2024-05-23   18:08:06
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Kvarken Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai aamujakso

Document
Osallistujaluettelo
Kvarken Games
Paikka: Järjestäjä: Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap ry
Allas: 50m Päivämäärä: 13.04.2024 - 14.04.2024
2 200m Vapaauinti Miehet
# Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 Nader Khalili 2001 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:58.91 S14
2 Lauri Korpi 2006 Ilmajoen Kisailijat FIN 2:00.94 C
3 Aaron Qvisén 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 2:01.93
4 Iivari Kautiainen 2006 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 2:03.64 C
5 Arvid Kaas 2008 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 2:04.42 C
6 Jesse Uutela 2008 Uinti Tampere FIN 2:06.93
7 Karl Wik 2008 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 2:07.86
8 Konstantinos Karagiannis 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 2:07.96 C
9 Luka Heikkuri 2009 Uinti Tampere FIN 2:08.76 C
10 Oskari Juntti 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 2:08.88 C
11 Emil Jungner 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 2:09.13
12 Eeli Lehtinen 2009 Uinti Tampere FIN 2:10.83 C
13 Topias Ruuska 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 2:11.75 C
14 Denis Ivachev 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 2:12.74 C
15 Olli Korvakangas 2008 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 2:12.80 C
16 Petter Kaskela 2007 Uinti Tampere FIN 2:13.61 C
17 Anton Qvisén 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 2:15.74
18 Eino Tonteri 2010 Uinti Tampere FIN 2:15.85 C
19 Daniel Mõsko 2008 Hyvinkään Uimaseura FIN 2:16.32 C
20 Eemeli Kuusisto 2009 Rajamäen Kehitys FIN 2:16.44 C
21 Leevi Rasila 2009 Kempeleen Pyrintö FIN 2:17.47 C
22 Kasper Lehto 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 2:18.47 C
23 William Borgmästars 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 2:19.50 C
24 Lenni Salmenkangas 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 2:20.23 C
25 Hugo Rossi 2008 Uinti Tampere FIN 2:20.59 C
26 Olavi Mäkinen 2009 Porin Uimaseura FIN 2:21.78
27 Adam Bazhyna 2010 Uinti Tampere FIN 2:21.92
28 Hugo Ketola 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 2:23.22 C
29 Olavi Niiranen 2009 Helsingfors Simsällskap FIN 2:25.12 C
30 Eemeli Nygård 2008 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 2:25.17 C
31 Rafael Dean 2010 Uinti Tampere FIN 2:26.21 C
32 Laban Kiuru 2010 Rajamäen Kehitys FIN 2:27.37 C
33 Viljami Rautiainen 2009 Porin Uimaseura FIN 2:29.66 C
34 Aapo Pakka 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 2:30.65
35 Alexander Eremenkov 2010 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 2:31.32 C
36 Jasper Pöytälaakso 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 2:32.19
37 Matias Torppa 2009 Lapuan Virkiä FIN 2:32.91 C
38 Leevi Salo 2011 Lahden Uimaseura FIN 2:33.03 C
39 Leo Suominen 2010 Helsingfors Simsällskap FIN 2:33.73 C
40 Lukas Friman 2008 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 2:34.54 C
41 Juho Varismäki 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 2:35.55 C
42 Angelo Kippola 2012 Uinti Tampere FIN 2:36.54 C
43 Peetu Salmenkangas 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 2:37.84 C
44 Leo Linjala 2011 Oulun Lohet FIN 2:38.94 C
45 Eliel Grönroos 2009 Uinti Tampere FIN 2:40.26
46 Julius Paananen 2012 Kokkolan Uimaseura FIN 2:42.35 C
47 Urho Suominen 2009 Porin Uimaseura FIN 2:45.13 JÄL
48 August Eliel Perkkiö 2010 Kankaanpään Uimarit FIN 2:45.60
49 Aksel Eriksson 2009 Helsingfors Simsällskap FIN 2:46.77 C
50 Alvar Saari 2011 Helsingin Uimarit FIN 2:47.00 C
