Startliste for Triton Open 2023
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
252 |
|
Maya Amstrup Riis |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
34.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
7 |
|
Sofie Lund Leidecker |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
35.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
254 |
|
Ella Gohr Metz |
2005 |
Vest-Brøndby |
DEN |
35.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
123 |
|
Marina Nissen Jakobsen |
2000 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
35.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
20 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
37.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
169 |
|
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
37.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
6 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
38.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
171 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
38.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
184 |
|
Emilie Larsen |
2005 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
38.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
83 |
|
Olivia Henriksen |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
38.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
35 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
38.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
233 |
|
Caroline Stefansen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
39.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
79 |
|
Vica Lucie Axen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
40.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
152 |
|
Mathilde Marie Grydholt |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
40.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
12 |
|
Mille Klæbel Blomsterberg |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
41.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
95 |
|
Monique Haack |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
42.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
160 |
|
Caroline Sterup |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
42.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
37 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
42.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
87 |
|
Silke Andersen |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
43.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
221 |
|
Klara Rokkedal Jønsson |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
43.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
168 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
44.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
109 |
|
Melina Ertman |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
44.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
241 |
|
Lissie Murphy |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
45.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
61 |
|
Karla Hemming Schaarup |
2009 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
45.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
161 |
|
Victoria Kryshtalova |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
46.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
99 |
|
Anna Hildebrandt |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
46.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
157 |
|
Runa Berthelsen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
46.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
55 |
|
Maja Oggesen |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
47.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
69 |
|
Sophia Erdmann Thiel |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
48.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
134 |
|
Esther Lindemark Hinrichsen |
2011 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
49.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
220 |
|
Karla Laursen |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
51.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
110 |
|
Natacha Mikkelsen |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
53.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
205 |
|
Laura Wenzzel |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
57.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
259 |
|
Thelma Halldórsdóttir |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
219 |
|
Johanne Poulsen |
2013 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.29 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|