landskrona Mix 2 | 2003 | Landskrona Simsällskap | 1:59.85 | ||||||
Christoffer Dellhede | 2001 | 29.10 | 29.10 | |||||||
Julia Brinkhagen | 1999 | 37.09 | 1:06.19 | |||||||
Oskar Hoff | 1998 | 25.57 | 1:31.76 | |||||||
Isabelle Moreau | 2001 | 28.09 | 1:59.85 | |||||||
7 | Hvidovre Mix 2 | 0 | Hvidovre Svømme Klub | 2:00.39 | ||||||
Mikkel Samsøe Borch | 1997 | 30.23 | 30.23 | |||||||
Kristine Mikkelsen | 2000 | 35.27 | 1:05.50 | |||||||
Oliver Jacobsen | 1997 | 26.56 | 1:32.06 | |||||||
Silja Nielsdóttir Hansen | 2001 | 28.33 | 2:00.39 | |||||||
8 | Ystads SS Lag 2 | 0 | Ystads Simsällskap | 2:02.54 | ||||||
Tilde Larsson | 2001 | 33.43 | 33.43 | |||||||
Simon Tufvesson | 1999 | 33.16 | 1:06.59 | |||||||
Max Persson | 2001 | 27.29 | 1:33.88 | |||||||
Matilda Åkesson | 1999 | 28.66 | 2:02.54 | |||||||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 08 oktober 2016 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap | Utskriftstid | 19:08 |