Program for GIH-games 2023
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Simfestivalen 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
123 |
|
Emma Parsons |
2002 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:10.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
231 |
|
Alice Sjödén-Sikström |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:11.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
236 |
|
Thea Severinsson |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:13.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
86 |
|
Tyra Hållinder |
2007 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:15.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
89 |
|
Lova Åhlén |
2004 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:18.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
127 |
|
Alizia Ålund |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:19.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
84 |
|
Ebba Eriksson |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
4 |
|
Nora Lovisa Edin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:20.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
2 |
|
Cecilia Yang |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:22.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
36 |
|
Christina Crona |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:23.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
95 |
|
Nilla Nirling |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:24.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
3 |
|
Emilia Olsson |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:24.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
133 |
|
Olivia Skoglund |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:25.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
1 |
|
Alma Leinder |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:25.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
158 |
|
Marta Fridman |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:26.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
132 |
|
Judit Skäringer |
2007 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:26.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
131 |
|
Andréa Carlsvärd |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:26.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
170 |
|
Ebba Söderberg |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:26.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
37 |
|
Elsa Jannergren |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:27.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
183 |
|
Mathilda Orsi |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:28.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
165 |
|
Ella Sakerwalla-Morris |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:28.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
111 |
|
Tuva Hodneland |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:29.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
87 |
|
Isabella Johansson |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:30.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
218 |
|
Judith Axelson |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:30.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
109 |
|
Téa Brännström |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:31.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
94 |
|
Freja Lundblad |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:31.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
22 |
|
Kai Yi Bank |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:34.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
110 |
|
Moa Frejd |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
112 |
|
Nova Svensson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:35.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
71 |
|
Rebecca Ek |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:36.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
220 |
|
Amanda Eriksson |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:36.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
189 |
|
Riona Ganguly |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:38.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
126 |
|
Moa Hansen |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:38.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
28 |
|
Amanda Overödder |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:39.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
178 |
|
Gloria Karlmark |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:44.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
195 |
|
Tuva Holmer |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:45.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
45 |
|
Asta Heggland Bylund |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:45.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
191 |
|
Sara Svensson |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:51.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
208 |
|
Tekla Berger |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:51.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
175 |
|
Ellie Ohlin |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:58.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
113 |
|
Nova Galliger |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
174 |
|
Christina Liljenstolpe |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
197 |
|
Tea Novakovic |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
209 |
|
Viveca Ahuja Lundberg |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
219 |
|
Tilde Bender Johansson |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
27 |
|
Julia Adolfson Overödder |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
156 |
|
Cecilia Jalde |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
157 |
|
Julia Käll |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
206 |
|
Maja Linderot |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 13:43:23 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|