Program for Student SM i simning 2023
Below are all entry- and startlists shown by session.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun & KTH simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 1 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
4x50m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
95 |
|
TIF Simsektionen Lund lag 1 |
|
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
2:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Josefin Lewton |
1997 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Sara Jendbro |
2000 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mary Lagoguez |
2001 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Gaja Natlačen |
1997 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
2 |
85 |
|
LiU lag 1 |
|
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
2:12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Astrid Svedberg |
2001 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Moa Holmström |
2001 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
Alida Ramdén |
1997 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Lisa Eriksson |
|
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
86 |
|
LiU lag 2 |
|
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
2:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Louise Ranevi |
1999 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Lina Berggren |
1998 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
Anna Eriksson |
1999 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emma Juneskog |
1998 |
SWE |
|
|
4 |
105 |
|
KTH lag 1 |
|
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
2:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Henar Marino Miguelez |
1998 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Kim Anh Sander |
1999 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jenny Fröstberg |
2002 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Celia Hermoso Díaz |
1999 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
5 |
106 |
|
KTH lag 2 |
|
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
2:24.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Laura Benito |
1998 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Emilia Simonsson |
2002 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jenny Fröstberg |
2002 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Erica Staflund |
1999 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
6 |
96 |
|
TIF Simsektionen Lund lag 2 |
|
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
2:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Linnea Karlsson |
1999 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Ebba Wågman |
1999 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
Agnes Humling |
2000 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Malin Pålsson |
1998 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-04-01 11:53:15 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|