Program for Triton Open 2023
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
45 |
|
Mille Frydendahl |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:11.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
154 |
|
Kirstine Mørk Rasmussen |
2003 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:14.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
22 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:14.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
244 |
|
Liva Gottorp Sørensen |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:16.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
2 |
|
Julie Hovmand |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:17.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
29 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:18.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
149 |
|
Sofie Pedersen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:19.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
123 |
|
Marina Nissen Jakobsen |
2000 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:19.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
251 |
|
Anna Blom Bygum |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:21.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
6 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:21.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
169 |
|
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:22.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
171 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:22.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
214 |
|
Erica Veggerby Grønlund |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:22.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
23 |
|
Josefine Nyegaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:23.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
25 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:24.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
24 |
|
Karen Markussen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:25.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
150 |
|
Caroline Munkholm |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:25.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
83 |
|
Olivia Henriksen |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:25.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
76 |
|
Astrid Pries Hansen |
2007 |
Nakskov Svømme Klub |
DEN |
1:27.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
93 |
|
Nia Sommer |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:27.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
233 |
|
Caroline Stefansen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:27.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
88 |
|
Caroline Ploug Høyer |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:29.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
215 |
|
Sarah Rindum |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:29.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
160 |
|
Caroline Sterup |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:32.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
95 |
|
Monique Haack |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:32.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
221 |
|
Klara Rokkedal Jønsson |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:33.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
130 |
|
Rosa May Franco-Koed |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:34.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
232 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:34.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
132 |
|
Emilie Hougaard Lading |
2010 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:34.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
152 |
|
Mathilde Marie Grydholt |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:34.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
109 |
|
Melina Ertman |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:35.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
241 |
|
Lissie Murphy |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:35.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
99 |
|
Anna Hildebrandt |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:37.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
151 |
|
Johanne Møller Hansen |
2010 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:37.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
131 |
|
Freja Unold |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:41.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
55 |
|
Maja Oggesen |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:41.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
69 |
|
Sophia Erdmann Thiel |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:42.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
61 |
|
Karla Hemming Schaarup |
2009 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:42.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
106 |
|
Lucca Kiding |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:44.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
157 |
|
Runa Berthelsen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:45.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
101 |
|
Austeja Giedraite |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:45.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
134 |
|
Esther Lindemark Hinrichsen |
2011 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:46.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
103 |
|
Ida Nissen |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:49.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
121 |
|
Emma Majo Schmiegelow |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:49.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
110 |
|
Natacha Mikkelsen |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:50.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
113 |
|
Sofie Nørgård Muus |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:51.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
220 |
|
Karla Laursen |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:51.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
54 |
|
Asanka Tissera |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:52.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
217 |
|
Sofia Lund Østergaard |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:52.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
206 |
|
Sophia Møller |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:54.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
68 |
|
Liv Langkjær |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:58.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
205 |
|
Laura Wenzzel |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:01.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
219 |
|
Johanne Poulsen |
2013 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
62 |
|
Mariia Nikitina |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
102 |
|
Emilia Fijalkowska |
2012 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
227 |
|
Alberte Kohave Sørensen |
2013 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 09:31.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|