2024-05-23   18:26:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Kvarken Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai aamujakso

Document
Lähtölista
Kvarken Games
Paikka: Järjestäjä: Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap ry
Allas: 50m Päivämäärä: 13.04.2024 - 14.04.2024
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset
Final 1 (17)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
11.07
Ilm.Aika
Startti:
1
2
3 Iines Kuvaja 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu
4 Viivi Heikkinen 2009 Hyvinkään Uimaseura
5 Marleen Mäetalu 2016 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls
6
7
8
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset Final 2 (17)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.08
1 Peppi Nikkanen 2012 Uinti Tampere
2 Fiia Laiho 2016 Seinäjoen Uimarit -58 ry 1:21.26 C
3 Henni Mantere 2013 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 1:13.62 C
4 Minea Mäntylä 2012 Kokkolan Uimaseura 1:09.04
5 Maya Saariluoma 2015 Helsingin Uimarit 1:11.85 C
6 Amanda Neuman 2014 JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari 1:17.23 C
7 Maija Koski 2009 Uinti Tampere
8 Alisa Hyllinen 2013 Uinti Tampere
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset Final 3 (17)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.10
1 Iiris Paavonen 2013 Helsingin Uimarit 1:05.83 C
2 Neela Vainio 2013 Uinti Tampere 1:03.61 C
3 Emma Franke 2013 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 1:03.18
4 Kaisa Nikolaenko 2015 Seinäjoen Uimarit -58 ry 1:02.07
5 Ida Lindell 2013 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 1:02.07
6 Meea Möttönen 2011 Hyvinkään Uimaseura 1:03.40 C
7 laura mäkinen 2013 Kankaanpään Uimarit 1:04.81
8 Alissa Selkilä 2013 Uinti Tampere 1:07.78 C
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset Final 4 (17)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.12
1 Sohvi Rinne 2012 Rajamäen Kehitys 1:01.13 C
2 Inkeri Järvenpää 2014 Uimaseura Kangasalan Kuohu 59.66 C
3 Lilli Uusihaka 2012 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 59.34
4 Siru Karri 2014 Hyvinkään Uimaseura 58.92
5 Helmiina Kuusisto 2013 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 59.12
6 Emma Pörtfors 2013 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 59.40 C
7 Isabell Niemi 2012 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 59.93
8 Siiri Pellikka 2013 Oulun Lohet 1:01.58 C
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset Final 5 (17)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
11.13
Ilm.Aika
Startti:
1 Anni Adeliina Saari 2014 Lapuan Virkiä 58.51 C
2 Cecilia Stamatiou 2011 Hyvinkään Uimaseura 58.45 C
3 Edith Paananen 2013 Kokkolan Uimaseura 58.13 C
4 Alina Sten 2013 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 57.99
5 Amelie Portin 2014 JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari 58.02 C
6 Roosa Takalo 2014 Uinti Tampere 58.20
7 Aino-Kaisa Uusitalo 2010 Kankaanpään Uimarit 58.49
8 Ebba Eranka 2013 Helsingin Uimarit 58.79 C
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset Final 6 (17)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.14
1 Noomi Untamala 2013 Helsingfors Simsällskap 57.18 C
2 Elle Autio 2013 Kankaanpään Uimarit 56.65 C
3 Violiina Lemponen 2014 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 56.57
4 Matilda Åkerfelt 2013 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 55.48
5 Milla Häivälä 2011 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 55.89
6 Enni Pitkänen 2013 Kempeleen Pyrintö 56.60 C
7 Jenna Pajula 2013 Kankaanpään Uimarit 56.98
8 Vivi Virolainen 2013 Helsingfors Simsällskap 57.53
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset Final 7 (17)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.16
1 Meea Harju 2012 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 55.33 C
2 Gabriella Wörlund 2014 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 53.89
3 Margarita Tervo 2010 Helsingin Uimarit 52.87 C
4 Eevi Tanttari 2013 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 52.25 C
5 Elli Pirinen 2012 Helsingin Uimarit 52.30
6 Signe Yoo 2012 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 53.77 C
7 Ester Johanna Maria Löf 2014 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 54.48 C
8 Vella Kärnä 2014 Uinti Tampere 55.46
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset Final 8 (17)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.17
1 Ellen Häggblom 2013 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 52.17
2 Olivia Taivassalo 2013 Uinti Tampere 52.07 C
3 Sofia Keski-Valkama 2012 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 51.45 C
4 Milda Riska 2014 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 51.02 C
5 Aliina Laine 2010 Lapuan Virkiä 51.41 C
6 Iina Nyberg 2011 Kokkolan Uimaseura 51.87 C
7 Nellie Korvo 2013 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 52.08
8 Sara Gordin 2012 Helsingfors Simsällskap 52.18 C
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset Final 9 (17)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.18
1 Bettina Holm 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry 50.56 C
2 Amanda Kokkinen 2011 Hyvinkään Uimaseura 49.22
3 Emilia Saari 2012 Lapuan Virkiä 47.91
4 Edith Arvo 2012 Kokkolan Uimaseura 47.36 C
5 Zlata Umerenkova 2011 Uinti Popula 47.71 C
6 Olivia Kiviniemi 2012 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 48.11
7 Anni Lövmark 2011 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 49.43 C
8 Stella Seppälä 2007 Pihlavan Työväen Urheilijat 50.78
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset Final 10 (17)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.19
1 XINNING ZHOU 2013 Helsingfors Simsällskap 46.40
2 Ella Wahlroos 2010 Helsingfors Simsällskap 46.17
3 Emilia Syrjä 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry 45.37
4 Susanne Elonen 2011 Hyvinkään Uimaseura 44.81 C
5 Julia Pettersson 2010 Luleå Simsällskap 44.94 C
6 Miia Kallio 2011 Porin Uimaseura 46.02 C
7 Adelina Nikolaenko 2014 Seinäjoen Uimarit -58 ry 46.22
8 Aino Kubin 2011 Oulun Lohet 46.52 C
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset Final 11 (17)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.20
1 Hilda Huikuri 2011 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 44.67
2 Helmi Onkamo 2009 Helsingin Uimarit 44.60 C
3 Sara Hakonen 2009 Porin Uimaseura 44.51 C
4 Olivia Gadd 2008 Uinti Tampere 44.00
5 Peppi Tuohimaa 2010 Uinti Popula 44.14
6 Emma Yli-Olli 2011 Uinti Tampere 44.54 C
7 Kiia Harju 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 44.63
8 Siiri Tapaninen 2009 Helsingin Uimarit 44.74 C
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset Final 12 (17)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.21
1 Mia Maria Mäetalu 2012 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 43.80
2 Milea Poropudas 2012 Kempeleen Pyrintö 43.23 C
3 Elma Ryynänen 2013 Porin Uimaseura 42.91
4 Ia  Vesterlund 2008 Porin Uimaseura 42.70
5 Alma Holmlund 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 42.71
6 Viia Unkuri 2009 Lapuan Virkiä 42.97
7 Christina Holm 2012 Seinäjoen Uimarit -58 ry 43.48 C
8 Ilona Sauliala 2008 Helsingin Uimarit 43.90 C
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset Final 13 (17)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.22
1 Tiia Reini 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 41.94
2 Pinja Metsäpelto 2008 Uinti Tampere 41.73 C
3 Saimi Siika-aho 2009 Oulun Lohet 41.29 C
4 Iida Mäntymaa 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 40.99
5 Aino Lähelmä 2005 Seinäjoen Uimarit -58 ry 41.09
6 Lyyli Järvi 2007 Porin Uimaseura 41.67 C
7 Mona Maria Amanda Sarja 2009 Uinti Popula 41.94 C
8 Linnea Lemberg 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry 42.36 C
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset Final 14 (17)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.23
1 Emma Nurmela 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry 40.93
2 Moona Korvala 2011 Kokkolan Uimaseura 40.30
3 Peppi-Ilona Myllymäki 2011 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 40.14
4 Carola Lehtonen 2009 Uinti Tampere 39.78 C
5 Iina Mäensivu 2008 Uinti Tampere 39.80
6 Mette Hagqvist 2007 Kokkolan Uimaseura 40.15
7 Selma Ala-Karvia 2008 Uinti Tampere 40.58
8 Matilda Ådjers 2009 Uinti Tampere 40.98 C
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset Final 15 (17)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.24
1 Aline Westerlund 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 39.40
2 Aino Tolonen 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 39.00
3 Deniz Aksu 2010 Uinti Tampere 37.99
4 Iina Hulkki 2006 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 37.92
5 Mikaela Ainassaari 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 37.98
6 Ameli Pitrè 2008 Uinti Tampere 38.28 C
7 Nelli Sulonen 2011 Oulun Lohet 39.37 C
8 Fanny Laiho 2010 Seinäjoen Uimarit -58 ry 39.74 C
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset Final 16 (17)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.25
1 Aava Aula 2004 Helsingin Uimarit 37.41
2 Elviira Sanaksenaho 2009 Kempeleen Pyrintö 37.18 C
3 Kerttu Ylinen 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry 36.74
4 Mette Myllylä 2009 Uinti Popula 36.42
5 Siiri Nivukoski 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry 36.53
6 Laura Haikola 2009 Kempeleen Pyrintö 37.07 C
7 Fia Stenman 2006 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 37.35
8 Ida Helena Ekebohm 2005 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 37.52 C
Laji 3, 50m Rintauinti Naiset Final 17 (17)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.26
1 Anna Kotanen 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 36.31 C
2 Joanna Högback 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 35.98 C
3 Janna Saloniemi 2009 Uinti Tampere 35.21
4 Riialiina Kiljala 2008 Uinti Popula 33.12
5 Gréta Beszteri 2004 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 33.61
6 Pippi Nordström 2001 Jyväskylän Aalto 35.79
7 Teela Saarentaus 2007 Helsingin Uimarit 36.11
8 Noora Haikola 2011 Kempeleen Pyrintö 36.40 C
13.04.2024 08.40.39 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner