Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 27, 2020 to syys 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 200m Selkäuinti Naiset 11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Neela Juvonen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
3:20.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kira Kekäle |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
|
3:25.26 |
+4.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 19.45.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 200m Selkäuinti Naiset 12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Saga Linnosaari |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
|
2:43.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hilma Mannersalo |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.65 |
|
2:43.95 |
+0.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Riinu Hotulainen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.64 |
|
2:54.71 |
+11.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:16.95 |
(-22.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Minni Kovalainen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.60 |
|
2:57.33 |
+14.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:10.53 |
(-13.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Shreshta Balajee |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.65 |
|
3:11.52 |
+28.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emmi Pernaa |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
|
3:13.81 |
+30.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Luisa Sofia Zurban |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
|
3:18.25 |
+35.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 19.45.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 200m Selkäuinti Naiset 13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Enna Äyrämöinen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.61 |
|
2:27.86 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.73 |
(-7.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anna Lindholm |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.84 |
|
2:33.08 |
+5.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:37.32 |
(-4.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
2:35.30 |
+7.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:37.30 |
(-2.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Milka Marjakaarto |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
2:36.09 |
+8.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:48.81 |
(-12.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ida Paaskoski |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.90 |
|
2:48.49 |
+20.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:58.41 |
(-9.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Dominika Stalinskaja |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
|
2:49.37 |
+21.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:48.48 |
(+0.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Eine Idman |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
|
2:49.71 |
+21.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:04.63 |
(-14.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Petra Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
2:50.32 |
+22.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:08.09 |
(-17.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ellen Lindell |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
|
2:51.27 |
+23.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:54.68 |
(-3.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Anjelica Sood |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.60 |
|
2:57.32 |
+29.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:57.39 |
(-0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 19.45.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 200m Selkäuinti Naiset 14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Louna Kasvio |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
|
2:17.22 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:18.65 |
(-1.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emmi Nieminen |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
2:27.77 |
+10.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:31.39 |
(-3.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ella Kalliokari |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
2:40.35 |
+23.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:46.72 |
(-6.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Amanda Nilsson |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.90 |
|
2:48.76 |
+31.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:45.18 |
(+3.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Enni Tammilehto |
2006 |
Cetus Espoo |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 19.45.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 200m Selkäuinti Naiset 15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Laura Kousa |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.64 |
|
2:20.65 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.02 |
(-1.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kira Lindroos |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
|
2:23.89 |
+3.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:24.57 |
(-0.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Inka Vahtola |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.64 |
|
2:24.53 |
+3.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.51 |
(+2.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tuuli Pippuri |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
2:27.09 |
+6.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.52 |
(-2.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jasmin Savonen |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
2:31.08 |
+10.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:34.76 |
(-3.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lumi Rossi |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
2:34.22 |
+13.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:33.62 |
(+0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
2:38.45 |
+17.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:48.14 |
(-9.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Säde Ryynänen |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
2:39.69 |
+19.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.16 |
(+3.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 19.45.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 200m Selkäuinti Naiset 16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ciara Wacklin |
2004 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
2:32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.90 |
(+2.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 19.45.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 200m Selkäuinti Naiset 17-99 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Laura Kellberg |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
2:17.78 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:19.70 |
(-1.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 19.45.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 21.06.24 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 27, 2020 to syys 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 200m Selkäuinti Miehet 11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.59 |
|
2:43.22 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:47.58 |
(-4.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 19.45.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 200m Selkäuinti Miehet 12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Leo Tuomainen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
2:57.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 19.45.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 200m Selkäuinti Miehet 13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ilmari Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.64 |
|
2:24.01 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.34 |
(-6.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lenni Syvänen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
2:30.87 |
+6.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:44.23 |
(-13.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Roope Liimatainen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
2:38.54 |
+14.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eljas Pekkola |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
2:47.75 |
+23.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 19.45.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 200m Selkäuinti Miehet 14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Boris Minkovski |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.61 |
|
2:15.48 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:25.42 |
(-9.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Risto Kallström |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
2:18.32 |
+2.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:28.95 |
(-10.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tomi Silander |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.59 |
|
2:19.05 |
+3.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:32.08 |
(-13.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aarne Laurila |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.62 |
|
2:35.77 |
+20.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:43.25 |
(-7.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Olli Järvenpää |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
|
2:37.27 |
+21.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:51.95 |
(-14.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mikael Rasinmäki |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
2:37.44 |
+21.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:53.45 |
(-16.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Benjamin Winqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
2:48.74 |
+33.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:46.42 |
(+2.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anton Eino Mikael Ahonen |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 19.45.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 200m Selkäuinti Miehet 15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Teo Mattelmäki |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.65 |
|
2:23.45 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:18.23 |
(+5.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 19.45.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 200m Selkäuinti Miehet 16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
2:17.68 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:23.26 |
(-5.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 19.45.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 200m Selkäuinti Miehet 17 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Oskari Repo |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
|
2:19.30 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:21.56 |
(-2.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 19.45.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 200m Selkäuinti Miehet 18-99 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eetu Alitalo |
1999 |
Cetus Espoo |
+0.57 |
|
2:04.53 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:01.87 |
(+2.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 19.45.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 21.06.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 27, 2020 to syys 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 100m Selkäuinti Naiset 10 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emma Grönberg |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
|
1:31.48 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.88 |
(-1.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Johanna Juntunen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
1:32.20 |
+0.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Susanna Ilina |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
1:35.84 |
+4.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Helmi Illukka |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.93 |
|
1:40.06 |
+8.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eerika Miettinen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
|
1:40.32 |
+8.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jade Vanhala |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
|
1:40.90 |
+9.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Seera Jartti |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.97 |
|
1:46.84 |
+15.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Kaisli Ruha |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.89 |
|
1:47.06 |
+15.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emelia Jormanainen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
DSQ |
|
|
SW6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ran Yu |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
DSQ |
|
|
SW6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.08.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 100m Selkäuinti Naiset 11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kerttu Kiiski |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
|
1:24.53 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.35 |
(-2.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Liinu Nevalainen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.60 |
|
1:24.91 |
+0.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.01 |
(-4.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elle Liikkanen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
1:28.25 |
+3.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.66 |
(-0.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ylva Holmberg |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
|
1:29.20 |
+4.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.33 |
(-5.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vilma Päivärinta |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.56 |
|
1:30.94 |
+6.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.21 |
(+0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Isabel Meriläinen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.85 |
|
1:31.41 |
+6.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.18 |
(-5.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alma Mänttäri |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
1:40.89 |
+16.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:16.35 |
(-35.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aada Tuononen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
|
1:41.37 |
+16.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.62 |
(+2.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Aura Goodacre |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.91 |
|
1:42.05 |
+17.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:42.96 |
(-0.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Elsa Mänttäri |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.85 |
|
1:47.05 |
+22.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sofia Lam |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
1:50.60 |
+26.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lila Eskola |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.92 |
|
2:04.16 |
+39.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:54.29 |
(+9.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Luna Lauhava-Kääriäinen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
|
DSQ |
|
|
SW6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Venny Snellman |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.91 |
|
DSQ |
|
|
SW6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elsa Idman |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.97 |
|
DSQ |
|
|
SW6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.08.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 100m Selkäuinti Naiset 12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ronja Pyrhönen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.65 |
|
1:21.24 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.99 |
(-4.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sonja Aho |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
1:25.78 |
+4.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.69 |
(-1.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jade Brelo |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
1:25.95 |
+4.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.25 |
(-2.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lotta Martikainen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
1:26.36 |
+5.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.72 |
(-3.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Iiris Myllymäki |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.65 |
|
1:28.89 |
+7.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.95 |
(-4.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anna Ryhänen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
|
1:30.77 |
+9.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.40 |
(-3.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Emilia Elizaveta Karulina |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
1:31.93 |
+10.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.92 |
(-2.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Raakel Rihte |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
|
1:33.84 |
+12.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.63 |
(-6.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ronja Taskinen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
|
1:34.50 |
+13.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.08 |
(-2.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kristina Lindroos |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
1:35.65 |
+14.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.65 |
(-3.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jenna Rantanen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
1:35.94 |
+14.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.74 |
