Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun & KTH simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 1 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
50m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
58 |
|
Gaja Natlačen |
1997 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
27.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
81 |
|
Anna Ladis |
2001 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
27.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
44 |
|
Louise Ranevi |
1999 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
36 |
|
Alida Ramdén |
|
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
|
28.00 |
|
|
|
1997 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
37 |
|
Anna Eriksson |
1999 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
49 |
|
Agnes Humling |
2000 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
28.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
43 |
|
Lisa Eriksson |
|
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
28.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
62 |
|
Linnea Karlsson |
|
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
|
29.00 |
|
|
|
1999 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
42 |
|
Lina Berggren |
1998 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
29.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
45 |
|
Marie Hanson |
1997 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
21 |
|
Jenny Fröstberg |
2002 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
30.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
16 |
|
Erica Staflund |
1999 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
46 |
|
Moa Holmström |
2001 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
14 |
|
Emilia Simonsson |
2002 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
31.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
40 |
|
Emma Juneskog |
1998 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
11 |
|
Celia Hermoso Díaz |
1999 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
76 |
|
Žana Štirn |
1999 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
6 |
|
Terese Bergstrand |
1999 |
GIH IF |
SWE |
35.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
78 |
|
Maguette Fall |
2000 |
Teknologkårens Idrottsförening Lunds Tekniska Högskola |
SWE |
38.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
27 |
|
Leonie Rübenacker |
1999 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
48 |
|
Rebecka Öberg |
1999 |
LiU Akademiska Idrottsförening Simsällskap |
SWE |
40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
26 |
|
Laura Benito |
1998 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
32 |
|
Sophia Wolters |
1999 |
Kungliga Tekniska Högskolans Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-04-01 11:53:15 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|