Program för GIH-games 2023
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
50m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
123 |
|
Emma Parsons |
2002 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
30.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
246 |
|
Cornelia Utgren |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
31.35 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
3 |
231 |
|
Alice Sjödén-Sikström |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
31.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
225 |
|
Freja Löfgren |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
32.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
86 |
|
Tyra Hållinder |
2007 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
32.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
89 |
|
Lova Åhlén |
2004 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
32.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
73 |
|
Alicia Dahlberg |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
33.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
76 |
|
Grace Yang |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
33.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
236 |
|
Thea Severinsson |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
33.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
127 |
|
Alizia Ålund |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
33.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
226 |
|
Engla Blanco |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
34.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
12 |
|
Olivia Strömberg |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
35.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
219 |
|
Tilde Bender Johansson |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
36.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
242 |
|
Delara Ronquist |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
36.41 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
15 |
10 |
|
Liv Gullberg |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
37.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
132 |
|
Judit Skäringer |
2007 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
37.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
84 |
|
Ebba Eriksson |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
37.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
158 |
|
Marta Fridman |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
37.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
133 |
|
Olivia Skoglund |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
37.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
87 |
|
Isabella Johansson |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
38.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
109 |
|
Téa Brännström |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
38.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
131 |
|
Andréa Carlsvärd |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
38.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
78 |
|
Saga Lööf |
2005 |
Simklubben Neptun |
SWE |
39.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
118 |
|
Nora Hodneland |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
39.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
183 |
|
Mathilda Orsi |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
40.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
222 |
|
Majken Olsson |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
40.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
112 |
|
Nova Svensson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
41.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
170 |
|
Ebba Söderberg |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
42.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
218 |
|
Judith Axelson |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
42.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
93 |
|
Vira Sarlin |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
43.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
157 |
|
Julia Käll |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
43.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
71 |
|
Rebecca Ek |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
43.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
189 |
|
Riona Ganguly |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
43.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
126 |
|
Moa Hansen |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
44.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
191 |
|
Sara Svensson |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
45.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
28 |
|
Amanda Overödder |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
45.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
113 |
|
Nova Galliger |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
45.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
33 |
|
Maja Godvik |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
48.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
178 |
|
Gloria Karlmark |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:04.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
195 |
|
Tuva Holmer |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
206 |
|
Maja Linderot |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
156 |
|
Cecilia Jalde |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
27 |
|
Julia Adolfson Overödder |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
174 |
|
Christina Liljenstolpe |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
208 |
|
Tekla Berger |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
197 |
|
Tea Novakovic |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
209 |
|
Viveca Ahuja Lundberg |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
175 |
|
Ellie Ohlin |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
220 |
|
Amanda Eriksson |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
29 |
|
Alexandra Cederblad |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:17 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
50m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
186 |
|
Jacob Danielsson |
1998 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
23.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
188 |
|
Josef Al-Khalili |
2000 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
26.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
147 |
|
Kevin Shiva |
2002 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
27.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
31 |
|
Alexander Olausson |
2004 |
Simklubben Neptun |
SWE |
27.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
149 |
|
Malkolm Nömm |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
27.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
80 |
|
Noah Almén |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
28.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
14 |
|
Alexander Richards Nilsson |
2005 |
Simklubben Neptun |
SWE |
28.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
230 |
|
Justin Åkesson |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
29.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
124 |
|
Isak Silebäck |
2007 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
30.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
145 |
|
Otto Andersson |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
31.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
30 |
|
Alexander Yngman |
2005 |
Simklubben Neptun |
SWE |
32.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
229 |
|
Arvid Elfwing |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
33.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
129 |
|
Oliver Kamraj |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
35.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
16 |
|
August Malinoowsky |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
36.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
115 |
|
Axel Reuithe |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
38.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
23 |
|
Oden Guerrero |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
40.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
163 |
|
Theo Fromlet Kolsrud |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
40.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
62 |
|
Julijus Bliumkinas |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
43.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
15 |
|
Frank Rosén |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
44.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
8 |
|
Gustav Lindqvist Rosdahl |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
116 |
|
Sebastian Eronn |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
64 |
|
Isak Myrberg |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
201 |
|
Axel Backman |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
66 |
|
August Myrberg |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
152 |
|
Jovan Miljkovic |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
160 |
|
Isak Käck |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
214 |
|
Mario Nieto Casas |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
155 |
|
Sebastian Funk |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
241 |
|
Oleksii Musiienko |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
30 |
153 |
|
Josef Ansara |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:18 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
400m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
2 |
|
Cecilia Yang |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
5:45.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
109 |
|
Téa Brännström |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
5:52.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
110 |
|
Moa Frejd |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
5:54.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Emilia Olsson |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
6:05.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
36 |
|
Christina Crona |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
6:07.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
111 |
|
Tuva Hodneland |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
6:13.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
37 |
|
Elsa Jannergren |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:18 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
400m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
148 |
|
Jakob Fridsell |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
4:44.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
83 |
|
Emil Blomberg |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
5:17.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
11 |
|
Andreas Steijner |
1988 |
Simklubben Neptun |
SWE |
5:18.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
23 |
|
Oden Guerrero |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
5:50.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:18 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
50m Fjärilsim Mixed |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
181 |
|
Kajsa Barkman |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
37.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
216 |
|
Tova Björklund |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
42.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
61 |
|
Amanda Forsberg |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
42.87 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
4 |
97 |
|
Rami Ghanem |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
43.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
50 |
|
Aurora Fan |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
44.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
103 |
|
Nova Nirling |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
44.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
213 |
|
