Ohjelma UGP2 2023, Täby
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Täby Simhall |
Arrangör: |
Täby Sim & Stockholms Simförbund |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 mar 2023 till den 12 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
200m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
164 |
|
Marcus Lundgren |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:29.04 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
122 |
|
Oliver Rundström |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:34.22 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
80 |
|
Oscar Andersson |
2007 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
2:36.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
711 |
|
Viggo Johansson |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:42.51 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
610 |
|
Erik Rizell |
2008 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:43.02 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
125 |
|
Einar Welander |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:45.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
160 |
|
Jonathan Nilsson |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:46.18 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
712 |
|
Isak Sjöblom |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:46.26 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
128 |
|
Gabriel Ericsson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:47.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
709 |
|
Lucas Tang |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:49.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
161 |
|
Christian Nylander Senke |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:49.85 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
599 |
|
Erik Dalhielm |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:50.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
529 |
|
Sixten Ersson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:51.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
532 |
|
Troy Sevonen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
2:52.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
178 |
|
Loke Beronius |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
2:54.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
552 |
|
Oliver Bronsdon |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
2:55.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
580 |
|
Erik Andrén |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:55.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
533 |
|
Anton Kamakin |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:55.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
152 |
|
Vincent Forsberg |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:55.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
586 |
|
Elton Rosén |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:56.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
690 |
|
Yngve Järgenstedt |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
3:01.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
665 |
|
Oscar Walfridsson |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
3:01.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
534 |
|
Albin Holmgren |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
3:02.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
681 |
|
Benjamin Henareh |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
3:06.00 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
573 |
|
Luke Granlund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
3:06.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
595 |
|
Adam Hniopek |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
3:08.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
16 |
|
Frank Jilkén |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
3:09.81 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
504 |
|
Cian Lilliesköld |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
3:09.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
176 |
|
Hugo Hedqvist |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
3:12.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
180 |
|
Erik Gröhn Singstedt |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
3:14.81 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
558 |
|
Anton Thermaenius |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
3:16.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
664 |
|
Hugo Vallin |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
3:24.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
574 |
|
Lakira Sasnima Wanasinghe |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
3:25.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
789 |
|
Nemo Westerlund |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
3:34.46 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
572 |
|
Malte Steinle |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
3:51.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
108 |
|
Tom Linander |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:57.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
793 |
|
Eli Rosén |
2010 |
Ålands Simförening |
FIN |
4:01.03 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
172 |
|
Martin Prochazka |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
581 |
|
Axel Svahn |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
499 |
|
Alexander Wettle |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
498 |
|
Alexander Holmgren |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
798 |
|
Vincent Hellgren |
2010 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
630 |
|
Edward Steepler |
2009 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
569 |
|
Raoul Danes |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
151 |
|
Anton Chubakov |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
797 |
|
Julius Granith |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
667 |
|
Valter Kinander |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
20 |
|
Cesar Önnesjö |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-10 10:17:48 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|