(-5.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Adela Sundberg |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
1:37.52 |
+16.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:52.85 |
(-15.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Alisa Nyman |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
1:40.51 |
+19.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Louna Kiuru |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
1:42.15 |
+20.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sofia Lausala |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
1:49.04 |
+27.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:55.80 |
(-6.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Sarnai Chuluunbaatar |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.96 |
|
1:49.05 |
+27.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Mette Alanen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.87 |
|
1:55.96 |
+34.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Hilla Niemi |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
|
DSQ |
|
|
SW6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Isa Kangas |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
DSQ |
|
|
SW6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.08.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 100m Selkäuinti Naiset 13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jenni Korkeamäki |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
1:09.09 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.39 |
(-1.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matilda Leppänen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
1:13.53 |
+4.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.94 |
(-5.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Saaga Tuominen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
1:20.28 |
+11.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.76 |
(-6.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sandra Sofia Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.92 |
|
1:25.09 |
+16.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.98 |
(-7.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alicia Gültekin |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
1:25.54 |
+16.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.89 |
(-7.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Vuokko Larjomaa |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.87 |
|
1:26.14 |
+17.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.63 |
(+0.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Emma Nissinen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.93 |
|
1:26.56 |
+17.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:35.44 |
(-8.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mari Lax |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.91 |
|
1:44.62 |
+35.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aada Salovaara |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.08.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 100m Selkäuinti Naiset 14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Janina Granberg |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
1:08.50 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.00 |
(-1.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Iisa-Lotta Rantaniitty |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
1:11.94 |
+3.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.68 |
(-1.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Cécilia Richard |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
1:12.17 |
+3.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.53 |
(-1.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Annaliina Mänttäri |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
1:12.47 |
+3.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.24 |
(-2.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Iida Saarikoski |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
1:13.51 |
+5.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.44 |
(-1.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Helmi Räsänen |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
1:14.75 |
+6.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.87 |
(-3.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lotta Lönnqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
1:18.00 |
+9.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.05 |
(-7.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Kia Mäennenä |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.90 |
|
1:20.72 |
+12.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.48 |
(+1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Vivian Vesa |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
1:22.43 |
+13.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.43 |
(-2.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Isla Kalteinen |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
1:28.94 |
+20.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.55 |
(-5.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Olesia Leshchuk |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
1:36.89 |
+28.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.60 |
(-3.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.08.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 100m Selkäuinti Naiset 15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Risa Haruna |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
1:14.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ellen Kettunen |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
1:15.42 |
+0.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.84 |
(-1.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Silvia Lindqvist |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.92 |
|
1:15.97 |
+1.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.93 |
(+0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Siiri Päivärinta |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
1:17.01 |
+2.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.96 |
(-1.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ronja Ristevirta |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
1:21.28 |
+6.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.80 |
(+0.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Juulia Lindfors |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
1:27.01 |
+12.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.28 |
(+0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Viivi Olkkonen |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.97 |
|
1:40.99 |
+26.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emma Autio |
2005 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.08.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 100m Selkäuinti Naiset 16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aada Rissanen |
2004 |
Cetus Espoo |
+0.58 |
|
1:01.88 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.81 |
(+0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jutta Jauhiainen |
2004 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
1:13.64 |
+11.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.01 |
(+1.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.08.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 100m Selkäuinti Naiset 17-99 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Peppi Siirtola |
2002 |
Cetus Espoo |
+0.54 |
|
1:00.94 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.15 |
(-1.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lyydia Kalenius |
2000 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
|
1:06.48 |
+5.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.14 |
(-0.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ida Slöör |
2001 |
Cetus Espoo |
+0.61 |
|
1:07.12 |
+6.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.17 |
(+0.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
1:07.71 |
+6.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.03 |
(-1.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
|
1:08.99 |
+8.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.81 |
(-2.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Verna Rostedt |
2002 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
|
1:13.41 |
+12.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.09 |
(+2.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.08.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 21.06.29 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 27, 2020 to syys 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 100m Selkäuinti Miehet 11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Adam Milczarek |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.96 |
|
1:33.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nooa Koskela |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.87 |
|
1:37.91 |
+4.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eino Välimäki |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.92 |
|
1:40.41 |
+7.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.10 |
(+0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Artemiy Andreev |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
1:42.91 |
+9.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Joonas Walldén |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.56 |
|
1:44.24 |
+11.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Moritz Kull |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
|
DSQ |
|
|
SW6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 100m Selkäuinti Miehet 12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Artemi Tsinjonnõi |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.63 |
|
1:19.14 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.07 |
(-0.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tommi Mosconi |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
1:19.55 |
+0.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.50 |
(-3.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.84 |
|
1:23.34 |
+4.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.06 |
(-1.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matti Klümper |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.84 |
|
1:23.64 |
+4.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.10 |
(-2.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Erik Lillandt |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
1:24.88 |
+5.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.99 |
(-3.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eino Lantto |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
|
1:25.35 |
+6.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.73 |
(-3.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Onni Harja |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.62 |
|
1:25.96 |
+6.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.44 |
(-8.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alex Stickler |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
1:26.58 |
+7.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Joona Salminen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
1:35.04 |
+15.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.50 |
(-4.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Onni-Aaron Lind |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.65 |
|
1:42.08 |
+22.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.76 |
(+0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Taavi Tedresaar |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.86 |
|
1:43.33 |
+24.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Atte Malinen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.97 |
|
DSQ |
|
|
SW6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 100m Selkäuinti Miehet 13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Leo Mannonen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
1:20.02 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.76 |
(-2.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Joonas Keränen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
1:20.33 |
+0.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.20 |
(-1.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lenni Nevalainen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
1:25.08 |
+5.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.93 |
(+0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tommy Palm |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.87 |
|
1:26.61 |
+6.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.60 |
(-0.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Akseli Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
|
1:26.74 |
+6.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.43 |
(-3.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eemil Hujala |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
1:30.10 |
+10.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.95 |
(-4.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elmeri Lajolinna |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
|
1:30.20 |
+10.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.70 |
(+0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Teemu Lehtinen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.61 |
|
1:30.31 |
+10.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.93 |
(-6.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Samu Uljas |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
1:31.26 |
+11.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:47.34 |
(-16.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Mikael Suni |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
1:32.64 |
+12.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.56 |
(-0.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Artjom Andrejev |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
1:35.98 |
+15.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Noah El-Nagdy |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.84 |
|
DSQ |
|
|
SW6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 100m Selkäuinti Miehet 14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aarne Nuutinen |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
1:21.80 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.62 |
(-3.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Henrik Rokityanskiy |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
|
DSQ |
|
|
SW6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 100m Selkäuinti Miehet 15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Totte Teittinen |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
1:22.91 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.77 |
(-5.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Pauli Rantatupa |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.84 |
|
1:26.01 |
+3.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.57 |
(+1.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Abhishek Singh |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.86 |
|
1:33.43 |
+10.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ivan Gavrilov |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
DSQ |
|
|
SW6.5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 100m Selkäuinti Miehet 16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Juuso Pulkkinen |
2004 |
Cetus Espoo |
+0.59 |
|
1:06.13 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.95 |
(-0.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nuutti Laitinen |
2004 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
|
1:08.17 |
+2.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.17 |
(-4.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Leo Hautaniemi |
2004 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
1:19.51 |
+13.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.14 |
(-0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 100m Selkäuinti Miehet 17 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Niklas Hatakka |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.51 |
|
56.56 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 57.20 |
(-0.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Luukas Vainio |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.62 |
|
1:00.33 |
+3.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.08 |
(-0.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Roni Severinkangas |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.62 |
|
1:05.08 |
+8.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.51 |
(-0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alexander Huhtala |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.64 |
|
1:06.29 |
+9.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.85 |
(-0.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ilmari Laitala |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
|
1:39.72 |
+43.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.15 |
(-0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 100m Selkäuinti Miehet 18-99 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anton Nuottajärvi |
2000 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
|
57.68 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 58.26 |
(-0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mihail Khanoukaev |
2002 |
Cetus Espoo |
+0.64 |
|
59.05 |
+1.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.72 |
(-2.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Verneri Viisanen |
2002 |
Cetus Espoo |
+0.54 |
|
1:00.67 |
+2.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.30 |
(-0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Petr Pankratov |
2002 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
|
1:02.88 |
+5.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.36 |
(-2.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Roni Kallström |
2001 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Pyry Kurunsaari |
2001 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 21.06.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 27, 2020 to syys 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 8 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emma Marttila |
2012 |
Cetus Espoo |
+0.86 |
|
DSQ |
|
|
SW6.5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 9 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aino Salminen |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.61 |
|
48.70 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 48.17 |
(+0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Erin Liikkanen |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
50.90 |
+2.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aada Taipale |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
52.81 |
+4.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.66 |
(+0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Taimi Saarela |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
57.44 |
+8.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Vanessa Knutar |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
DSQ |
|
|
SW6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 10 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aino Pirkkalainen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.49 |
|
47.02 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 47.89 |
(-0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lilli Häyrynen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
50.41 |
+3.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.81 |
(-2.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Essi Silvasti |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
50.83 |
+3.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Venla Heikkinen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
|
51.22 |
+4.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.85 |
(-2.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Siiri Närhi |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.90 |
|
52.25 |
+5.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
MAISA PAANANEN |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
52.90 |
+5.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Saaga Vesterbacka |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.84 |
|
DSQ |
|
|
SW6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Isabel Oravainen |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Matilda Wuorio |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
45.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kia Kallio |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.85 |
|
48.02 |
+2.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anna Pohjosenperä |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
48.06 |
+2.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.01 |
(+2.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ellen Marjamaa |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
50.03 |
+4.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.48 |
(-0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maja Mocilnikar |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
|
50.98 |
+5.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.32 |
(-0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ella Lehtimäki |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.83 |
|
53.27 |
+7.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.48 |
(-5.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Eden Maoz |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
55.68 |
+10.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.57 |
(-2.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aura Kouri |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
1:00.81 |
+15.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.65 |
(-0.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Iina Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
41.34 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 44.82 |
(-3.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sanni Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
41.97 |
+0.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.16 |
(-3.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Erika Lilja |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.89 |
|
44.74 |
+3.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.34 |
(+0.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sarisha Agarwal |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.83 |
|
47.58 |
+6.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.91 |
(-1.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Valeriia Timonina |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
39.01 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 47.38 |
(-8.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emmi Liukko |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.64 |
|
36.95 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 40.49 |
(-3.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tanisha Rajani |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
|
38.54 |
+1.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.80 |
(-2.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ida Ekman |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
43.26 |
+6.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.39 |
(+0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anna Hakkarainen |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
35.03 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 33.96 |
(+1.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Taru Lax |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
35.39 |
+0.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.77 |
(-0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Milla Tahvanainen |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
|
40.37 |
+5.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.05 |
(-0.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Iisa Karpela |
2004 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
30.73 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.12 |
(-0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Dina Sadojevic Jelacik |
2004 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
33.32 |
+2.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.59 |
(+0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Janita Severinkangas |
2004 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
34.52 |
+3.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.46 |
(+0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 17-99 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Fanny Teijonsalo |
1996 |
Cetus Espoo |
+0.55 |
|
27.49 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 27.65 |
(-0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tanja Ruohoniemi |
1995 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
|
30.94 |
+3.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Charlotte Ingberg |
2002 |
Cetus Espoo |
+0.65 |
|
32.49 |
+5.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.05 |
(+2.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Annika Toiviainen |
2002 |
Cetus Espoo |
+0.64 |
|
33.86 |
+6.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.10 |
(-1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Cindy Palm |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.61 |
|
33.91 |
+6.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.60 |
(+0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Piia Kaivola |
1999 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
|
37.80 |
+10.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.46 |
(+0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 21.06.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 27, 2020 to syys 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 50m Selkäuinti Miehet 10 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eelis Hakulinen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
48.46 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 51.20 |
(-2.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kalle Kemppainen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
49.13 |
+0.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Daniel Kuismin |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
|
50.06 |
+1.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.15 |
(-0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ville Tressel |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
|
50.27 |
+1.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Miikka Laitinen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.63 |
|
50.67 |
+2.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.37 |
(-3.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jaro Pyrhönen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.64 |
|
54.36 |
+5.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Axel Paananen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.59 |
|
55.68 |
+7.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.16 |
(+1.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Rasmus Lönnqvist |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
|
58.04 |
+9.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Wilhelm Rasinmäki |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.44 |
|
DSQ |
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ahti Tuomainen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
DSQ |
|
|
SW6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 50m Selkäuinti Miehet 11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Paul Pasonen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
|
43.84 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 43.06 |
(+0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Onni Österberg |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.62 |
|
43.89 |
+0.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.15 |
(+0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Inokentij Kucharev |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
47.67 |
+3.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.46 |
(+0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jimi Malkki |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
48.85 |
+5.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.11 |
(-0.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Oliver Tavilahti |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.97 |
|
54.22 |
+10.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.04 |
(-1.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Daniel Gültekin |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
|
54.72 |
+10.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.92 |
(-1.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
AHAN KOMALI |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.87 |
|
58.84 |
+15.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.20 |
(-5.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 50m Selkäuinti Miehet 12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alvar Rintamäki |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
46.13 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 48.21 |
(-2.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lauri Csere |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.62 |
|
47.93 |
+1.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.92 |
(-1.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eelis Nyholm |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.85 |
|
49.82 |
+3.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.65 |
(-0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ilkka Rantanen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.93 |
|
50.80 |
+4.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.63 |
(-0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
firat burak böke |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
|
53.75 |
+7.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.76 |
(-3.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 50m Selkäuinti Miehet 13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mikael Kulay |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.64 |
|
40.10 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 45.94 |
(-5.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vladimir Chubiev |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
|
42.29 |
+2.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.10 |
(-3.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Henri Koskela |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
43.68 |
+3.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.96 |
(-0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Kasper Valkeeniemi |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
44.12 |
+4.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.13 |
(-2.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mark Pokidko |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
44.42 |
+4.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.88 |
(-4.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Adolf Kaisla |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
|
53.57 |
+13.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.75 |
(-3.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Altti Sormunen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.83 |
|
DSQ |
|
|
SW6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 50m Selkäuinti Miehet 14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Leo Heinola |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
37.06 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 38.55 |
(-1.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jermu Jääskö |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
38.75 |
+1.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Niilo Helkearo |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
41.15 |
+4.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.42 |
(-2.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 50m Selkäuinti Miehet 17 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Matias Rasinmäki |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
29.25 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.60 |
(-1.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 50m Selkäuinti Miehet 18-99 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tuomas Kiviluoma |
1993 |
Cetus Espoo |
+0.59 |
|
25.83 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 27.63 |
(-1.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jari Schwarte |
1990 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
26.90 |
+1.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.37 |
(-0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Daniel Rinne |
2002 |
Cetus Espoo |
+0.53 |
|
27.06 |
+1.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.24 |
(-0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Joel Knaapi |
2001 |
Cetus Espoo |
+0.62 |
|
28.05 |
+2.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.83 |
(+0.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eemil Kylmä |
2001 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
29.31 |
+3.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.47 |
(-0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 21.07.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 27, 2020 to syys 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 200m Selkäuinti Masters 55-59 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Johanna Kara |
1965 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
|
2:58.75 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:50.57 |
(+8.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.50.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 200m Selkäuinti Masters 50-54 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mari Kasvio |
1970 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
|
2:47.96 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:54.56 |
(-6.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jan Johansson |
1966 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
2:56.49 |
+8.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:50.22 |
(+6.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.50.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 200m Selkäuinti Masters 40-44 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Satu Rahkonen |
1977 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
|
2:32.48 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:32.37 |
(+0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jenni Harjuoja |
1977 |
Cetus Espoo |
+0.85 |
|
2:42.10 |
+9.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.50.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 21.06.41 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 27, 2020 to syys 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 13, 50m Selkäuinti Masters 65-69 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kaarina Markkula |
1952 |
Cetus Espoo |
+0.93 |
|
49.70 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 49.43 |
(+0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.51.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 13, 50m Selkäuinti Masters 55-59 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marko Lysmä |
1965 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
|
40.33 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 41.44 |
(-1.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.51.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 13, 50m Selkäuinti Masters 45-49 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sami Uitti |
1971 |
Cetus Espoo |
+0.90 |
|
40.95 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 41.30 |
(-0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Pavel Kobychev |
1971 |
Cetus Espoo |
+0.93 |
|
44.42 |
+3.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.83 |
(+1.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.51.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 13, 50m Selkäuinti Masters 40-44 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jenna Johansson |
1980 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
|
39.15 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 40.31 |
(-1.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sanna Hokkanen |
1977 |
Cetus Espoo |
+0.93 |
|
43.65 |
+4.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.23 |
(+1.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.51.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 21.06.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|