Lara Alzghoul |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
45.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
105 |
|
Alina Wrangel |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
45.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
98 |
|
Arnel Kaur |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
47.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
60 |
|
Harry Bergnehr |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
48.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
59 |
|
Mika Fredholm |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
49.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
99 |
|
Thorin Kaur |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
50.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
51 |
|
Edith Salomonsson |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
51.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
53 |
|
Ingrid Heggland Bylund |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
52.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
47 |
|
Melina Sigurdh |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
55.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
212 |
|
Ellen Bergman |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
55.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
243 |
|
Elle Wikström |
2014 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:03.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
211 |
|
Daryan Notari |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:07.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
204 |
|
Linus Kopparberg |
2013 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
199 |
|
Alexandra Murikoff |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
200 |
|
Aliki Keramida |
2013 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
176 |
|
Floyd Karlmark |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
198 |
|
Alexander Harteus |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
210 |
|
Vivienne Liljenstolpe |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
203 |
|
Leni Grela |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
202 |
|
Eszter Zsiros |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
205 |
|
Lukas Skoglund |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
187 |
|
Mia Pelletier-Owalekar |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:19 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Fjärilsim Mixed |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
39 |
|
Alma Brantemark |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:26.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Märta Fahlén |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
42 |
|
Freja Malmqvist |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
40 |
|
Ellinor Ekelund |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
41 |
|
Marianne Kleberg |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
48 |
|
Nora Wiksten |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
56 |
|
Josephine Forvass |
2013 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
43 |
|
Alexander Brocke |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
173 |
|
Sigrid Mueller |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:19 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
244 |
|
Cecilia Krans |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:08.03 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
2 |
246 |
|
Cornelia Utgren |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:11.71 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
3 |
127 |
|
Alizia Ålund |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:20.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
92 |
|
Linnéa Gerdtmark |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:21.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
3 |
|
Emilia Olsson |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:30.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
158 |
|
Marta Fridman |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:31.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
1 |
|
Alma Leinder |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:45.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
38 |
|
Emilia Lauritzen |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
2 |
|
Cecilia Yang |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:19 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
185 |
|
Erik Brandt |
1999 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
55.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
31 |
|
Alexander Olausson |
2004 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:02.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
14 |
|
Alexander Richards Nilsson |
2005 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:03.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
30 |
|
Alexander Yngman |
2005 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:13.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
237 |
|
Eric Svensson |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:20.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
77 |
|
Milton Eriksson |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:27.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
44 |
|
Tom Linander |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:40.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
159 |
|
Oscar Sagelius |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
221 |
|
Oliwer Tin Lundblad |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:20 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
50m Ryggsim Mixed |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
213 |
|
Lara Alzghoul |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
44.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
61 |
|
Amanda Forsberg |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
44.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50 |
|
Aurora Fan |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
45.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
52 |
|
Ellen Sjöberg |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
47.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
181 |
|
Kajsa Barkman |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
47.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
176 |
|
Floyd Karlmark |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
47.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
216 |
|
Tova Björklund |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
48.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
199 |
|
Alexandra Murikoff |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
49.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
59 |
|
Mika Fredholm |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
49.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
51 |
|
Edith Salomonsson |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
49.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
212 |
|
Ellen Bergman |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
51.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
211 |
|
Daryan Notari |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
51.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
53 |
|
Ingrid Heggland Bylund |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
51.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
47 |
|
Melina Sigurdh |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
52.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
63 |
|
Vilma Vakkila |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
52.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
91 |
|
Linnea Wångerud |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
53.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
210 |
|
Vivienne Liljenstolpe |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
54.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
243 |
|
Elle Wikström |
2014 |
Simklubben Neptun |
SWE |
56.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
102 |
|
Leona Rauhanen |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
57.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
104 |
|
Ellinor Yousef |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
58.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
101 |
|
Marielle Gerdtmark |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
59.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
200 |
|
Aliki Keramida |
2013 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
205 |
|
Lukas Skoglund |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
202 |
|
Eszter Zsiros |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
187 |
|
Mia Pelletier-Owalekar |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
198 |
|
Alexander Harteus |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
204 |
|
Linus Kopparberg |
2013 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
203 |
|
Leni Grela |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:20 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Ryggsim Mixed |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
39 |
|
Alma Brantemark |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:15.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
42 |
|
Freja Malmqvist |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:19.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
41 |
|
Marianne Kleberg |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:24.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
5 |
|
Märta Fahlén |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:24.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
43 |
|
Alexander Brocke |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:27.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
40 |
|
Ellinor Ekelund |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:31.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
48 |
|
Nora Wiksten |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:35.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
60 |
|
Harry Bergnehr |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:36.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
173 |
|
Sigrid Mueller |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:44.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
56 |
|
Josephine Forvass |
2013 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:20 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
50m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
73 |
|
Alicia Dahlberg |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
33.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
232 |
|
Ines Wijk |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
33.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
89 |
|
Lova Åhlén |
2004 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
34.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
82 |
|
Viola Blomberg |
2007 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
34.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
84 |
|
Ebba Eriksson |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
38.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
4 |
|
Nora Lovisa Edin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
38.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
157 |
|
Julia Käll |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
38.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
183 |
|
Mathilda Orsi |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
39.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
71 |
|
Rebecca Ek |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
40.03 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
113 |
|
Nova Galliger |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
41.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
165 |
|
Ella Sakerwalla-Morris |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
42.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
87 |
|
Isabella Johansson |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
42.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
170 |
|
Ebba Söderberg |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
43.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
175 |
|
Ellie Ohlin |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
44.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
126 |
|
Moa Hansen |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
45.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
195 |
|
Tuva Holmer |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
48.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
22 |
|
Kai Yi Bank |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
48.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
189 |
|
Riona Ganguly |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
49.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
178 |
|
Gloria Karlmark |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
49.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
191 |
|
Sara Svensson |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
50.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
208 |
|
Tekla Berger |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
50.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
209 |
|
Viveca Ahuja Lundberg |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
206 |
|
Maja Linderot |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
33 |
|
Maja Godvik |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
174 |
|
Christina Liljenstolpe |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
197 |
|
Tea Novakovic |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:20 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
50m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
185 |
|
Erik Brandt |
1999 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
25.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
124 |
|
Isak Silebäck |
2007 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
32.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
77 |
|
Milton Eriksson |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
32.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
140 |
|
Gustav Bäckström |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
33.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
144 |
|
Axel Lund |
2006 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
37.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
16 |
|
August Malinoowsky |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
39.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
201 |
|
Axel Backman |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
44.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
66 |
|
August Myrberg |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
44.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
64 |
|
Isak Myrberg |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
53.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
106 |
|
Bilal Mohamed Sirad |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
59.19 |
|
K1 |
|
|
|
|
|
11 |
162 |
|
Delphino Tran |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
116 |
|
Sebastian Eronn |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
214 |
|
Mario Nieto Casas |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
115 |
|
Axel Reuithe |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
8 |
|
Gustav Lindqvist Rosdahl |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
241 |
|
Oleksii Musiienko |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:21 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
100m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
245 |
|
Emilia Lingman |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:12.24 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
2 |
232 |
|
Ines Wijk |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:14.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
76 |
|
Grace Yang |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:18.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
92 |
|
Linnéa Gerdtmark |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:20.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
24 |
|
Isabelle Wallqvist |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:20.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
219 |
|
Tilde Bender Johansson |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:22.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
109 |
|
Téa Brännström |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:24.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
1 |
|
Alma Leinder |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:26.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
133 |
|
Olivia Skoglund |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:26.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
112 |
|
Nova Svensson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:27.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
36 |
|
Christina Crona |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:28.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
38 |
|
Emilia Lauritzen |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:29.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
156 |
|
Cecilia Jalde |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:30.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
95 |
|
Nilla Nirling |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:30.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
131 |
|
Andréa Carlsvärd |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:31.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
126 |
|
Moa Hansen |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:38.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
111 |
|
Tuva Hodneland |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:41.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
94 |
|
Freja Lundblad |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:44.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
45 |
|
Asta Heggland Bylund |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:53.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
29 |
|
Alexandra Cederblad |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
127 |
|
Alizia Ålund |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:21 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
100m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
227 |
|
Gustav Stridh |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:07.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
44 |
|
Tom Linander |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:19.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
223 |
|
Frank Floren |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:19.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
129 |
|
Oliver Kamraj |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:23.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
62 |
|
Julijus Bliumkinas |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:31.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
153 |
|
Josef Ansara |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:33.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
15 |
|
Frank Rosén |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:36.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
108 |
|
Melvin Flink |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:01.60 |
|
S7 |
|
|
|
|
|
9 |
152 |
|
Jovan Miljkovic |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
155 |
|
Sebastian Funk |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:21 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
200m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
4 |
|
Nora Lovisa Edin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:22 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
200m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
149 |
|
Malkolm Nömm |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:25.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
14 |
|
Alexander Richards Nilsson |
2005 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:39.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
30 |
|
Alexander Yngman |
2005 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:48.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
31 |
|
Alexander Olausson |
2004 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:22 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
200m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
82 |
|
Viola Blomberg |
2007 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
2:47.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
73 |
|
Alicia Dahlberg |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:22 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
200m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
227 |
|
Gustav Stridh |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
2:28.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
66 |
|
August Myrberg |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
64 |
|
Isak Myrberg |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:22 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
100m Medley Mixed |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
39 |
|
Alma Brantemark |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:18.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Märta Fahlén |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:21.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
42 |
|
Freja Malmqvist |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:22.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
41 |
|
Marianne Kleberg |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:25.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
40 |
|
Ellinor Ekelund |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:26.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
43 |
|
Alexander Brocke |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:26.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
61 |
|
Amanda Forsberg |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:28.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
173 |
|
Sigrid Mueller |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:29.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
56 |
|
Josephine Forvass |
2013 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:31.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
97 |
|
Rami Ghanem |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:32.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
98 |
|
Arnel Kaur |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:33.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
181 |
|
Kajsa Barkman |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:36.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
216 |
|
Tova Björklund |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:36.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
105 |
|
Alina Wrangel |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:40.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
60 |
|
Harry Bergnehr |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:41.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
99 |
|
Thorin Kaur |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:42.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
103 |
|
Nova Nirling |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:42.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
51 |
|
Edith Salomonsson |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:44.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
213 |
|
Lara Alzghoul |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:44.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
53 |
|
Ingrid Heggland Bylund |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:46.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
59 |
|
Mika Fredholm |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:47.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
176 |
|
Floyd Karlmark |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:49.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
91 |
|
Linnea Wångerud |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:51.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
