Resultater for Cetus GP ru
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP ru |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
19:06 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 25m Rintauinti MIX Tytöt, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
|
Laji 1, 25m Rintauinti MIX Tytöt, Loppukilpailut 10 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Iina Hakulinen |
2008 |
|
|
|
|
|
|
25.76 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Sanni Hakulinen |
2008 |
|
|
|
|
|
|
27.73 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Alisia Lahtinen |
2008 |
|
|
|
|
|
|
29.46 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Louna Kiuru |
2008 |
|
|
|
|
|
|
32.53 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Erika Lilja |
2008 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.1 Pää ei rikkonut veden pintaa ennen toisen käsivedon leveintä kohtaa lähdön / käännöksen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Sarisha Agarwal |
2008 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.1 Pää ei rikkonut veden pintaa ennen toisen käsivedon leveintä kohtaa lähdön / käännöksen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
19:06 |
|
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP ru |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
19:13 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 25m Rintauinti MIX Pojat, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
Laji 2, 25m Rintauinti MIX Pojat, Loppukilpailut 11 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
19:13 |
|
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP ru |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
19:15 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 50m Rintauinti KUK Tytöt, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
|
Laji 3, 50m Rintauinti KUK Tytöt, Loppukilpailut 10 v |
|
Laji 3, 50m Rintauinti KUK Tytöt, Loppukilpailut 11 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
19:15 |
|
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP ru |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
19:24 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m Rintauinti KUK Pojat, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eino Välimäki |
2009 |
|
88 |
|
|
|
|
56.57 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Joona Salminen |
2008 |
|
77 |
|
|
|
|
59.13 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Daniel Kuismin |
2010 |
|
73 |
|
|
|
|
1:00.17 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Artemiy Andreev |
2009 |
|
64 |
|
|
|
|
1:02.82 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Niilo Laakso |
2009 |
|
57 |
|
|
|
|
1:05.34 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Joona Silander |
2009 |
|
55 |
|
|
|
|
1:06.11 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Onni-aaron Lind |
2008 |
|
55 |
|
|
|
|
1:06.11 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Elias Forsell |
2009 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Aaro Sinisalo |
2008 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.3 Käsiveto ohi lantiolinjan (pl. lähdön / käännöksen jälkeen) |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Ahan Komali |
2009 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.1 Pää ei rikkonut veden pintaa ennen toisen käsivedon leveintä kohtaa lähdön / käännöksen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Calle Kavaleff |
2008 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.3 Eriaikainen käsien palautus |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Joonas Walldén |
2009 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m Rintauinti KUK Pojat, Loppukilpailut 11 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Akseli Kurttio |
2007 |
|
86 |
|
|
|
|
57.20 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Teemu Lehtinen |
2007 |
|
73 |
|
|
|
|
1:00.33 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Adolf Kaisla |
2007 |
|
45 |
|
|
|
|
1:10.65 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Aaro Ala-Hemmilä |
2007 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Altti Sormunen |
2007 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.1 Pää ei rikkonut veden pintaa ennen toisen käsivedon leveintä kohtaa lähdön / käännöksen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Eino Laakso |
2007 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
19:24 |
|
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP ru |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
19:38 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jenni Korkeamäki |
2007 |
|
385 |
40.85 |
1:27.67 |
2:16.77 |
|
3:04.93 |
|
|
Cetus Espoo |
3:33.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Anja Miao |
2007 |
|
335 |
44.02 |
1:32.84 |
2:22.71 |
|
3:13.59 |
|
|
Cetus Espoo |
3:52.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Emilyn Alexandra Savolainen |
2007 |
|
308 |
43.40 |
1:34.37 |
2:26.76 |
|
3:19.16 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Anna Salo |
2007 |
|
274 |
47.03 |
1:41.14 |
2:35.38 |
|
3:27.03 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Milka Marjakaarto |
2007 |
|
269 |
47.38 |
1:40.81 |
2:34.65 |
|
3:28.39 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Ellen Lindell |
2007 |
|
265 |
47.55 |
1:41.14 |
2:35.68 |
|
3:29.28 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Ida Paaskoski |
2007 |
|
220 |
49.27 |
1:46.32 |
2:44.18 |
|
3:42.75 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Iisa-lotta Rantaniitty |
2006 |
|
433 |
40.08 |
1:25.00 |
2:11.30 |
|
2:57.79 |
|
|
Cetus Espoo |
2:57.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Alicja Milczarek |
2006 |
|
315 |
45.60 |
1:36.36 |
2:26.97 |
|
3:17.64 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Iiris Soilevaara |
2006 |
|
309 |
43.99 |
1:34.87 |
2:27.76 |
|
3:18.99 |
|
|
Cetus Espoo |
3:15.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Kia Mäennenä |
2006 |
|
290 |
46.61 |
1:39.20 |
2:31.13 |
|
3:23.24 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Ninja Brelo |
2006 |
|
284 |
44.72 |
1:38.37 |
2:33.50 |
|
3:24.56 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Amanda Nilsson |
2006 |
|
259 |
45.80 |
1:39.31 |
2:34.49 |
|
3:31.00 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Tuuli Pippuri |
2005 |
|
504 |
37.59 |
1:20.71 |
2:05.01 |
|
2:49.07 |
|
|
Cetus Espoo |
2:43.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Rina Rantanen |
2005 |
|
482 |
38.07 |
1:21.60 |
2:06.02 |
|
2:51.52 |
|
|
Cetus Espoo |
2:50.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Ellen Kettunen |
2005 |
|
466 |
38.27 |
1:22.21 |
2:08.06 |
|
2:53.47 |
|
|
Cetus Espoo |
2:55.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Hanna Martola |
2005 |
|
440 |
40.95 |
1:26.26 |
2:12.03 |
|
2:56.91 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Sofia Rinne |
2005 |
|
429 |
40.12 |
1:24.86 |
2:11.36 |
|
2:58.41 |
|
|
Cetus Espoo |
2:58.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Kaarina Rihte |
2005 |
|
428 |
40.88 |
1:25.93 |
2:12.22 |
|
2:58.56 |
|
|
Cetus Espoo |
3:07.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Saara Raulos |
2005 |
|
402 |
38.85 |
1:24.64 |
2:12.83 |
|
3:02.20 |
|
|
Cetus Espoo |
2:58.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Emma Lönnberg |
2005 |
|
395 |
42.15 |
1:28.39 |
2:16.01 |
|
3:03.28 |
|
|
Cetus Espoo |
3:04.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Lotta Nevalainen |
2005 |
|
393 |
41.98 |
1:29.33 |
2:17.19 |
|
3:03.64 |
|
|
Cetus Espoo |
3:04.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Lumi Rossi |
2005 |
|
361 |
43.65 |
1:30.73 |
2:19.81 |
|
3:08.85 |
|
|
Cetus Espoo |
3:03.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Juulia Lindfors |
2005 |
|
341 |
42.82 |
1:32.05 |
2:22.50 |
|
3:12.51 |
|
|
Cetus Espoo |
3:14.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Iida Siltala |
2005 |
|
304 |
44.29 |
1:35.43 |
2:27.53 |
|
3:20.02 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Elina Ruha |
2005 |
|
285 |
46.02 |
1:39.56 |
2:32.82 |
|
3:24.39 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ciara Wacklin |
2004 |
|
462 |
39.65 |
1:23.84 |
2:08.99 |
|
2:54.07 |
|
|
Cetus Espoo |
2:54.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Saga Kovanen |
2004 |
|
456 |
40.03 |
1:24.35 |
2:09.37 |
|
2:54.78 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Jutta Jauhiainen |
2004 |
|
445 |
40.82 |
1:25.69 |
2:10.86 |
|
2:56.19 |
|
|
Cetus Espoo |
2:56.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Katarina Kobycheva |
2004 |
|
298 |
43.67 |
1:33.96 |
2:26.73 |
|
3:21.27 |
|
|
Cetus Espoo |
3:17.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Emma Johansson |
2003 |
|
569 |
37.09 |
1:18.60 |
2:00.34 |
|
2:42.36 |
|
|
Cetus Espoo |
2:47.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Milla-lotta Tapanainen |
2003 |
|
520 |
38.35 |
1:20.81 |
2:03.47 |
|
2:47.26 |
|
|
Cetus Espoo |
2:50.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sofia Långström |
2003 |
|
417 |
40.70 |
1:26.08 |
2:13.09 |
|
3:00.05 |
|
|
Cetus Espoo |
2:56.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Julia Peltola |
2003 |
|
394 |
41.98 |
1:29.10 |
2:16.66 |
|
3:03.55 |
|
|
Cetus Espoo |
2:59.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 17 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Emilia Flyckt |
2001 |
|
593 |
35.10 |
1:15.71 |
1:57.59 |
|
2:40.15 |
|
|
Cetus Espoo |
2:33.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Anni Savolainen |
2002 |
|
566 |
37.20 |
1:18.15 |
2:00.02 |
|
2:42.61 |
|
|
Cetus Espoo |
2:47.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Siri Auvinen |
2002 |
|
531 |
38.36 |
1:20.46 |
2:03.14 |
|
2:46.09 |
|
|
Cetus Espoo |
2:46.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Peppi Siirtola |
2002 |
|
510 |
37.85 |
1:21.10 |
2:04.26 |
|
2:48.35 |
|
|
Cetus Espoo |
2:49.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Ida Slöör |
2001 |
|
500 |
38.32 |
1:21.71 |
2:05.68 |
|
2:49.51 |
|
|
Cetus Espoo |
2:49.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Cia Wacklin |
2001 |
|
424 |
40.72 |
1:25.68 |
2:11.98 |
|
2:59.12 |
|
|
Cetus Espoo |
3:13.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
19:38 |
|
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP ru |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
19:51 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v |
|
Laji 6, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eemil Reijonen |
2005 |
|
314 |
40.73 |
1:25.91 |
2:11.85 |
|
2:57.11 |
|
|
Cetus Espoo |
3:00.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Oscar Westerberg |
2005 |
|
162 |
48.32 |
1:44.47 |
2:42.77 |
|
3:40.81 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Eeli Partanen |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Veerti Juurakko |
2004 |
|
470 |
35.19 |
1:14.29 |
1:54.61 |
|
2:34.94 |
|
|
Cetus Espoo |
2:38.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Samuli Masalin |
2004 |
|
357 |
37.42 |
1:20.82 |
2:05.88 |
|
2:49.69 |
|
|
Cetus Espoo |
2:49.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Samuel Saari |
2004 |
|
299 |
40.54 |
1:26.44 |
2:12.93 |
|
3:00.08 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Nuutti Laitinen |
2004 |
|
223 |
43.25 |
1:34.83 |
2:27.56 |
|
3:18.52 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Luukas Vainio |
2003 |
|
528 |
32.72 |
1:11.23 |
1:49.97 |
|
2:29.00 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Niklas Hatakka |
2003 |
|
509 |
34.16 |
1:11.72 |
1:50.78 |
|
2:30.87 |
|
|
Cetus Espoo |
2:31.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Oskari Repo |
2003 |
|
451 |
35.69 |
1:15.46 |
1:56.43 |
|
2:37.00 |
|
|
Cetus Espoo |
2:37.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Oscar Skjäl |
2002 |
|
510 |
32.67 |
1:10.83 |
1:50.45 |
|
2:30.72 |
|
|
Cetus Espoo |
2:38.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Leo Mikkonen |
2002 |
|
449 |
35.15 |
1:15.74 |
1:56.96 |
|
2:37.33 |
|
|
Cetus Espoo |
2:39.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 18 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Tuomas Jokinen |
2001 |
|
608 |
31.83 |
1:08.15 |
1:45.32 |
|
2:22.15 |
|
|
Cetus Espoo |
2:25.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Eerikki Laitala |
2001 |
|
581 |
32.29 |
1:08.61 |
1:45.72 |
|
2:24.38 |
|
|
Cetus Espoo |
2:22.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 19 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anssi Hätälä |
1994 |
|
403 |
34.69 |
1:15.32 |
1:58.41 |
|
2:43.01 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
19:51 |
|
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP ru |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
19:54 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 200m Rintauinti masters N, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sari Komulainen |
1962 |
|
307 |
44.17 |
1:33.81 |
2:25.47 |
|
3:19.34 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Kaarina Markkula |
1952 |
|
170 |
51.52 |
1:51.45 |
2:57.25 |
|
4:02.60 |
|
|
Cetus Espoo |
4:07.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
19:54 |
|
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP ru |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:01 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 200m Rintauinti masters M, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ville Alopaeus |
1971 |
|
271 |
41.90 |
1:29.80 |
2:18.76 |
|
3:05.99 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Juhani Soininen |
1941 |
|
41 |
1:15.38 |
2:48.24 |
4:20.19 |
|
5:46.88 |
|
|
Cetus Espoo |
5:28.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:01 |
|
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP ru |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:27 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Liinu Nevalainen |
2009 |
|
172 |
51.41 |
|
|
|
1:51.94 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Vilma Päivärinta |
2009 |
|
156 |
57.51 |
|
|
|
1:55.68 |
|
|
Cetus Espoo |
2:03.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Elsa Mänttäri |
2009 |
|
124 |
1:00.23 |
|
|
|
2:04.92 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Alma Mänttäri |
2009 |
|
118 |
1:01.94 |
|
|
|
2:07.03 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Aada Tuononen |
2009 |
|
85 |
1:06.32 |
|
|
|
2:21.73 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Elle Liikkanen |
2009 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jade Brelo |
2008 |
|
212 |
49.18 |
|
|
|
1:44.50 |
|
|
Cetus Espoo |
1:50.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lotta Turunen |
2008 |
|
210 |
48.64 |
|
|
|
1:44.87 |
|
|
Cetus Espoo |
1:47.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Hilma Mannersalo |
2008 |
|
199 |
52.29 |
|
|
|
1:46.65 |
|
|
Cetus Espoo |
1:54.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Anna Ryhänen |
2008 |
|
197 |
51.76 |
|
|
|
1:47.08 |
|
|
Cetus Espoo |
1:53.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Saga Linnosaari |
2008 |
|
186 |
51.32 |
|
|
|
1:49.17 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Iiris Myllymäki |
2008 |
|
185 |
51.85 |
|
|
|
1:49.31 |
|
|
Cetus Espoo |
1:51.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Ronja Pyrhönen |
2008 |
|
174 |
52.93 |
|
|
|
1:51.63 |
|
|
Cetus Espoo |
1:56.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Lotta Martikainen |
2008 |
|
164 |
52.88 |
|
|
|
1:53.92 |
|
|
Cetus Espoo |
1:49.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Minni Kovalainen |
2008 |
|
163 |
51.96 |
|
|
|
1:54.04 |
|
|
Cetus Espoo |
2:04.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Emilia Elizaveta Karulina |
2008 |
|
117 |
1:00.96 |
|
|
|
2:07.50 |
|
|
Cetus Espoo |
2:06.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Leonie Hildén |
2008 |
|
116 |
58.32 |
|
|
|
2:07.51 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Susanna Kivimäki |
2008 |
|
114 |
1:02.48 |
|
|
|
2:08.46 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Raakel Rihte |
2008 |
|
107 |
1:00.74 |
|
|
|
2:11.26 |
|
|
Cetus Espoo |
2:25.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Emmi Pernaa |
2008 |
|
95 |
1:04.59 |
|
|
|
2:16.62 |
|
|
Cetus Espoo |
2:15.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Elina Parviainen |
2008 |
|
92 |
1:07.95 |
|
|
|
2:17.95 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Helena Kujamo |
2008 |
|
86 |
1:06.75 |
|
|
|
2:20.98 |
|
|
Cetus Espoo |
2:29.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Fanni Laakkio |
2008 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
2:13.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Pinja Kotakoski |
2008 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
50m |
|
Cetus Espoo |
2:15.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Ronja Taskinen |
2008 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.1 Pää ei rikkonut veden pintaa ennen toisen käsivedon leveintä kohtaa lähdön / käännöksen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v |
|
Laji 9, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Malla Kostiainen |
2006 |
|
276 |
44.52 |
|
|
|
1:35.77 |
|
|
Cetus Espoo |
1:48.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Emmi Liukko |
2006 |
|
210 |
51.34 |
|
|
|
1:44.90 |
|
|
Cetus Espoo |
1:53.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Olesia Leshchuk |
2006 |
|
204 |
49.27 |
|
|
|
1:45.87 |
|
|
Cetus Espoo |
1:46.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Vivian Vesa |
2006 |
|
147 |
57.15 |
|
|
|
1:57.92 |
|
|
Cetus Espoo |
1:56.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Heta Kosunen |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Cetus Espoo |
1:40.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Lotta Lönnqvist |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
1:40.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v |
|
Laji 9, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v |
|
Laji 9, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v |
|
Laji 9, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 17 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nelli Ohvo |
2001 |
|
648 |
33.81 |
|
|
|
1:12.05 |
|
|
Cetus Espoo |
1:11.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Mirka Mettinen |
2002 |
|
561 |
35.38 |
|
|
|
1:15.57 |
|
|
Cetus Espoo |
1:13.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Jonna Vasara |
2002 |
|
491 |
36.84 |
|
|
|
1:19.00 |
|
|
Cetus Espoo |
1:20.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
|
429 |
38.44 |
|
|
|
1:22.65 |
|
|
Cetus Espoo |
1:32.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Verna Rostedt |
2002 |
|
428 |
38.48 |
|
|
|
1:22.74 |
|
|
Cetus Espoo |
1:20.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Aino Lehtinen |
2001 |
|
399 |
40.05 |
|
|
|
1:24.67 |
|
|
Cetus Espoo |
1:25.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Marleen Mikk |
2002 |
|
378 |
40.17 |
|
|
|
1:26.20 |
|
|
Cetus Espoo |
1:34.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Tuike Hakala |
2001 |
|
336 |
41.66 |
|
|
|
1:29.67 |
|
|
Cetus Espoo |
1:38.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Miia Puranen |
2001 |
|
329 |
41.81 |
|
|
|
1:30.30 |
|
|
Cetus Espoo |
1:33.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 18 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sohvi Nenonen |
1999 |
|
680 |
33.73 |
|
|
|
1:10.90 |
|
|
Cetus Espoo |
1:11.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Sini Koivu |
1999 |
|
646 |
33.90 |
|
|
|
1:12.11 |
|
|
Cetus Espoo |
1:11.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Nea Rinne |
1995 |
|
630 |
34.20 |
|
|
|
1:12.72 |
|
|
Cetus Espoo |
1:14.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Aino Otava |
1999 |
|
561 |
36.11 |
|
|
|
1:15.60 |
|
|
Cetus Espoo |
1:15.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Lyydia Kalenius |
2000 |
|
558 |
36.08 |
|
|
|
1:15.73 |
|
|
Cetus Espoo |
1:17.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Ronja Riihinen |
2000 |
|
420 |
38.86 |
|
|
|
1:23.21 |
|
|
Cetus Espoo |
1:28.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Piia Kaivola |
1999 |
|
349 |
41.97 |
|
|
|
1:28.50 |
|
|
Cetus Espoo |
1:29.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:27 |
|
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP ru |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:47 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
Laji 10, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v |
|
Laji 10, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aarne Nuutinen |
2006 |
|
236 |
41.62 |
|
|
|
1:29.90 |
|
|
Cetus Espoo |
1:34.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Olli Järvenpää |
2006 |
|
156 |
46.32 |
|
|
|
1:43.12 |
|
|
Cetus Espoo |
2:01.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Emil Tirkkonen |
2006 |
|
122 |
51.68 |
|
|
|
1:51.84 |
|
|
Cetus Espoo |
1:48.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Anton Ahonen |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
1:57.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Teo Mattelmäki |
2005 |
|
270 |
41.57 |
|
|
|
1:25.96 |
|
|
Cetus Espoo |
1:26.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Evan Mustonen |
2005 |
|
227 |
42.46 |
|
|
|
1:31.03 |
|
|
Cetus Espoo |
1:38.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Pauli Rantatupa |
2005 |
|
162 |
48.24 |
|
|
|
1:41.95 |
|
|
Cetus Espoo |
1:47.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ivan Gavrilov |
2005 |
|
160 |
47.41 |
|
|
|
1:42.40 |
|
|
Cetus Espoo |
1:46.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Totte Teittinen |
2005 |
|
98 |
55.39 |
|
|
|
2:00.32 |
|
|
Cetus Espoo |
1:53.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Riku Forsberg |
2005 |
|
94 |
57.48 |
|
|
|
2:01.99 |
|
|
Cetus Espoo |
2:03.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Juuso Pulkkinen |
2004 |
|
399 |
36.13 |
|
|
|
1:15.49 |
|
|
Cetus Espoo |
1:19.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Justus Holtari |
2004 |
|
308 |
38.15 |
|
|
|
1:22.33 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Viktor Asklöf |
2004 |
|
305 |
37.91 |
|
|
|
1:22.59 |
|
|
Cetus Espoo |
1:22.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Leo Hautaniemi |
2004 |
|
287 |
39.21 |
|
|
|
1:24.28 |
|
|
Cetus Espoo |
1:37.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v |
|
Laji 10, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Verneri Viisanen |
2002 |
|
620 |
31.11 |
|
|
|
1:05.19 |
|
|
Cetus Espoo |
1:04.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Daniel Rinne |
2002 |
|
516 |
32.29 |
|
|
|
1:09.33 |
|
|
Cetus Espoo |
1:08.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Otto Sormunen |
2002 |
|
391 |
35.39 |
|
|
|
1:15.99 |
|
|
Cetus Espoo |
1:22.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Joel Syrjä |
2002 |
|
345 |
36.95 |
|
|
|
1:19.24 |
|
|
Cetus Espoo |
1:17.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Henrik Purokoski |
2002 |
|
191 |
45.03 |
|
|
|
1:36.45 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 18 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anton Nuottajärvi |
2000 |
|
610 |
30.83 |
|
|
|
1:05.54 |
|
|
Cetus Espoo |
1:09.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Sergey Kuznetsov |
2000 |
|
574 |
31.69 |
|
|
|
1:06.89 |
|
|
Cetus Espoo |
1:10.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Joel Knaapi |
2001 |
|
544 |
31.38 |
|
|
|
1:08.10 |
|
|
Cetus Espoo |
1:09.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Eemil Kylmä |
2001 |
|
454 |
34.33 |
|
|
|
1:12.32 |
|
|
Cetus Espoo |
1:14.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 19 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Miika Pentti |
1997 |
|
653 |
29.29 |
|
|
|
1:04.07 |
|
|
Cetus Espoo |
1:03.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jari Schwarte |
1990 |
|
579 |
30.88 |
|
|
|
1:06.72 |
|
|
Cetus Espoo |
1:09.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Rasmus Virta |
1998 |
|
437 |
34.39 |
|
|
|
1:13.26 |
|
|
Cetus Espoo |
1:14.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Valtteri Eloranta |
1992 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:47 |
|
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP ru |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:47 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 100m Rintauinti masters N, Loppukilpailut 25 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sanna Hokkanen |
1977 |
|
373 |
40.59 |
|
|
|
1:26.61 |
|
|
Cetus Espoo |
1:23.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Johanna Kara |
1965 |
|
363 |
40.18 |
|
|
|
1:27.41 |
|
|
Cetus Espoo |
1:23.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Jenni Harjuoja |
1977 |
|
277 |
45.02 |
|
|
|
1:35.59 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 100m Rintauinti masters N, Loppukilpailut 2018 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sanna Hokkanen |
1977 |
|
373 |
40.59 |
|
|
|
1:26.61 |
|
|
Cetus Espoo |
1:23.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Johanna Kara |
1965 |
|
363 |
40.18 |
|
|
|
1:27.41 |
|
|
Cetus Espoo |
1:23.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Jenni Harjuoja |
1977 |
|
277 |
45.02 |
|
|
|
1:35.59 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:47 |
|
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP ru |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:48 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 100m Rintauinti masters M, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Pavel Kobychev |
1971 |
|
199 |
44.00 |
|
|
|
1:35.23 |
|
|
Cetus Espoo |
1:35.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Juha Koski |
1942 |
|
110 |
54.75 |
|
|
|
1:55.90 |
|
|
Cetus Espoo |
1:54.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:48 |
|
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP ru |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:53 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Riinu Hotulainen |
2008 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v |
|
Laji 13, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Iida Saarikoski |
2006 |
|
174 |
|
|
|
|
51.56 |
|
|
Cetus Espoo |
55.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Nea Korpela |
2006 |
|
151 |
|
|
|
|
54.06 |
|
|
Cetus Espoo |
54.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anna Hakkarainen |
2005 |
|
327 |
|
|
|
|
41.77 |
|
|
Cetus Espoo |
43.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Helmi Haverinen |
2004 |
|
344 |
|
|
|
|
41.09 |
|
|
Cetus Espoo |
40.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Maisa Brusila |
2004 |
|
235 |
|
|
|
|
46.62 |
|
|
Cetus Espoo |
47.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Aada Rissanen |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
38.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Martina Uusitalo |
2003 |
|
430 |
|
|
|
|
38.13 |
|
|
Cetus Espoo |
40.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 17 v |
|
Laji 13, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 18 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Sofia Lehtinen |
2000 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Cetus Espoo |
32.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:53 |
|
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP ru |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:55 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Niilo Harja |
2006 |
|
108 |
|
|
|
|
52.93 |
|
|
Cetus Espoo |
54.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Matti Vahtola |
2006 |
|
90 |
|
|
|
|
56.22 |
|
|
Cetus Espoo |
57.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Niilo Helkearo |
2006 |
|
77 |
|
|
|
|
59.25 |
|
|
Cetus Espoo |
55.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ilmari Laitala |
2003 |
|
111 |
|
|
|
|
52.41 |
|
|
Cetus Espoo |
54.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v |
|
Laji 14, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 18 v |
|
Laji 14, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 19 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lassi Ohtonen |
1992 |
|
687 |
|
|
|
|
28.61 |
|
|
Cetus Espoo |
27.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Eetu Alitalo |
1999 |
|
612 |
|
|
|
|
29.74 |
|
|
Cetus Espoo |
29.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:55 |
|
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP ru |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
21:02 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 50m Rintauinti masters N, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Satu Rahkonen |
1977 |
|
553 |
|
|
|
|
35.07 |
|
|
Cetus Espoo |
35.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Minna Kantakoski |
1964 |
|
164 |
|
|
|
|
52.55 |
|
|
Cetus Espoo |
51.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
21:02 |
|
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP ru |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:58 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 50m Rintauinti masters M, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
16 joulukuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:58 |
|