Program for Vårsimiaden 2023, Skuru
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Skuru & SDF |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 6 maj 2023 till den 7 maj 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
25m Fjärilsim Mixed |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
108 |
|
Josephine Forvass |
2013 |
Simklubben Neptun |
SWE |
17.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
115 |
|
Malvina Hibell Hibell |
2013 |
Simklubben Neptun |
SWE |
20.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
330 |
|
Juliuz Sjöström Salom |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
20.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
304 |
|
Oscar Robertsson Gottfriedz |
2013 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
21.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
126 |
|
Leo Nima Fallah |
2013 |
Simklubben Neptun |
SWE |
22.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
143 |
|
Elle Wikström |
2014 |
Simklubben Neptun |
SWE |
22.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100 |
|
Amanda Dahl |
2013 |
Simklubben Neptun |
SWE |
22.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
300 |
|
Linn Wahlstedt |
2014 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
22.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
128 |
|
Charlie Nystedt |
2013 |
Simklubben Neptun |
SWE |
23.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
315 |
|
Alicia Öhrström |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
24.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
322 |
|
Benjamin Hellström |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
25.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
110 |
|
Eli Fredholm |
2013 |
Simklubben Neptun |
SWE |
25.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
142 |
|
Saga Windirsch |
2013 |
Simklubben Neptun |
SWE |
25.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
125 |
|
Östen Nilsson Lund |
2013 |
Simklubben Neptun |
SWE |
26.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
571 |
|
Alva Evén |
2013 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
26.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
335 |
|
Agnes Almqvist Hamer |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
27.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
301 |
|
Alicia Themel Andersson |
2013 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
28.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
339 |
|
Emil Hodneland |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
31.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
111 |
|
Minea Garpö |
2014 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
202 |
|
Alexandra Westman |
2013 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
139 |
|
Philip Vallin |
2014 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
342 |
|
Junie Wretman |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
197 |
|
Elsa Goding |
2013 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
121 |
|
Caroline Lyth |
2014 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
627 |
|
Linus Kopparberg |
2013 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
129 |
|
Enzo Pettersson |
2014 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
195 |
|
Boel Heidermark |
2013 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-05-07 09:09:27 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|