212 |
|
Ellen Bergman |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:55.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
243 |
|
Elle Wikström |
2014 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:59.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
210 |
|
Vivienne Liljenstolpe |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
2:03.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
211 |
|
Daryan Notari |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
2:06.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
101 |
|
Marielle Gerdtmark |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
2:07.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
104 |
|
Ellinor Yousef |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
198 |
|
Alexander Harteus |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
205 |
|
Lukas Skoglund |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
203 |
|
Leni Grela |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
47 |
|
Melina Sigurdh |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
187 |
|
Mia Pelletier-Owalekar |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
102 |
|
Leona Rauhanen |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
202 |
|
Eszter Zsiros |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
52 |
|
Ellen Sjöberg |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
63 |
|
Vilma Vakkila |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
199 |
|
Alexandra Murikoff |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
204 |
|
Linus Kopparberg |
2013 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
200 |
|
Aliki Keramida |
2013 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:23 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
123 |
|
Emma Parsons |
2002 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:10.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
231 |
|
Alice Sjödén-Sikström |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:11.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
236 |
|
Thea Severinsson |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:13.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
86 |
|
Tyra Hållinder |
2007 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:15.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
89 |
|
Lova Åhlén |
2004 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:18.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
127 |
|
Alizia Ålund |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:19.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
84 |
|
Ebba Eriksson |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
4 |
|
Nora Lovisa Edin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:20.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
2 |
|
Cecilia Yang |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:22.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
36 |
|
Christina Crona |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:23.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
95 |
|
Nilla Nirling |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:24.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
3 |
|
Emilia Olsson |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:24.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
133 |
|
Olivia Skoglund |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:25.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
1 |
|
Alma Leinder |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:25.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
158 |
|
Marta Fridman |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:26.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
132 |
|
Judit Skäringer |
2007 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:26.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
131 |
|
Andréa Carlsvärd |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:26.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
170 |
|
Ebba Söderberg |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:26.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
37 |
|
Elsa Jannergren |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:27.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
183 |
|
Mathilda Orsi |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:28.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
165 |
|
Ella Sakerwalla-Morris |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:28.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
111 |
|
Tuva Hodneland |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:29.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
87 |
|
Isabella Johansson |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:30.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
218 |
|
Judith Axelson |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:30.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
109 |
|
Téa Brännström |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:31.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
94 |
|
Freja Lundblad |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:31.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
22 |
|
Kai Yi Bank |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:34.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
110 |
|
Moa Frejd |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
112 |
|
Nova Svensson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:35.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
71 |
|
Rebecca Ek |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:36.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
220 |
|
Amanda Eriksson |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:36.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
189 |
|
Riona Ganguly |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:38.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
126 |
|
Moa Hansen |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:38.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
28 |
|
Amanda Overödder |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:39.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
178 |
|
Gloria Karlmark |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:44.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
195 |
|
Tuva Holmer |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:45.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
45 |
|
Asta Heggland Bylund |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:45.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
191 |
|
Sara Svensson |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:51.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
208 |
|
Tekla Berger |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:51.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
175 |
|
Ellie Ohlin |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:58.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
113 |
|
Nova Galliger |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
174 |
|
Christina Liljenstolpe |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
197 |
|
Tea Novakovic |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
209 |
|
Viveca Ahuja Lundberg |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
219 |
|
Tilde Bender Johansson |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
27 |
|
Julia Adolfson Overödder |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
156 |
|
Cecilia Jalde |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
157 |
|
Julia Käll |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
206 |
|
Maja Linderot |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:23 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
100m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
194 |
|
Rudolfs Stupans |
1999 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:02.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
83 |
|
Emil Blomberg |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:06.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
80 |
|
Noah Almén |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:07.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
124 |
|
Isak Silebäck |
2007 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:08.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
230 |
|
Justin Åkesson |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:09.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
145 |
|
Otto Andersson |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:12.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
237 |
|
Eric Svensson |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:15.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
81 |
|
Loke Beronius |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:16.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
23 |
|
Oden Guerrero |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:18.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
11 |
|
Andreas Steijner |
1988 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:25.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
115 |
|
Axel Reuithe |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:26.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
44 |
|
Tom Linander |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:26.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
144 |
|
Axel Lund |
2006 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:29.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
160 |
|
Isak Käck |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:31.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
15 |
|
Frank Rosén |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:31.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
159 |
|
Oscar Sagelius |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:35.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
163 |
|
Theo Fromlet Kolsrud |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
8 |
|
Gustav Lindqvist Rosdahl |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
129 |
|
Oliver Kamraj |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
106 |
|
Bilal Mohamed Sirad |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
116 |
|
Sebastian Eronn |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
214 |
|
Mario Nieto Casas |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
201 |
|
Axel Backman |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:24 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
50m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
123 |
|
Emma Parsons |
2002 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
33.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
119 |
|
Linnea Hyvönen |
2005 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
34.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
190 |
|
Malin Ekstrand |
2002 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
34.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
86 |
|
Tyra Hållinder |
2007 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
36.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
236 |
|
Thea Severinsson |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
36.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
226 |
|
Engla Blanco |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
37.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
38 |
|
Emilia Lauritzen |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
38.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
12 |
|
Olivia Strömberg |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
39.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
118 |
|
Nora Hodneland |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
40.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
84 |
|
Ebba Eriksson |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
41.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
4 |
|
Nora Lovisa Edin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
41.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
142 |
|
Felicia Tiippana-Henriksson |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
