2024-05-23   17:28:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Kvarken Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai aamujakso

Document
Lähtölista
Kvarken Games
Paikka: Järjestäjä: Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap ry
Allas: 50m Päivämäärä: 13.04.2024 - 14.04.2024
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet
Final 1 (13)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
13.58
Ilm.Aika
Startti:
1
2 Evert Tunis 2012 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls
3 Lasse Niemi 2006 Helsingin Uimarit
4 Viljami Töyli 2012 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls
5 Pyry Toivonen 2011 Helsingin Uimarit
6 Alec Friman 2011 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls
7 Vilho Vahila 2012 Uinti Tampere
8
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet Final 2 (13)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
14.01
1 Eemil Harju 2013 Uinti Tampere C
2 Emil Tamela 2012 Helsingin Uimarit
3 Elias Rönnqvist 2013 Helsingfors Simsällskap
4 Elias Haapoja 2012 Seinäjoen Uimarit -58 ry 3:58.24 C
5 Eddie Nyberg 2012 Helsingfors Simsällskap
6 Vilho  Tonteri 2013 Uinti Tampere
7 Daniel Lydman 2011 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls
8 Lukas Lyijynen 2012 Helsingin Uimarit
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet Final 3 (13)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
14.06
1 Eikka Laukkala 2012 Seinäjoen Uimarit -58 ry 3:50.43 C
2 Noel Andersson 2011 Helsingin Uimarit 3:40.75
3 Patrik Lehtimäki 2011 Helsingfors Simsällskap 3:37.82 C
4 Aatos Streng 2012 Helsingfors Simsällskap 3:35.09
5 Sisu Mantila 2012 Helsingfors Simsällskap 3:37.56
6 Eemel Rantatalo 2013 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 3:39.92
7 Otto Elovirta 2012 Helsingin Uimarit 3:43.17
8 Jasper Mikael Lahti-Jakobsson 2014 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 3:56.47
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet Final 4 (13)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
14.10
1 Alvar Keikko 2012 Uinti Tampere 3:29.95
2 Aaron Isohanni 2010 Kokkolan Uimaseura 3:26.17
3 Eemi Antila 2014 Lapuan Virkiä 3:24.08 C
4 Viktor Jaakko Valéry Gautier 2012 Helsingfors Simsällskap 3:22.62
5 Erik Lehtimäki 2013 Helsingfors Simsällskap 3:23.85
6 Arno Hakala 2012 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 3:25.36
7 Leo Ketola 2012 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 3:28.62 C
8 Alfons Luomala 2011 Kokkolan Uimaseura 3:30.89 C
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet Final 5 (13)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
14.14
Ilm.Aika
Startti:
1 Lukas Peltoniemi 2012 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 3:19.33
2 Elias Similä 2011 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 3:19.15
3 Jasper Pöytälaakso 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 3:16.22 C
4 Iiro Saarenpää 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry 3:14.62
5 Samuel Jokinen 2011 Uimaseura Kangasalan Kuohu 3:14.96 C
6 Elis Williamsson 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 3:18.78
7 Otso Ekholm 2012 Helsingfors Simsällskap 3:19.25
8 Juho Perähannu 2012 Kankaanpään Uimarit 3:22.13 C
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet Final 6 (13)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
14.18
1 Rasmus Juntti 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry 3:11.37 C
2 Lucas Rantala 2010 Kokkolan Uimaseura 3:08.92
3 Eljas Lahtinen 2011 Uinti Tampere 3:07.49 C
4 Mika Metsänoja 2011 Uinti Tampere 3:05.01
5 Niilo Rantala 2012 Porin Uimaseura 3:06.28
6 Johannes Heinonen 2010 Uinti Tampere 3:08.80 C
7 Alex Juutilainen 2011 Uinti Tampere 3:10.54 C
8 Lauri Saastamoinen 2011 Uinti Tampere 3:13.91
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet Final 7 (13)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
14.21
1 Juho Varismäki 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry 3:03.79 C
2 Alex Heikkilä 2012 Nokian Pyry 3:00.58
3 Eliel Grönroos 2009 Uinti Tampere 2:58.85 C
4 Pontus Pyykkö 2011 Uinti Tampere 2:58.58
5 Peetu Jussila 2011 Porin Uimaseura 2:58.63
6 Olavi Niiranen 2009 Helsingfors Simsällskap 3:00.41 C
7 Taneli Kotiranta 2010 Uinti Tampere 3:01.43 C
8 Lenni Pessa 2011 Oulun Lohet 3:03.96 C
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet Final 8 (13)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
14.24
1 Amos Eriksson 2010 Helsingfors Simsällskap 2:55.49 C
2 Aapo Pakka 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:54.84
3 Peetu Salmenkangas 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry 2:54.44
4 Elias Pirskanen 2010 Porin Uimaseura 2:54.18
5 Santeri Heinikoski 2012 Vesihelmen Uimaseura 2:54.41
6 Alexander Eremenkov 2010 Seinäjoen Uimarit -58 ry 2:54.68
7 Leo Linjala 2011 Oulun Lohet 2:55.07 C
8 Daniel Salja 2010 Uinti Tampere 2:58.41
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet Final 9 (13)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
14.28
1 Elias From 2010 Uinti Tampere 2:52.73
2 Angelo Kippola 2012 Uinti Tampere 2:49.75 C
3 Wilmer Otto Oskari Sjöstrand 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:49.20 C
4 Topi Nuutinen 2010 Helsingfors Simsällskap 2:47.85
5 Nicolas Luoma 2010 Hyvinkään Uimaseura 2:49.20 C
6 Rafael Dean 2010 Uinti Tampere 2:49.47
7 Onni Purhonen 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:50.10 C
8 Antti Laurila 2011 Rajamäen Kehitys 2:53.41 C
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet Final 10 (13)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
14.31
1 Leevi Salo 2011 Lahden Uimaseura 2:45.08
2 Hugo Ketola 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:43.70
3 Ihor Hryshutin 2006 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:42.84 C
4 Hugo Virtanen 2010 Rajamäen Kehitys 2:41.90 C
5 Lenni Salmenkangas 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry 2:42.24 C
6 William Borgmästars 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:43.54
7 Matias Haapala 2009 Uinti Tampere 2:44.58
8 Hugo Rossi 2008 Uinti Tampere 2:45.33 C
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet Final 11 (13)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
14.34
1 Thomas Jürgens 2007 Uinti Tampere 2:35.88 C
2 Denis Ivachev 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:34.88 C
3 Valtteri Tavast 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry 2:33.27
4 Joel Alfthan 2008 Uinti Tampere 2:32.72
5 Kristian Juutilainen 2008 Uinti Tampere 2:32.79
6 Luka Heikkuri 2009 Uinti Tampere 2:33.63 C
7 Adam Bazhyna 2010 Uinti Tampere 2:34.98 C
8 Jere Pasanen 2008 Helsingin Uimarit 2:38.92 C
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet Final 12 (13)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
14.37
1 Ossi Nevalainen 2008 Uinti Tampere 2:30.78
2 Jesse Uutela 2008 Uinti Tampere 2:29.84
3 Max Wiksten 2008 Rajamäen Kehitys 2:29.20 C
4 Eemil Sytchak 2008 Kokkolan Uimaseura 2:28.59 C
5 Alex Wiksten 2008 Rajamäen Kehitys 2:28.77 C
6 Emil Jungner 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:29.78
7 Michail Angelos Karagiannis 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:30.03 C
8 Eeli Lehtinen 2009 Uinti Tampere 2:31.10 C
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet Final 13 (13)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
14.40
1 Lauri Jumppanen 2007 Seinäjoen Uimarit -58 ry 2:24.36 C
2 Arvid Kaas 2008 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:22.16
3 Nader Khalili 2001 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:18.03 C SM14
4 Claes Fjellström 2001 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:09.18 C
5 Oskari Tavast 2007 Seinäjoen Uimarit -58 ry 2:13.83
6 Georg Aspholm 2008 Uinti Tampere 2:20.68
7 Oskari Juntti 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry 2:22.49 C
8 Konstantinos Karagiannis 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:27.39 C
13.04.2024 08.40.44 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner