2024-05-23   18:11:42
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Kvarken Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai aamujakso

Document
Lähtölista
Kvarken Games
Paikka: Järjestäjä: Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap ry
Allas: 50m Päivämäärä: 13.04.2024 - 14.04.2024
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset
Final 1 (20)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
12.45
Ilm.Aika
Startti:
1
2
3 Isabell Niemi 2012 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls
4 Sofia Ghanem 2011 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls
5 Anni Adeliina Saari 2014 Lapuan Virkiä
6
7
8
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset Final 2 (20)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
12.49
1 Noomi Untamala 2013 Helsingfors Simsällskap
2 Jasmine Virtanen 2013 Uinti Tampere
3 Roosa Takalo 2014 Uinti Tampere
4 Saga Kangas 2012 Kempeleen Pyrintö
5 Ia  Vesterlund 2008 Porin Uimaseura
6 Signe Yoo 2012 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls
7 Henni Mantere 2013 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls
8 Matilda Åkerfelt 2013 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset Final 3 (20)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
12.52
1 Elisa Rantala 2013 Uinti Tampere
2 Emilia Saari 2012 Lapuan Virkiä
3 Anna Toivakainen 2011 Helsingin Uimarit
4 Jessica Oker-Blom 2012 Helsingfors Simsällskap 4:03.81
5 Edith Paananen 2013 Kokkolan Uimaseura 4:06.99
6 Veda Kivikoski 2012 Hyvinkään Uimaseura
7 Rebecca Mõsko 2012 Hyvinkään Uimaseura
8 Emelie Kolam 2011 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset Final 4 (20)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
12.57
1 Anni Mäkitalo 2013 Kankaanpään Uimarit 3:57.38
2 Enni Pitkänen 2013 Kempeleen Pyrintö 3:54.61
3 Milla Häivälä 2011 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 3:52.49 C
4 Violiina Lemponen 2014 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 3:51.67
5 Viona Suomalainen 2013 Helsingin Uimarit 3:52.38
6 Robyn Gahmberg 2012 Helsingfors Simsällskap 3:54.22 C
7 Siru Karri 2014 Hyvinkään Uimaseura 3:56.46
8 Mette Kelloniemi 2013 Kempeleen Pyrintö 4:00.18 C
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset Final 5 (20)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
13.01
Ilm.Aika
Startti:
1 Tova Klingenberg 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 3:51.37 C
2 XINNING ZHOU 2013 Helsingfors Simsällskap 3:50.98
3 Amanda Taivassalo 2013 Uinti Tampere 3:49.96
4 Ester Johanna Maria Löf 2014 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 3:48.50 C
5 Jessi Kolhinoja 2013 Helsingin Uimarit 3:49.92
6 Amina Geydarova 2013 Seinäjoen Uimarit -58 ry 3:50.67 C
7 Saimi Pudas 2013 Helsingin Uimarit 3:51.08 C
8 Ella Mukkala 2012 Kankaanpään Uimarit 3:51.44
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset Final 6 (20)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
13.05
1 Maija Ylinen 2013 Seinäjoen Uimarit -58 ry 3:46.14 C
2 Miri Tanskanen 2012 Helsingfors Simsällskap 3:45.31 C
3 Olivia Kiviniemi 2012 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 3:42.14 C
4 Pamela Paavola 2013 Helsingfors Simsällskap 3:41.13 C
5 Isabel Nyback 2012 Helsingfors Simsällskap 3:41.37
6 Iiris Rahko 2014 Kempeleen Pyrintö 3:42.46
7 Sara Gordin 2012 Helsingfors Simsällskap 3:45.83
8 Linnea Liljeroos 2011 Helsingin Uimarit 3:47.23 C
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset Final 7 (20)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
13.09
1 Fredrika Koivisto 2012 Kempeleen Pyrintö 3:40.09 C
2 Saana Ekholm 2012 Helsingfors Simsällskap 3:35.43
3 Meea Harju 2012 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 3:31.65 C
4 Nellie Korvo 2013 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 3:29.02 C
5 Stella Seppälä 2007 Pihlavan Työväen Urheilijat 3:31.11 C
6 Aada Hyssy 2013 Uinti Tampere 3:31.95 C
7 Emilia Kaartinen 2011 Helsingin Uimarit 3:37.44 C
8 Ada Laxåback 2013 Helsingin Uimarit 3:40.76 C
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset Final 8 (20)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
13.13
1 Fanni Kaisto 2012 Helsingfors Simsällskap 3:27.54
2 Tilde Lundqvist 2012 JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari 3:25.90
3 Matilda Filla 2011 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 3:24.45 C
4 Iida Lindberg 2012 Porin Uimaseura 3:23.49
5 Varpu Sola 2012 Helsingin Uimarit 3:23.89 C
6 Emme Wahlroos 2013 Helsingfors Simsällskap 3:25.47 C
7 Tara Maunula 2010 Kokkolan Uimaseura 3:27.29
8 Mei Olenius 2011 Helsingfors Simsällskap 3:27.89
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset Final 9 (20)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
13.17
1 Amanda Kokkinen 2011 Hyvinkään Uimaseura 3:21.90
2 Aino Kubin 2011 Oulun Lohet 3:21.25 C
3 Sanni Kettunen 2012 Kempeleen Pyrintö 3:19.73
4 Eevi Tanttari 2013 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 3:19.52 C
5 Edla Levola 2012 Porin Uimaseura 3:19.60
6 Adelina Nikolaenko 2014 Seinäjoen Uimarit -58 ry 3:20.05 C
7 Ella Wahlroos 2010 Helsingfors Simsällskap 3:21.25
8 Hilda Huikuri 2011 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 3:22.87
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset Final 10 (20)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
13.21
1 Riia Koskela 2011 Helsingfors Simsällskap 3:18.61 C
2 Emma Kangas 2013 Helsingfors Simsällskap 3:17.75
3 Lumi Kotiniitty 2011 Uinti Tampere 3:17.50
4 Enni Harjanne 2012 Helsingin Uimarit 3:17.39
5 Sohvi Rinne 2012 Rajamäen Kehitys 3:17.48 C
6 Inkeri Rahtu 2013 Uinti Tampere 3:17.61 C
7 Milda Riska 2014 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 3:17.85
8 Helmi Onkamo 2009 Helsingin Uimarit 3:19.15 C
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset Final 11 (20)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
13.25
1 Nelly Siira 2012 Oulun Lohet 3:16.24 C
2 Linnea Lemberg 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry 3:15.90 C
3 Ilona Sauliala 2008 Helsingin Uimarit 3:15.04 C
4 Ella Gassner 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 3:14.24 C
5 Bettina Holm 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry 3:14.61 C
6 Saara Berkovits 2011 Oulun Lohet 3:15.39
7 Paulina Nikolaenko 2013 Seinäjoen Uimarit -58 ry 3:16.01 C
8 Greta Kahinoja 2011 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 3:16.96 C
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset Final 12 (20)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
13.28
1 Ella Tuohino 2013 Helsingfors Simsällskap 3:13.80
2 Mia Maria Mäetalu 2012 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 3:12.19 C
3 Viia Unkuri 2009 Lapuan Virkiä 3:11.50 C
4 Saara Maunu 2010 JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari 3:10.20 C
5 Emilia Syrjä 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry 3:10.61 C
6 Julia Pettersson 2010 Luleå Simsällskap 3:12.09 C
7 Pipsa Männistö 2009 Helsingin Uimarit 3:12.25 C
8 Laila Eriksson 2010 Helsingfors Simsällskap 3:14.06 C
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset Final 13 (20)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
13.32
1 Hilla Määttä 2012 Kempeleen Pyrintö 3:09.44
2 Miia Kallio 2011 Porin Uimaseura 3:07.23
3 Moona Korvala 2011 Kokkolan Uimaseura 3:06.77
4 Mette Hagqvist 2007 Kokkolan Uimaseura 3:05.85
5 Peppi Tuohimaa 2010 Uinti Popula 3:06.60
6 Emma Yli-Olli 2011 Uinti Tampere 3:07.16 C
7 Emma Nurmela 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry 3:07.93
8 Elma Ryynänen 2013 Porin Uimaseura 3:10.06 C
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset Final 14 (20)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
13.35
1 Kaisa-Maria Rantatalo 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 3:05.10 C
2 Christina Holm 2012 Seinäjoen Uimarit -58 ry 3:04.13 C
3 Meri Koskipää 2011 Helsingfors Simsällskap 3:03.34
4 Pinja Metsäpelto 2008 Uinti Tampere 3:00.67 C
5 Saimi Siika-aho 2009 Oulun Lohet 3:02.21 C
6 Aline Westerlund 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 3:04.08 C
7 Olivia Gadd 2008 Uinti Tampere 3:04.58
8 Maija Oikemus 2010 Uinti Tampere 3:05.16 C
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset Final 15 (20)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
13.39
1 Selma Ala-Karvia 2008 Uinti Tampere 2:58.35 C
2 Neea Risku 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry 2:58.26 C
3 Susanne Elonen 2011 Hyvinkään Uimaseura 2:56.95
4 Peppi-Ilona Myllymäki 2011 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:56.39 C
5 Deniz Aksu 2010 Uinti Tampere 2:56.79
6 Hanna-Mari Kuisma 2009 Rajamäen Kehitys 2:57.01 C
7 Lovisa Karlsson 2006 Seinäjoen Uimarit -58 ry 2:58.32 C
8 Leia Heinonen 2009 Helsingin Uimarit 2:59.39 C
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset Final 16 (20)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
13.42
1 Emmi Jokinen 2008 Uinti Tampere 2:53.90 C
2 Serafiia Kotkaniemi 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry 2:53.23
3 Miila Lintula 2010 Porin Uimaseura 2:52.47 C
4 Elisa Leinonen 2010 Uinti Tampere 2:52.06 C
5 Anna Kotanen 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:52.32 C
6 Ruut Veihtola 2011 Uinti Tampere 2:53.23
7 Mette Myllylä 2009 Uinti Popula 2:53.83 C
8 Lucie Ruoho 2010 Uimaseura Kangasalan Kuohu 2:56.23
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset Final 17 (20)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
13.45
1 Nella Kuivanen 2008 Uinti Tampere 2:49.86
2 Lilia Listenmaa 2010 Uinti Tampere 2:48.78
3 Ellinor Österblad 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:48.01 C
4 Nelli Savisto 2009 Uinti Tampere 2:47.13 C
5 Sinna Leinonen 2011 Uinti Tampere 2:47.75 C
6 Kirsti Ryynänen 2010 Oulun Lohet 2:48.23 C
7 Iines Kuvaja 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu 2:49.70 C
8 Stella Lahtinen 2009 Helsingin Uimarit 2:50.36
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset Final 18 (20)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
13.48
Ilm.Aika
Startti:
1 Kiia Väänänen 2010 Uinti Tampere 2:45.94
2 Nella Haltamo 2011 Uinti Tampere 2:45.44 C
3 Molly Riska 2011 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:43.85 C
4 Nana Murtomäki 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry 2:42.30 C
5 Matilda Ådjers 2009 Uinti Tampere 2:43.26
6 Lydia Arvola 2010 Uinti Tampere 2:44.83
7 Elviira Sanaksenaho 2009 Kempeleen Pyrintö 2:45.85 C
8 Siiri Nivukoski 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry 2:46.26 C
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset Final 19 (20)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
13.52
1 Helmi Hinkka 2009 Uinti Tampere 2:41.53
2 Rebecca Mäkinen 2008 Uinti Tampere 2:40.87 C
3 Fanny Laiho 2010 Seinäjoen Uimarit -58 ry 2:39.97 C
4 Veera Linna 2009 Uinti Tampere 2:38.51
5 Alisa Välimaa 2010 Uinti Tampere 2:38.53 C
6 Iina Mäensivu 2008 Uinti Tampere 2:40.83
7 Inari Rahtu 2011 Uinti Tampere 2:41.15 C
8 Iina Hulkki 2006 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:41.57 C
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset Final 20 (20)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
13.55
1 Ameli Pitrè 2008 Uinti Tampere 2:37.12 C
2 Kerttu Ylinen 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry 2:36.11
3 Janna Saloniemi 2009 Uinti Tampere 2:34.54
4 Elina Malinen 2009 Hämeenlinnan Uimaseura 2:28.90 C
5 Gréta Beszteri 2004 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:34.08
6 Maija Koski 2009 Uinti Tampere 2:35.69
7 Viktoria Tuominen 2010 Helsingfors Simsällskap 2:36.34 C
8 Emma Hertsbacka 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:38.34 C
13.04.2024 08.40.43 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner