Startliste for SSK Klubmesterskab 2023
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Slagelse svømmehal |
Arrangør |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
27. maj 2023 to 27. maj 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
2 |
|
Ella Hillers Bjaldby |
2011 |
SVØMSK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
3 |
|
Karen Bendixen |
2011 |
SVØMSK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
4 |
|
Alberte Stübert |
2011 |
SVØMSK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
2 |
|
Norah Hultquist Moll |
2013 |
SVØMSK |
1:17.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
3 |
|
Sigrid Engmark Jensen |
2012 |
SVØMSK |
1:06.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
4 |
|
Alma Hougaard Prüsse |
2013 |
SVØMSK |
1:06.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
5 |
|
Wilja Busch Andersen |
2012 |
SVØMSK |
1:35.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
1 |
|
Annalaura R Svenstrup |
2011 |
SVØMSK |
55.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
2 |
|
Isabella Heidebo |
2012 |
SVØMSK |
49.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
3 |
|
Nikoline Bryde Nielsen |
2011 |
SVØMSK |
36.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
4 |
|
Emilia Klarskov |
2011 |
SVØMSK |
44.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
5 |
|
Carla Borella |
2011 |
SVØMSK |
50.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
6 |
|
June Evelyn Uhl |
2012 |
SVØMSK |
1:05.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26-05-2023 23:48.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svøm Slagelse Korsør |
|
|
|
|