Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun & KTH simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 1 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
19 |
|
Jacob Danielsson |
1998 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
23.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
29 |
|
Petter Norén Vosveld |
1999 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
25.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
47 |
|
Niclas Granström |
1990 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
26.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
75 |
|
William Myrlander |
|
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
|
26.50 |
|
|
|
1997 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
2 |
|
David Hambraeus |
1999 |
Chalmers Studentkårs Idrottssällskap |
SWE |
27.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
7 |
|
Niclas Eriksson |
1998 |
GIH IF |
SWE |
27.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
51 |
|
André Philipsson Eriksson |
2001 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
27.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
70 |
|
Philip Chen |
2000 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
55 |
|
Erik Krysén |
|
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
|
28.86 |
|
|
|
2000 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
57 |
|
Felix Linné Westman |
1999 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
68 |
|
Mårten Petersson |
1998 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
53 |
|
David Stålmarck |
2001 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
29.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
59 |
|
John Sun |
2002 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
35 |
|
Ziyang Song |
2000 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
52 |
|
Daniel Coleman |
2000 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
30.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
23 |
|
Johan Sundström Curstedt |
2002 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
30.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
20 |
|
Javier Kipen |
1996 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
31 |
|
Sebastian Hosokawa |
2002 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
33.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
80 |
|
Tim Schüler |
1996 |
Chalmers Studentkårs Idrottssällskap |
SWE |
33.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
74 |
|
Viktor Johansson |
1998 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
1 |
|
Daniel Clasen |
2003 |
Chalmers Studentkårs Idrottssällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
73 |
|
Tobias Ranevi |
1999 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-04-01 11:53:13 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|