42.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
27 |
|
Julia Adolfson Overödder |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
42.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
3 |
|
Emilia Olsson |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
43.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
138 |
|
Wilma Brunn |
2007 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
43.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
133 |
|
Olivia Skoglund |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
43.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
36 |
|
Christina Crona |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
43.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
2 |
|
Cecilia Yang |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
43.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
7 |
|
Sofia Lofter |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
44.00 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
127 |
|
Alizia Ålund |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
44.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
37 |
|
Elsa Jannergren |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
44.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
158 |
|
Marta Fridman |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
45.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
165 |
|
Ella Sakerwalla-Morris |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
29 |
|
Alexandra Cederblad |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
45.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
10 |
|
Liv Gullberg |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
46.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
195 |
|
Tuva Holmer |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
46.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
113 |
|
Nova Galliger |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
46.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
45 |
|
Asta Heggland Bylund |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
47.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
21 |
|
Alva Windirsch |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
47.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
189 |
|
Riona Ganguly |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
47.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
183 |
|
Mathilda Orsi |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
47.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
22 |
|
Kai Yi Bank |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
47.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
208 |
|
Tekla Berger |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
48.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
126 |
|
Moa Hansen |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
49.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
71 |
|
Rebecca Ek |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
53.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
33 |
|
Maja Godvik |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
54.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
191 |
|
Sara Svensson |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
55.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
87 |
|
Isabella Johansson |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
56.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
175 |
|
Ellie Ohlin |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:04.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
197 |
|
Tea Novakovic |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
209 |
|
Viveca Ahuja Lundberg |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:24 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
50m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
194 |
|
Rudolfs Stupans |
1999 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
31.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
239 |
|
Gabriel Romero |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
32.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
31 |
|
Alexander Olausson |
2004 |
Simklubben Neptun |
SWE |
33.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
13 |
|
Martin Prochazka |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
35.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
134 |
|
Lukas Ekenhill |
2006 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
37.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
145 |
|
Otto Andersson |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
37.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
77 |
|
Milton Eriksson |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
38.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
229 |
|
Arvid Elfwing |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
38.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
81 |
|
Loke Beronius |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
38.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
221 |
|
Oliwer Tin Lundblad |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
40.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
237 |
|
Eric Svensson |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
41.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
62 |
|
Julijus Bliumkinas |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
41.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
30 |
|
Alexander Yngman |
2005 |
Simklubben Neptun |
SWE |
41.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
16 |
|
August Malinoowsky |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
43.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
144 |
|
Axel Lund |
2006 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
43.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
151 |
|
Kalle Värna |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
43.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
115 |
|
Axel Reuithe |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
44.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
125 |
|
Vicente Lucero |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
45.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
214 |
|
Mario Nieto Casas |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
45.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
153 |
|
Josef Ansara |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
45.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
135 |
|
Dennis Icöz |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
46.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
44 |
|
Tom Linander |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
48.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
154 |
|
Axel Backman Rydberg |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
49.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
163 |
|
Theo Fromlet Kolsrud |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
51.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
162 |
|
Delphino Tran |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
52.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
64 |
|
Isak Myrberg |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
53.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
66 |
|
August Myrberg |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:02.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
241 |
|
Oleksii Musiienko |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:24 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
50m Bröstsim Mixed |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
5 |
|
Märta Fahlén |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
41.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
61 |
|
Amanda Forsberg |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
43.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
43 |
|
Alexander Brocke |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
43.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
216 |
|
Tova Björklund |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
47.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
50 |
|
Aurora Fan |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
49.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
99 |
|
Thorin Kaur |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
50.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
203 |
|
Leni Grela |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
50.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
53 |
|
Ingrid Heggland Bylund |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
51.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
47 |
|
Melina Sigurdh |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
52.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
63 |
|
Vilma Vakkila |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
52.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
213 |
|
Lara Alzghoul |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
53.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
105 |
|
Alina Wrangel |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
53.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
60 |
|
Harry Bergnehr |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
54.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
59 |
|
Mika Fredholm |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
54.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
51 |
|
Edith Salomonsson |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
54.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
200 |
|
Aliki Keramida |
2013 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
54.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
104 |
|
Ellinor Yousef |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
54.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
91 |
|
Linnea Wångerud |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
57.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
243 |
|
Elle Wikström |
2014 |
Simklubben Neptun |
SWE |
57.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
101 |
|
Marielle Gerdtmark |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
59.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
212 |
|
Ellen Bergman |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
59.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
102 |
|
Leona Rauhanen |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:01.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
211 |
|
Daryan Notari |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:03.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
107 |
|
Hannes Toma |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:14.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
199 |
|
Alexandra Murikoff |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
204 |
|
Linus Kopparberg |
2013 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
198 |
|
Alexander Harteus |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
187 |
|
Mia Pelletier-Owalekar |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
205 |
|
Lukas Skoglund |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
202 |
|
Eszter Zsiros |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:25 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
400m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
164 |
|
Signe Selmered |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:25 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
400m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
14 |
|
Alexander Richards Nilsson |
2005 |
Simklubben Neptun |
SWE |
5:49.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
11 |
|
Andreas Steijner |
1988 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
31 |
|
Alexander Olausson |
2004 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:25 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
100m Bröstsim Mixed |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
39 |
|
Alma Brantemark |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:29.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Märta Fahlén |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:31.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
42 |
|
Freja Malmqvist |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:34.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
61 |
|
Amanda Forsberg |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:34.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
43 |
|
Alexander Brocke |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:36.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
173 |
|
Sigrid Mueller |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:38.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
41 |
|
Marianne Kleberg |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:41.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
40 |
|
Ellinor Ekelund |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:42.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
97 |
|
Rami Ghanem |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:46.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
98 |
|
Arnel Kaur |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:46.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
56 |
|
Josephine Forvass |
2013 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:48.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
103 |
|
Nova Nirling |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:56.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
107 |
|
Hannes Toma |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:25 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
100m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
123 |
|
Emma Parsons |
2002 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:13.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
190 |
|
Malin Ekstrand |
2002 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:16.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
86 |
|
Tyra Hållinder |
2007 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:21.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
236 |
|
Thea Severinsson |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:21.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
12 |
|
Olivia Strömberg |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:24.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
118 |
|
Nora Hodneland |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:25.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
38 |
|
Emilia Lauritzen |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:26.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
78 |
|
Saga Lööf |
2005 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:26.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
4 |
|
Nora Lovisa Edin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:29.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
95 |
|
Nilla Nirling |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:30.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
112 |
|
Nova Svensson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:30.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
132 |
|
Judit Skäringer |
2007 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:31.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
111 |
|
Tuva Hodneland |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:32.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
142 |
|
Felicia Tiippana-Henriksson |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:33.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
93 |
|
Vira Sarlin |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:33.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
24 |
|
Isabelle Wallqvist |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:33.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
37 |
|
Elsa Jannergren |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:35.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
158 |
|
Marta Fridman |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:36.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
165 |
|
Ella Sakerwalla-Morris |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:38.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
94 |
|
Freja Lundblad |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:39.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
218 |
|
Judith Axelson |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:42.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
45 |
|
Asta Heggland Bylund |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:43.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
22 |
|
Kai Yi Bank |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:44.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
164 |
|
Signe Selmered |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
21 |
|
Alva Windirsch |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
100m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
239 |
|
Gabriel Romero |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:13.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
80 |
|
Noah Almén |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:14.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
230 |
|
Justin Åkesson |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:15.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
13 |
|
Martin Prochazka |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:18.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
129 |
|
Oliver Kamraj |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:27.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
125 |
|
Vicente Lucero |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:33.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
223 |
|
Frank Floren |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:33.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
160 |
|
Isak Käck |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:34.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
144 |
|
Axel Lund |
2006 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:44.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
135 |
|
Dennis Icöz |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:45.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
44 |
|
Tom Linander |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:45.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
155 |
|
Sebastian Funk |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:46.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
136 |
|
William Földvary-Nagy |
2010 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:57.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
154 |
|
Axel Backman Rydberg |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
152 |
|
Jovan Miljkovic |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
100 |
|
Adam Ghanem |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
200m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
118 |
|
Nora Hodneland |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
3:06.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
111 |
|
Tuva Hodneland |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
3:21.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
222 |
|
Majken Olsson |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
3:23.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
87 |
|
Isabella Johansson |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
200m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
81 |
|
Loke Beronius |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
2:54.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
62 |
|
Julijus Bliumkinas |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:19.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
135 |
|
Dennis Icöz |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:27 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
200m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
231 |
|
Alice Sjödén-Sikström |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
2:22.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
225 |
|
Freja Löfgren |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
2:25.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
92 |
|
Linnéa Gerdtmark |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
2:32.86 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |
|
Nora Lovisa Edin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:38.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
2 |
|
Cecilia Yang |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:40.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
95 |
|
Nilla Nirling |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
2:45.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
110 |
|
Moa Frejd |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:46.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
112 |
|
Nova Svensson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:47.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
94 |
|
Freja Lundblad |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
2:48.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
38 |
|
Emilia Lauritzen |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:51.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
164 |
|
Signe Selmered |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
3:07.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
45 |
|
Asta Heggland Bylund |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:38.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
170 |
|
Ebba Söderberg |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:27 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
200m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
240 |
|
David Alonso |
2003 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
2:01.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
134 |
|
Lukas Ekenhill |
2006 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
2:03.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
149 |
|
Malkolm Nömm |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:05.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
124 |
|
Isak Silebäck |
2007 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
2:07.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
148 |
|
Jakob Fridsell |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:14.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
141 |
|
Erik Förborgen |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
2:23.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
11 |
|
Andreas Steijner |
1988 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:29.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
223 |
|
Frank Floren |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
2:37.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
159 |
|
Oscar Sagelius |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:47.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
151 |
|
Kalle Värna |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
3:03.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
153 |
|
Josef Ansara |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:27 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
50m Frisim Mixed |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
39 |
|
Alma Brantemark |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
30.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
42 |
|
Freja Malmqvist |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
33.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
41 |
|
Marianne Kleberg |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
35.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
56 |
|
Josephine Forvass |
2013 |
Simklubben Neptun |
SWE |
35.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
216 |
|
Tova Björklund |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
38.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
103 |
|
Nova Nirling |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
39.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
198 |
|
Alexander Harteus |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
39.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
59 |
|
Mika Fredholm |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
40.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
50 |
|
Aurora Fan |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
40.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
60 |
|
Harry Bergnehr |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
40.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
51 |
|
Edith Salomonsson |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
41.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
199 |
|
Alexandra Murikoff |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
41.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
53 |
|
Ingrid Heggland Bylund |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
42.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
213 |
|
Lara Alzghoul |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
42.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
243 |
|
Elle Wikström |
2014 |
Simklubben Neptun |
SWE |
42.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
99 |
|
Thorin Kaur |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
42.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
211 |
|
Daryan Notari |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
43.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
47 |
|
Melina Sigurdh |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
44.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
212 |
|
Ellen Bergman |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
45.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
63 |
|
Vilma Vakkila |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
45.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
204 |
|
Linus Kopparberg |
2013 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
45.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
104 |
|
Ellinor Yousef |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
46.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
102 |
|
Leona Rauhanen |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
47.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
107 |
|
Hannes Toma |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
48.86 |
|
K1 |
|
|
|
|
|
25 |
101 |
|
Marielle Gerdtmark |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
55.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
203 |
|
Leni Grela |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
202 |
|
Eszter Zsiros |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
200 |
|
Aliki Keramida |
2013 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
205 |
|
Lukas Skoglund |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:27 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
50m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
86 |
|
Tyra Hållinder |
2007 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
29.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
242 |
|
Delara Ronquist |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
29.71 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
3 |
73 |
|
Alicia Dahlberg |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
29.79 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
246 |
|
Cornelia Utgren |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
29.82 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
5 |
89 |
|
Lova Åhlén |
2004 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
30.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
20 |
|
Erika Gullberg |
2003 |
Simklubben Neptun |
SWE |
30.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
127 |
|
Alizia Ålund |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
30.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
232 |
|
Ines Wijk |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
30.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
138 |
|
Wilma Brunn |
2007 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
30.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
92 |
|
Linnéa Gerdtmark |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
31.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
7 |
|
Sofia Lofter |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
32.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
12 |
|
Olivia Strömberg |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
32.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
78 |
|
Saga Lööf |
2005 |
Simklubben Neptun |
SWE |
32.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
219 |
|
Tilde Bender Johansson |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
32.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
27 |
|
Julia Adolfson Overödder |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
32.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
36 |
|
Christina Crona |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
33.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
93 |
|
Vira Sarlin |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
34.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
131 |
|
Andréa Carlsvärd |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
34.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
84 |
|
Ebba Eriksson |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
34.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
3 |
|
Emilia Olsson |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
34.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
110 |
|
Moa Frejd |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
34.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
71 |
|
Rebecca Ek |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
34.45 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
142 |
|
Felicia Tiippana-Henriksson |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
34.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
87 |
|
Isabella Johansson |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
34.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
157 |
|
Julia Käll |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
34.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
183 |
|
Mathilda Orsi |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
113 |
|
Nova Galliger |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
35.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
1 |
|
Alma Leinder |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
35.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
133 |
|
Olivia Skoglund |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
35.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
165 |
|
Ella Sakerwalla-Morris |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
36.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
191 |
|
Sara Svensson |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
36.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
128 |
|
Tilda Petruson |
2007 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
37.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
189 |
|
Riona Ganguly |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
37.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
126 |
|
Moa Hansen |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
38.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
195 |
|
Tuva Holmer |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
39.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
175 |
|
Ellie Ohlin |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
40.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
33 |
|
Maja Godvik |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
40.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
21 |
|
Alva Windirsch |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
41.15 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
22 |
|
Kai Yi Bank |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
41.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
247 |
|
Emelie Kuusela |
2007 |
Nacka Handikappidrottsförening |
SWE |
46.94 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
41 |
208 |
|
Tekla Berger |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
48.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
209 |
|
Viveca Ahuja Lundberg |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
197 |
|
Tea Novakovic |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:28 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
50m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
186 |
|
Jacob Danielsson |
1998 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
21.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
194 |
|
Rudolfs Stupans |
1999 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
24.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
240 |
|
David Alonso |
2003 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
24.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
134 |
|
Lukas Ekenhill |
2006 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
25.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
31 |
|
Alexander Olausson |
2004 |
Simklubben Neptun |
SWE |
25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
149 |
|
Malkolm Nömm |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
25.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
239 |
|
Gabriel Romero |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
26.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
14 |
|
Alexander Richards Nilsson |
2005 |
Simklubben Neptun |
SWE |
26.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
13 |
|
Martin Prochazka |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
27.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
140 |
|
Gustav Bäckström |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
27.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
120 |
|
Svante Schlüter Patriksson |
2006 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
28.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
77 |
|
Milton Eriksson |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
29.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
237 |
|
Eric Svensson |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
29.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
221 |
|
Oliwer Tin Lundblad |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
30.49 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
23 |
|
Oden Guerrero |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
30.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
229 |
|
Arvid Elfwing |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
30.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
30 |
|
Alexander Yngman |
2005 |
Simklubben Neptun |
SWE |
31.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
144 |
|
Axel Lund |
2006 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
31.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
15 |
|
Frank Rosén |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
31.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
115 |
|
Axel Reuithe |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
33.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
16 |
|
August Malinoowsky |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
33.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
125 |
|
Vicente Lucero |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
34.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
135 |
|
Dennis Icöz |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
35.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
155 |
|
Sebastian Funk |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
35.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
62 |
|
Julijus Bliumkinas |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
36.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
152 |
|
Jovan Miljkovic |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
36.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
66 |
|
August Myrberg |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
38.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
136 |
|
William Földvary-Nagy |
2010 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
38.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
100 |
|
Adam Ghanem |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
41.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
64 |
|
Isak Myrberg |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
43.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
8 |
|
Gustav Lindqvist Rosdahl |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
214 |
|
Mario Nieto Casas |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
162 |
|
Delphino Tran |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
241 |
|
Oleksii Musiienko |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:28 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
4 |
|
Nora Lovisa Edin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:55.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
|
Cecilia Yang |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:56.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
10 |
|
Liv Gullberg |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:09.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 |
|
Alma Leinder |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:11.23 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
37 |
|
Elsa Jannergren |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:12.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
218 |
|
Judith Axelson |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
3:13.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
22 |
|
Kai Yi Bank |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:33.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
200m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
145 |
|
Otto Andersson |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
2:37.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
141 |
|
Erik Förborgen |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
2:40.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
237 |
|
Eric Svensson |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
2:47.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
11 |
|
Andreas Steijner |
1988 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:03.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
44 |
|
Tom Linander |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:10.55 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
13 |
|
Martin Prochazka |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:27.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
151 |
|
Kalle Värna |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
3:27.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
100m Frisim Mixed |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
42 |
|
Freja Malmqvist |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:11.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Märta Fahlén |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:12.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
61 |
|
Amanda Forsberg |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:13.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
41 |
|
Marianne Kleberg |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:14.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
43 |
|
Alexander Brocke |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:17.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
56 |
|
Josephine Forvass |
2013 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:18.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
40 |
|
Ellinor Ekelund |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:20.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
173 |
|
Sigrid Mueller |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:23.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
97 |
|
Rami Ghanem |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:23.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
98 |
|
Arnel Kaur |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:25.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
60 |
|
Harry Bergnehr |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:25.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
105 |
|
Alina Wrangel |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:34.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
59 |
|
Mika Fredholm |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:39.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
53 |
|
Ingrid Heggland Bylund |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:40.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
107 |
|
Hannes Toma |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:49.23 |
|
K1 |
|
|
|
|
|
16 |
91 |
|
Linnea Wångerud |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
100m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
231 |
|
Alice Sjödén-Sikström |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:02.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
86 |
|
Tyra Hållinder |
2007 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:02.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
245 |
|
Emilia Lingman |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:04.44 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
4 |
242 |
|
Delara Ronquist |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:04.77 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
5 |
225 |
|
Freja Löfgren |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:06.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
138 |
|
Wilma Brunn |
2007 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:06.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
20 |
|
Erika Gullberg |
2003 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:07.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
82 |
|
Viola Blomberg |
2007 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:08.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
127 |
|
Alizia Ålund |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:08.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
24 |
|
Isabelle Wallqvist |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:10.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
84 |
|
Ebba Eriksson |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:10.63 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
36 |
|
Christina Crona |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:13.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
27 |
|
Julia Adolfson Overödder |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:13.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
131 |
|
Andréa Carlsvärd |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:14.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
38 |
|
Emilia Lauritzen |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:15.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
133 |
|
Olivia Skoglund |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:17.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
3 |
|
Emilia Olsson |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:17.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
1 |
|
Alma Leinder |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:18.09 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
132 |
|
Judit Skäringer |
2007 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:18.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
222 |
|
Majken Olsson |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:18.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
165 |
|
Ella Sakerwalla-Morris |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:19.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
111 |
|
Tuva Hodneland |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:21.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
157 |
|
Julia Käll |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:21.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
29 |
|
Alexandra Cederblad |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:23.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
247 |
|
Emelie Kuusela |
2007 |
Nacka Handikappidrottsförening |
SWE |
1:48.94 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
26 |
21 |
|
Alva Windirsch |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
100m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
134 |
|
Lukas Ekenhill |
2006 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
54.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
124 |
|
Isak Silebäck |
2007 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
56.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
239 |
|
Gabriel Romero |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
57.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
248 |
|
Alexander Lundström-Gars |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
57.66 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
5 |
83 |
|
Emil Blomberg |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
58.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
80 |
|
Noah Almén |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
59.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
148 |
|
Jakob Fridsell |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
59.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
140 |
|
Gustav Bäckström |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:00.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
227 |
|
Gustav Stridh |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:02.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
145 |
|
Otto Andersson |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:02.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
120 |
|
Svante Schlüter Patriksson |
2006 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:03.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
141 |
|
Erik Förborgen |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:04.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
81 |
|
Loke Beronius |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:07.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
221 |
|
Oliwer Tin Lundblad |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:07.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
129 |
|
Oliver Kamraj |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:10.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
144 |
|
Axel Lund |
2006 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:11.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
15 |
|
Frank Rosén |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:11.78 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
44 |
|
Tom Linander |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:15.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
115 |
|
Axel Reuithe |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:15.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
125 |
|
Vicente Lucero |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:17.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
135 |
|
Dennis Icöz |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:18.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
160 |
|
Isak Käck |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:19.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
136 |
|
William Földvary-Nagy |
2010 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:22.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
163 |
|
Theo Fromlet Kolsrud |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:23.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
66 |
|
August Myrberg |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:29.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
64 |
|
Isak Myrberg |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:37.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
108 |
|
Melvin Flink |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:47.94 |
|
S7 |
|
|
|
|
|
28 |
154 |
|
Axel Backman Rydberg |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
162 |
|
Delphino Tran |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
200m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
244 |
|
Cecilia Krans |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
200m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
227 |
|
Gustav Stridh |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|