Ohjelma Gurrasimmet 2023
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsbergsbadet |
Arrangör: |
Gustavsbergs simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 28 maj 2023 till den 28 maj 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
50m Bröstsim Mixed |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Intersport Värmdö |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
73 |
|
Valentina Sabo |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
50.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
|
Noel Östling |
2012 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
53.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
79 |
|
Anton Schultz |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
54.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
83 |
|
Marcus Kvarfordh Andres |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
56.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
2 |
|
Hilda Nordström |
2013 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
58.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
81 |
|
Selma Kjellin |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:01.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
4 |
|
Axel Sundelin Schedvin |
2012 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
1:02.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
7 |
|
Alexander Claesson De La Rosa |
2011 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
1:06.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
13 |
|
Saphira Badelt |
2011 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
18 |
|
Leon Dirkse |
2012 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
12 |
|
Oscar Buffa |
2011 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
31 |
|
Felicia Johard |
2012 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
75 |
|
Clara Hedqvist Göthberg |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
60 |
|
Alexandra Westman |
2013 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
108 |
|
Hedvig Trennevik |
2011 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
111 |
|
Vidar Norrman |
2012 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
5 |
|
Rikard Agnell |
2012 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
3 |
|
Philip Nagorny |
2013 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
61 |
|
Andrea Sehlstedt |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
15 |
|
Saga Hellstrand |
2013 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
63 |
|
Eliza Salisbury |
2013 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
67 |
|
Thyra Bränström |
2013 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
99 |
|
Hannes Toma |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
32 |
|
Philippa Norling |
2012 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
17 |
|
Liv Bergström |
2013 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
65 |
|
Maj Willers |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-05-28 07:59:11 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Gustavsbergs Simsällskap |
|
|
|
|