Program for Sjöstaden Mariestad swim 2023
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sjöstaden Mariestad swim 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ekudden |
Arrangör: |
MSS |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 10 jun 2023 till den 11 jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
50m Frisim Mixed |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
78 |
|
Tyra Sjöstrand |
2011 |
Örebro Simallians |
SWE |
36.08 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
9 |
|
Enya Edwall |
2012 |
Örebro Simallians |
SWE |
36.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
89 |
|
Freja Höglund |
2012 |
Örebro Simallians |
SWE |
39.69 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
55 |
|
Sander Carlsson |
2012 |
Skövde Simsällskap |
SWE |
41.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
140 |
|
Minna Bobeck |
2012 |
Mariestads Simsällskap |
SWE |
41.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
92 |
|
Alva Stenvall |
2012 |
Örebro Simallians |
SWE |
41.53 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
42 |
|
Felicia Andersson |
2011 |
Skara Simsällskap |
SWE |
42.12 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
44 |
|
Vilmer Stjernqvist |
2012 |
Skara Simsällskap |
SWE |
42.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
26 |
|
Märtha Rydh |
2012 |
Karlsborgs Simklubb |
SWE |
42.91 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
67 |
|
Alexander Dahlström |
2013 |
Säffle Simsällskap |
SWE |
43.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
107 |
|
Nils Rudsberg |
2012 |
Örebro Simallians |
SWE |
44.04 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
147 |
|
Thea Hovbrink |
2011 |
Mariestads Simsällskap |
SWE |
44.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
99 |
|
Amanda Gidlöf Järvinen |
2012 |
Örebro Simallians |
SWE |
47.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
13 |
|
Doris Kämblad |
2014 |
Örebro Simallians |
SWE |
49.46 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
80 |
|
Rasmus Arveden |
2013 |
Örebro Simallians |
SWE |
50.10 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
41 |
|
Molly Fransson |
2012 |
Skara Simsällskap |
SWE |
52.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
11 |
|
Jack Cederlind |
2013 |
Örebro Simallians |
SWE |
53.53 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
29 |
|
Pontus Martinsson |
2013 |
Karlsborgs Simklubb |
SWE |
54.23 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
24 |
|
Lillie Lövendahl |
2012 |
Karlsborgs Simklubb |
SWE |
56.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
12 |
|
Alma Bergfors |
2013 |
Örebro Simallians |
SWE |
58.07 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
93 |
|
My Solalv |
2012 |
Örebro Simallians |
SWE |
58.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
124 |
|
Olivia Drevik |
2012 |
Simklubben Alingsås |
SWE |
1:02.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
43 |
|
Astrid Frisberg |
2014 |
Skara Simsällskap |
SWE |
1:16.66 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
56 |
|
Edda Hilmarsson |
2012 |
Skövde Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
157 |
|
My Salén |
2015 |
Mariestads Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
37 |
|
Lillie Östlund |
2012 |
Skara Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
32 |
|
Viktor Persson |
2013 |
Lidköpings Gymnastik o Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
23 |
|
Karl Axelsson |
2012 |
Karlsborgs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
62 |
|
Stephan Laurio |
2012 |
Skövde Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
10 |
|
Aurora Christensen |
2013 |
Örebro Simallians |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
73 |
|
Molly Iseborn |
2013 |
Töreboda Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
65 |
|
Amanda Stefansson |
2012 |
Skövde Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
156 |
|
Edith Ramberg-Sundin |
2014 |
Mariestads Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
71 |
|
Xander Moisio |
2013 |
Töreboda Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
30 |
|
Oliver Johansson |
2011 |
Lidköpings Gymnastik o Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-06-10 07:23:22 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skövde Simsällskap |
|
|
|
|