51 Aaron Isohanni 2010 Kokkolan Uimaseura FIN 2:47.76
52 Alex Juutilainen 2011 Uinti Tampere FIN 2:49.79 C
53 Mika Metsänoja 2011 Uinti Tampere FIN 2:50.52 C
54 Aku Kokkonen 2012 Uinti Tampere FIN 2:51.52 C
55 Eljas Lahtinen 2011 Uinti Tampere FIN 2:52.18 C
56 Lukas Peltoniemi 2012 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 2:52.27 C
57 Eemil Mäki 2010 Helsingin Uimarit FIN 2:52.89 C
58 Akseli Vahila 2011 Uinti Tampere FIN 2:53.29
59 Lucas Rantala 2010 Kokkolan Uimaseura FIN 2:54.00 C
60 Patu Kärki 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 2:54.55 C
61 Elias Similä 2011 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 2:55.29
62 Amos Eriksson 2010 Helsingfors Simsällskap FIN 2:57.08 C
63 Vertti Kaipio 2011 Uinti Tampere FIN 2:58.14 C
64 Eemi Antila 2014 Lapuan Virkiä FIN 3:00.26 C
65 Iiro Saarenpää 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 3:01.12 C
66 Ville Kippola 2011 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 3:01.72
67 Väinö Lehtelä 2011 Uinti Tampere FIN 3:02.04 C
68 Jasper Gerards 2011 Kokkolan Uimaseura FIN 3:02.50
69 Vilho  Tonteri 2013 Uinti Tampere FIN 3:02.58
70 Jaakko Ylinen 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 3:03.89 C
71 Hugo Pääjärvi 2012 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 3:04.18 C
72 Alvar Keikko 2012 Uinti Tampere FIN 3:06.55 C
73 Erik Lehtimäki 2013 Helsingfors Simsällskap FIN 3:11.39 C
74 Juuse Pikkuhuhta 2014 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 3:12.10
75 Edward Sjöstrand 2012 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 3:12.55
76 Alec Friman 2011 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 3:15.27 C
77 Leo Ketola 2012 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 3:16.86 C
78 Miska Leivo 2012 Vesihelmen Uimaseura FIN 3:16.99
79 Otso Lindholm 2012 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 3:18.50 C
80 Lauri Saastamoinen 2011 Uinti Tampere FIN 3:19.45
81 Daniel Lydman 2011 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 3:20.63
82 Aatos Streng 2012 Helsingfors Simsällskap FIN 3:20.85 C
83 Elias Haapoja 2012 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 3:22.82 C
84 Vilho Vahila 2012 Uinti Tampere FIN 3:23.07 C
85 Eikka Laukkala 2012 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 3:24.73 C
86 Iikka Gröhn 2013 Lapuan Virkiä FIN 3:24.86
87 Kasper Kaslin 2013 Uinti Tampere FIN 3:24.92
88 Tuomo Esko Oskari Hyvönen 2012 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 3:25.97
89 Lukas Granqvist 2011 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 3:33.23 C
90 Elias Peltola 2013 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 3:35.67 C
91 Elias Ola 2013 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 3:37.04
92 Sisu Ylikangas 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 3:40.94 C
93 Miika Nurmela 2013 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 3:42.21 C
94 Eino Kangasmaa 2015 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 3:42.71
95 Aku Arponen 2013 Helsingin Uimarit FIN
96 Eemil Harju 2013 Uinti Tampere FIN
97 Egor Pogodaev 2013 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN
98 Atte Savolainen 2014 Rajamäen Kehitys FIN
99 Miro Saari 2013 Helsingin Uimarit FIN
100 Joonas Hyllinen 2013 Uinti Tampere FIN
101 Venni Konu 2014 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN
102 Elliot Ghanem 2012 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN
103 Arsi Hööpakka 2013 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN
104 Topias Hietanen 2012 Lapuan Virkiä FIN
105 Miko Pohjonen 2013 Helsingin Uimarit FIN
14.04.2024 08.11.25 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner