2024-05-23   18:04:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Kvarken Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai aamujakso

Document
Lähtölista
Kvarken Games
Paikka: Järjestäjä: Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap ry
Allas: 50m Päivämäärä: 13.04.2024 - 14.04.2024
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet
Final 1 (11)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
11.28
Ilm.Aika
Startti:
1
2 Elliot Ghanem 2012 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls
3 Maksim Savonov 2014 Helsingin Uimarit
4 Helmeri Känkänen 2016 Friitalan Yritys
5 Lukas Granqvist 2011 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls
6 Emil Rantala 2012 Kokkolan Uimaseura
7 Eino Ryynänen 2015 Porin Uimaseura
8
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet Final 2 (11)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.29
1 Egor Pogodaev 2013 Seinäjoen Uimarit -58 ry
2 Amos Tamela 2016 Helsingin Uimarit
3 Martin Kalda 2014 Helsingin Uimarit 1:07.91 C
4 Samuel Pollock 2013 Helsingfors Simsällskap 1:06.52 C
5 Väinö Kujamäki 2013 Helsingin Uimarit 1:06.67 C
6 Mathias Karjalainen 1999 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls
7 Jasper Karppinen 2015 Helsingin Uimarit
8 Pyry Keltto 2013 Lapuan Virkiä
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet Final 3 (11)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.30
1 Topias Hietanen 2012 Lapuan Virkiä 1:05.14 C
2 Elias Rönnqvist 2013 Helsingfors Simsällskap 1:03.51 C
3 Venni Konu 2014 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 1:01.88 C
4 Miika Nurmela 2013 Seinäjoen Uimarit -58 ry 1:00.72
5 Tuomo Esko Oskari Hyvönen 2012 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 1:00.81 C
6 Iikka Gröhn 2013 Lapuan Virkiä 1:02.61 C
7 Sisu Ylikangas 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry 1:04.30 C
8 Kasper Kaslin 2013 Uinti Tampere 1:06.28 C
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet Final 4 (11)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.32
1 Elias Peltola 2013 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 1:00.05
2 Jasper Gerards 2011 Kokkolan Uimaseura 59.26
3 Jonas Tamminen 2012 Porin Uimaseura 57.48
4 Jasper Mikael Lahti-Jakobsson 2014 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 56.35
5 Arsi Hööpakka 2013 Seinäjoen Uimarit -58 ry 56.58 C
6 Alvin Sundvik 2012 JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari 58.33
7 Elias Ola 2013 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 59.27 C
8 Joel Mikkola 2013 Kankaanpään Uimarit 1:00.72
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet Final 5 (11)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
11.33
Ilm.Aika
Startti:
1 Miika Reini 2013 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 55.74
2 Otso Lindholm 2012 Seinäjoen Uimarit -58 ry 54.74
3 Arno Hakala 2012 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 54.37
4 Leevi Isohanni 2011 Kokkolan Uimaseura 53.35
5 Eino Kangasmaa 2015 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 53.55 C
6 Juuse Pikkuhuhta 2014 Uimaseura Kangasalan Kuohu 54.56
7 Oskari Valve 2013 Pihlavan Työväen Urheilijat 55.40
8 Joonas Hyllinen 2013 Uinti Tampere 55.97
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet Final 6 (11)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.35
1 Eemil Uusitalo 2013 Kankaanpään Uimarit 52.94
2 Eemel Rantatalo 2013 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 52.69
3 Patrik Lehtimäki 2011 Helsingfors Simsällskap 50.94 C
4 Ilari Mäkelä 2009 Hyvinkään Uimaseura 50.24 C
5 Emrik Hiltunen 2013 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 50.61
6 Alfons Luomala 2011 Kokkolan Uimaseura 52.21 C
7 Edward Sjöstrand 2012 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 52.93
8 Milo Sytchak 2012 Kokkolan Uimaseura 53.16 C
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet Final 7 (11)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.36
1 Eemi Antila 2014 Lapuan Virkiä 48.90
2 Patu Kärki 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 47.36
3 Axel Kuukkanen 2009 Hyvinkään Uimaseura 45.11 C
4 Matias Hietala 2009 Lapuan Virkiä 44.46
5 Benjamin Finnberg 2009 Pihlavan Työväen Urheilijat 44.92 C
6 Peetu Jussila 2011 Porin Uimaseura 45.87 C
7 Leo Ketola 2012 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 48.51
8 Juho Perähannu 2012 Kankaanpään Uimarit 49.41 C
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet Final 8 (11)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.37
1 Elias Similä 2011 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 44.11
2 Elias Pirskanen 2010 Porin Uimaseura 44.01 C
3 Viljami Töyli 2012 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 43.83
4 Elis Williamsson 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 43.74
5 Pontus Pyykkö 2011 Uinti Tampere 43.77
6 Atte Mäkinen 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 43.88 C
7 Alexander Rosenberg 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 44.04
8 Niilo Rantala 2012 Porin Uimaseura 44.25 C
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet Final 9 (11)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.38
1 Elias From 2010 Uinti Tampere 42.36 C
2 Kaj Jonatan Jakobsson 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 41.33
3 Santeri Heinikoski 2012 Vesihelmen Uimaseura 41.27
4 Daniel Salja 2010 Uinti Tampere 40.43
5 Emil Mattila 2009 Helsingin Uimarit 40.73
6 Otto Savolainen 2010 Kempeleen Pyrintö 41.29 C
7 Benjamin Juusela 2010 Helsingfors Simsällskap 41.58 C
8 Atte Kiviniemi 2007 Lapuan Virkiä 42.72
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet Final 10 (11)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.39
1 Eemeli Nygård 2008 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 37.30
2 Kie Roukus 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 36.89 C
3 Jere Pasanen 2008 Helsingin Uimarit 36.00
4 Valtteri Tavast 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry 35.78 C
5 Eemil Sytchak 2008 Kokkolan Uimaseura 35.98 C
6 Justus Uutela 2010 Uinti Tampere 36.71 C
7 Aleksi Leppä 2008 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 37.25 C
8 Joel Alfthan 2008 Uinti Tampere 37.57
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet Final 11 (11)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.40
1 Kristian Juutilainen 2008 Uinti Tampere 34.49
2 Thomas Jürgens 2007 Uinti Tampere 34.14 C
3 Iivari Kautiainen 2006 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 32.65
4 Verneri Viisanen 2002 Jyväskylän Aalto 29.85 C
5 Torsti Saarela 2006 Uinti Popula 32.64 C
6 Oskar Söderlund 2007 Jyväskylän Aalto 33.35
7 Georg Aspholm 2008 Uinti Tampere 34.34
8 Matias Torppa 2009 Lapuan Virkiä 35.25
13.04.2024 08.40.40 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner