Program for DM & St Erikssimmet
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DM & St Erikssimmet (50m) 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
SDF/Spårvägen simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 10 jun 2023 till den 11 jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
100m Bröstsim Herrar 12-13 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
461 |
|
Eric Söderlund |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:14.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
458 |
|
Shenol Myumyun |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:26.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
406 |
|
Cesar Önnesjö |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:26.85 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
516 |
|
Cian Lilliesköld |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:28.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
468 |
|
Erik Rodemar |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:34.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
435 |
|
Linus Salminen |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:36.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
469 |
|
Douglas Hanikat |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:41.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
418 |
|
Viking Söderström |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:44.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
442 |
|
Gabriel Thor |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:45.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
446 |
|
Victor Behring |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:46.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
543 |
|
Viktor Ignjatovic |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:48.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
408 |
|
Axel Westlund |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:00.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
540 |
|
Jonah Toorell |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
2:11.81 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
497 |
|
Elias Bensadoun |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
498 |
|
Alexander Holmgren |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
424 |
|
Owen Ringh Harding |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
572 |
|
Folke Stenström |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
18 |
570 |
|
Oliver Fryca |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
19 |
545 |
|
Alexander Harteus |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
571 |
|
Simon Strömberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
21 |
413 |
|
Sixten Kläppe Lindberg |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
412 |
|
Joel de Flon |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-06-09 10:13:58 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|