Ohjelma Neptuniaden 2023
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 12 maj 2023 till den 14 maj 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
200m Frisim Herrar AB |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Stockholms Simfestival 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
485 |
|
Gustav Henriksen |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:54.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
198 |
|
Morris Martin |
2004 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:54.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
189 |
|
Tobias Lindberg |
2005 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:59.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
549 |
|
Gustav Storell |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:00.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
183 |
|
Dennis Partanen |
2003 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:01.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
760 |
|
William Malmborg |
2003 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:01.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
579 |
|
Mattias Kvist |
2003 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:02.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
755 |
|
Melker Rosengren |
2003 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:02.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
197 |
|
Ferdinand Bang |
2005 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
992 |
|
Uno Härmark |
2005 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:03.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
288 |
|
Vincent Nordlander |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:03.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
772 |
|
Erik Rizell |
2008 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:03.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
539 |
|
Johan Thormé Rova |
2004 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
2:04.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
47 |
|
Erik Sundström Curstedt |
2005 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:05.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
916 |
|
Rudolfs Stupans |
1999 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
2:05.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
757 |
|
Ragnar Simonsson |
2004 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:07.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
101 |
|
Carl Omberg |
2005 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:07.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
752 |
|
Leo Jönsson |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:08.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
134 |
|
Martin Gertz |
2005 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
2:08.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
396 |
|
Eddie Eriksson |
2009 |
Simklubben 1970 |
SWE |
2:09.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
48 |
|
Johan Sundström Curstedt |
2002 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:09.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
693 |
|
Isak Silebäck |
2007 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
2:11.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
94 |
|
Simon Siljekvist |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:11.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
137 |
|
Maxim Jelagin |
2005 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
2:11.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
84 |
|
Erik Edbom |
2007 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:12.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
305 |
|
Einar Welander |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:14.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
98 |
|
Nils Franzen |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:14.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
92 |
|
Algot Augustsson Spets |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:14.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
179 |
|
Hugo Holmlund |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:15.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
163 |
|
Edvin Kallin |
2005 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:15.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
459 |
|
Otto von Arronet |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:16.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
304 |
|
Jonathan Nilsson |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:16.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
19 |
|
Jonathan Essien |
2006 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
2:17.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
313 |
|
Leo Junlén |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:17.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
43 |
|
Peter Oechtering |
2008 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:17.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
493 |
|
Alejandro Rei Bacas Fujiki |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:18.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
176 |
|
Aiden Gijsen |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:19.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
862 |
|
Gustaf Färnqvist |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:19.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
454 |
|
Aleksi Törnquist |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:19.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
301 |
|
Simon Rehn |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:20.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
484 |
|
Vidar Bekkewold Karlström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:20.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
314 |
|
Melvin Zetterlund |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:20.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
86 |
|
Melvin Eriksson |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:21.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
980 |
|
Melvin Brink |
2008 |
Älvsjö AIK Simförening |
SWE |
2:21.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
610 |
|
Folke Duhlin |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:21.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
85 |
|
David Demirian |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:21.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
700 |
|
Otto Andersson |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
2:22.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
553 |
|
Arsenij Gojs |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:22.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
799 |
|
Alexander Andrason |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:24.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
315 |
|
Anton Chubakov |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:24.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
312 |
|
Gabriel Ericsson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:25.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
481 |
|
Rastin Mortezaei |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:25.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
873 |
|
Hugo Bentzer |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:25.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
918 |
|
Eric Svensson |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
2:28.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
798 |
|
Xuhao Gu |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:28.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
126 |
|
Elliot Engström |
2009 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
2:29.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
403 |
|
Eric Björkholm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:29.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
609 |
|
Eric Söderlund |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:29.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
706 |
|
Svante Schlüter Patriksson |
2006 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
2:30.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
74 |
|
Anton Bruhn |
2009 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:30.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
51 |
|
Cesar Önnesjö |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:30.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
839 |
|
Axel Sköld |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:30.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
177 |
|
Frank Rosén |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:31.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
132 |
|
Emil Corlevi |
2009 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
2:32.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
564 |
|
Simon Hamzehnejad |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:32.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
209 |
|
Andreas Steijner |
1988 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:32.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
421 |
|
Wilgot Wiklund |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:32.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
55 |
|
Joshua myrnäs |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:33.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
127 |
|
Maximilian Tedesco |
2009 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
2:35.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
804 |
|
Valter Kinander |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:35.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
57 |
|
Einar Rutberg |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:35.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
574 |
|
Saimonas Pranckevicius |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:36.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
480 |
|
Gustaf Lundgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:36.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
838 |
|
Albin Eriksson-Stubbans |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:38.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
842 |
|
Emil Laneblad |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:38.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
17 |
|
Simon Blom |
2005 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
2:41.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
649 |
|
Tim Hermelin |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
2:42.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
61 |
|
Noah Concilio Hansson |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:44.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
510 |
|
Sebastian Mann |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:44.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
740 |
|
Hugo Ek |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:45.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
144 |
|
Hector Nelker |
2008 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
2:46.57 |
|
RES |
|
|
|
|
|
82 |
72 |
|
Garbis Doshoian |
2009 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:46.67 |
|
RES |
|
|
|
|
|
83 |
164 |
|
Julijus Bliumkinas |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:46.95 |
|
RES |
|
|
|
|
|
84 |
8 |
|
Samuel Flodén |
2009 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
2:49.11 |
|
RES |
|
|
|
|
|
85 |
570 |
|
Mitat Delen |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:49.59 |
|
RES |
|
|
|
|
|
86 |
269 |
|
Tom Linander |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:49.91 |
|
RES |
|
|
|
|
|
87 |
475 |
|
Oscar Adamsson |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:50.08 |
|
RES |
|
|
|
|
|
88 |
496 |
|
Christian Nilsson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:51.02 |
|
RES |
|
|
|
|
|
89 |
836 |
|
Josef Ansara |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:52.82 |
|
RES |
|
|
|
|
|
90 |
645 |
|
Erik Broms |
2009 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
2:54.31 |
|
RES |
|
|
|
|
|
91 |
79 |
|
David Nyman |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:57.07 |
|
RES |
|
|
|
|
|
92 |
115 |
|
Lukas Bäcklund |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:59.19 |
|
RES |
|
|
|
|
|
93 |
451 |
|
Linus Salminen |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:01.82 |
|
RES |
|
|
|
|
|
94 |
546 |
|
Viggo Stenbacka |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
3:01.86 |
|
RES |
|
|
|
|
|
95 |
408 |
|
Viktor Jungner |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
3:02.25 |
|
RES |
|
|
|
|
|
96 |
474 |
|
Love Öberg Hermansen |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:05.57 |
|
RES |
|
|
|
|
|
97 |
263 |
|
August Myrberg |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:20.34 |
|
RES |
|
|
|
|
|
98 |
264 |
|
Isak Myrberg |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:36.21 |
|
RES |
|
|
|
|
|
99 |
53 |
|
Leonard Burström |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
RES |
|
|
|
|
|
100 |
13 |
|
Marcus Larsson |
2009 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
|
|
RES |
|
|
|
|
|
101 |
14 |
|
Daniel Khaytan |
2007 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
|
|
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-05-14 13:04:14 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|